Skocz do zawartości

Zus płaci sporą kasę ...6000/miesiąc dla kobiet w ciąży zakładających własną firmę .


Kogut69

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jest w odpowiednim dziale ( HydePark Dyskusje o wszystkim i niczym.)a wśród Braci karawaningowej jest sporo młodych kobiet w "sprzyjającej " sytuacji którym taka wiadomość może dać impuls do myślenia ..... a czerwoną kartkę to :pad: .... zresztą nie będę się podniecał , szkoda pary bo w gwizdek idzie ....:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kogut, czy mi się wydaje, czy jesteś impertynencki ? Zauważyłem, że lubisz tak coś palnąć, że niby nic, a później próbujesz nadrabiać emotkami. Proponuje za pierwszym razem być bardziej konkretnym, a jednocześnie grzecznym.

Elu wątek niech zostanie, tak samo dobry jak EURO 2012.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak - temat nie jest nowy - ma już ok 4 lata - i prawie przerobiłem go sam, ale żona była na początku ciąży na L4 i a po za tym duży pracodawca i ciężko byłoby się zwolnić na rok i później wrócić więc odpuściliśmy. Ale równolegle poleciłem to znajomemu, którego żona była z wyboru bezrobotną :] i postanowili sprawę wykorzystać, trochę mu pomagałem, rozmawiałem z kilkoma pracownikami ZUS, zanim założyła działalność itd.

 

ostatecznie udało się, zasiłek otrzymała nie w pełni a ok 70% tego co przysługiwało, a na jej nowo otwartą firmę napuszczono ze 30 kontroli, ze wszystkich możliwych instytucji. Firma jako tako powstała i działała dzięki licznym kontaktom męża - i tak to potrwało ok roku. Biznes solidnie się opłacił.

 

można powiedzieć że trochę nie moralne - a ja powiem tak - na każdym kroku Państwo doi nas jak tylko może - a tu jest okazja aby zamienić się stronami - ja nie miałbym z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Kogut, czy mi się wydaje, czy jesteś impertynencki ? Zauważyłem, że lubisz tak coś palnąć, że niby nic, a później próbujesz nadrabiać emotkami. Proponuje za pierwszym razem być bardziej konkretnym, a jednocześnie grzecznym.

Elu wątek niech zostanie, tak samo dobry jak EURO 2012.

 

 

Pozdrawiam

 

Wydaje Ci się oczywiście .....zwyczajnie czerwona kartka za nic to przeginka ale jak ktos musi koniecznie to już trudno . O jakim konkrecie za pierwszym razem piszesz ??? Podałem link do zagadnienia , które jest wałkowane ale ostatnio Sąd uznał rację ludzi a nie ZUS"u w sporze ...czyli sprawa legalna i do wykorzystania przez młode mamy ....

 

Temat w odpowiednim dziale , zero roboty dla moda ....

 

 

 

nie rozumiem Twojej definicji IMPERTYNENCJI

 

 

a emotki stawiam jak mam ochotę byle sens jakis był bo nie zawsze podpis emotki odpowiada temu co przedstawia , podpisów emotek nie czytam , na każdym forum ta sama może mieć inna nazwę ...

 

:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Ojtam...

Człowiek się dzieli wiadomościami i już go kamionują .......Jutro może się komuś to info przydać .

karawanignowiec też człowiek i zachodzi w ciążę .

 

A dla zestresowanych proponuje udział w " karawaningowej " sondzie :lol:

 

http://forum.karawan...oste-co-lepsze/

 

Pozdrawiam

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wydaje Ci się oczywiście .....zwyczajnie czerwona kartka za nic to przeginka ale jak ktos musi koniecznie to już trudno . O jakim konkrecie za pierwszym razem piszesz ??? Podałem link do zagadnienia , które jest wałkowane ale ostatnio Sąd uznał rację ludzi a nie ZUS"u w sporze ...czyli sprawa legalna i do wykorzystania przez młode mamy ....

 

Temat w odpowiednim dziale , zero roboty dla moda ....

 

 

 

nie rozumiem Twojej definicji IMPERTYNENCJI

 

 

a emotki stawiam jak mam ochotę byle sens jakis był bo nie zawsze podpis emotki odpowiada temu co przedstawia , podpisów emotek nie czytam , na każdym forum ta sama może mieć inna nazwę ...

 

:skromny:

 

Odpowiem raz. Co do tematu nie mam zastrzeżeń i poinformowałem o tym naszą koleżankę Elę. Natomiast chodzi mi o Twój styl pisania odpowiedzi. Ela poczuła się urażona Twoją wypowiedzią i w związku z tym zwróciłem Ci uwagę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani to nowe, ani to ciekawe, ani podyskutować nie można. Jedyne co to chyba Kogut awantury szukasz niewiem.gif, bo jak inaczej można sobie tłumaczyć cel takiego tematu hmm.gif ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam , że ośmieliłem sie wkleić taką informację na takie forum ...i urażona Elę też przepraszam . W ramach kary proponuję zakazać sobie rozpoczynania tematów do końca wakacji . Jeszcze raz proszę o wybaczenie ( i tym razem bez emotek) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nieciekawe, niektórym może się przydać. Podyskutować można ( jest nawet mała wymiana zdań pod artykułem z odnośnika). Niektórzy coś się chyba za bardzo spinają. Ludzie walą tu nie takie tematy i jest ok.

A rozdawanie sobie za to czerwonych kartek - :niewiem:

 

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć że trochę nie moralne - a ja powiem tak - na każdym kroku Państwo doi nas jak tylko może - a tu jest okazja aby zamienić się stronami - ja nie miałbym z tym problemu.

 

ano właśnie, przecież to zwykłe oszustwo, a potem się dziwić że ZUS kasy ni ma :oslabiony:

kali ukraść krowa to dobrze ...

 

znam przypadki że takie sprawy wylądowały w sądzie ... więc jeśli ktoś lubi chodzić po sądach to :ok:

 

 

aaa i jeszcze jedno z komentarzy pod art

oprócz składki chorobowej trzeba opłacać wszystkie inne składki od najwyższej podstawy- łącznie ok 3 tys zł miesięcznie
Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Odpowiem raz. Co do tematu nie mam zastrzeżeń i poinformowałem o tym naszą koleżankę Elę. Natomiast chodzi mi o Twój styl pisania odpowiedzi. Ela poczuła się urażona Twoją wypowiedzią i w związku z tym zwróciłem Ci uwagę.

 

Pozdrawiam

 

Pewnie tez zaraz dostane czerwona kartke, ale ... troche luzu ludzie - w wypowiedzi Koguta nie bylo nic niestosownego a juz o obrazaniu sie to po prostu wstyd pisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.