Skocz do zawartości

V Zlot Kujawsko Pomorski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prawdopodobnie dla naszej załogi będzie to wyjątkowy zlot. Pożegnanie przygody z przyczepą.

I znowu powód do małej imprezy :bevil::bevil:

 

 

 

 

 

post-5584-0-89369800-1345992122_thumb.jpg

 

 

 

 

Jednak sie zdecydowaliście, ale jak w takim spać?

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dla naszej załogi będzie to wyjątkowy zlot. Pożegnanie przygody z przyczepą.

I znowu powód do małej imprezy :bevil: :bevil:

 

Przemek .

Czyżby był chętny ?

Jeśli tak to pozostanie Ci namiot albo :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Przemku tam są domki to jedną noc przespię inaczej :bravo:

 

 

Przepraszam, że dopiero teraz piszę, byliśmy z agaj'ową załogą na weekendzie. Alicja - nie ma problemu, żebyś tą nockę spędziła z nami w przyczepce - nie pozwolimy Ci się wyeksportować do domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze nie wiem, czy się wyrobię czasowo - pod opisem Tomika podpisuję się obydwoma rękoma - Ale najważniesze - TOMIK wielkie dzięki za pomoc w rozstawieniu przedsionka do naszego Bayerlanda - przyczepks przy plaży :) Gdyby mi się udało, to mam nadzieję do zobaczenia :)

pozdrawiam

keruj

 

 

Witam , kolego tym razem też możesz liczyć na pomoc w rozstawieniu przedsionka :bzik: , nie tylko moją :hehe: . Tak , że ogarnij sobie wszystko do czwartku i wal śmiało na niedźwiadki - w piątek odhaczę na bramie twoją obecność na liście zlotowej . Do miłego zobaczyska :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczorka :lol: .

Ja jako niezrzeszony, i nawet nie zapisany na liste obecności ,mam taką myśl do zmutowanej Braci Kujawsko-Pomorskiej ,że można by było pomysleć o młodych i starszych i przygotować przekąske którą każdy lubi{ Frytki} .

Będąc teraz z kilkoma załogami w Kujankach przywiozłem frytkownice,kupilismy frytki w Bidronce i na opakowaniu 2,5 kg mieliśmy 100pln do ceny barowej. Moja załoga jesli się zdąży zapisac ,to możemy przywieśc frytkownice {prąd w cenie zestawu} i olej żeby wystarczył na ileś set porcji :lol: .Ustalimy jakąs cene za porcje ,taniej niz w baze i kasiorka pójdzie do wspólnej sakiewki która mocno trzyma {Tymar}. Jeśli pomysł pasuje to załogi które chcą dołożyć się do wspólnej kasiorki i przywieśc po 1 opakowaniu{frytek 2,5 kg} niech się ujawnia i okreslą.

 

 

Irek :chaja: , bardziej przydatna od frytkownicy okazać się może na zlocie twoja niestrudzona piła spalinowa :hehe: nada się przy poszatkowaniu kilku starych drewnianych poręczy które nadgryzł już znacznie ząb czasu i siłą rzeczy same już odpadły ze słupków - przydadzą się na nasze ognisko :bzik: .

Natomist przygotowanie kilkudziesięciu :jesc: porcji frytek czy też innych frykasków pozostawmy lepiej obsłudze ( siostra Pana Piotra ) pobliskiego baru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Moim zdanieniem , byłoby to nie w porządku wobec właściciela kempingu i pobliskiego baru . Pan Sikora udostępnia nam prąd za darmo ( tylko na nasz zlot ) , a my mielibyśmy na tym zarabiać i zmniejszać jego dochody .

Poza tym zlot to jest spotkanie towarzyskie , a nie biznesowe lub handlowe .

Możemy pójść dalej : możemy sprzedawać nalewki , ciasta itp. za kasę do sakiewki , którą trzyma Mariusz .

Z tego co wiem zawartość sakiewki pochodzi z innego źródła .

Jest to moje zdanie . Decyzję podejmą organizatorzy .

 

 

 

Maciek dzięki żeś mnie wyręczył i dobitnie wyjaśnił Irkowi , iż jego pomysł z tą frytkownicą jest delikatnie mówiąc nie na miejscu.

Wcześniej nie mogłem zabrać w tej sprawie głosu , gdyż byłem po raz kolejny w niedźwiadkach . Tak , że moja :przyczepa: jest już zakotwiczona na swoim miejscu , a ja w środę dojadę solo :drive: . Na miejscu jest już jeden z naszych forumowych kolegów - piotr05 - z sekcji łódzko- mazowieckiej , niestety bez :przyczepa: gdyż przyjechał z liczniejszą rodziną na dłuższy wywczas i pomieszkuje w domku kempingowym.

 

Tomik ,jezeli zdąże złożyć deklaracje o przyjezdzie to ,Twoja prośba zostanie spełniona :hehe: i zabiore piłe :ok: .A jesli nie zdąże to przybęde bez wpisu i najwyżej stane za płotem :lol: .

 

 

Irek z wpisem , czy bez to przyjeżdżaj - miejsca jest dosyć i za płotem też :lol: :lol: :lol: . Ja już zdążyłem się przyzwyczaić do tego , iż zawsze lubisz wszystkich mile zaskoczyć .Tak , że wydaje mi się , iż i tym razem też tak będzie :bzik::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie tu wykłócać,ale te inne żródła

[wiekszosc wie jakie} nie wiem czy są lepszym celem zgromadzenia jakichś srodków, na to zeby zrobic nawet mały konkurs czy cós,i mieć na nagrody. od tego co zaproponowałem. Własciciel pola ma zapłacone za pobyt i nie ma co brać do głowy.

Będąc w Kujankach prad był w cenie i nikt się nie martwił gdzie robimy zakupy czy się stołujemy.

Ale to jest tylko moje skromne zdanie i tego sie trzymajmy.Mam zamiar przyjechac i bawic sie z wszystkimi, a nie żeby mnie szeryf psem szczuł że sprzeda kilka porcji mniej frytek :lol: .

Zróbcie też apel żeby nie zabierac czajników,i innych sprzętów co by we wszystko się tam zaopatrywac.

Tomik co to znaczy Maciek dzięki żeś mnie wyręczył i dobitnie wyjaśnił Irkowi .Oj mi się siegnie,ale to lubie i nic nie poradze.Walniemy po :piwo: i będzie gitara :ok: :ok: .

 

Maciek dzięki żeś mnie wyręczył i dobitnie ( wyraźnie , znacząco , stanowczo - synonimy przysłówka dobitnie ) wyjaśnił Irkowi ...

Nadto przy ustalaniu ceny pobytu w rozmowie z właścicielem kempingu nie brałem pod uwagę opcji darmowego zasilania urządzeń gastronomicznych przywiezionych przez jednego ze zlotowiczów , a wykorzystywanych przez niego do celów zarobkowych podczas trwania naszego zlotu. Mowa była o korzystaniu z energii elektrycznej do oświetlenia , podłączenia tv czy laptopa , zasilenie energią sprzętu nagłaśniającego Mirka ewentualnie podłączenia czajnika bezprzewodowego .

 

Pewnie tak,ale tego bez :pub: nie rozgryziemy :lol: . Dajmy na luz i jedzmy dobrze sie bawic.:ok:

 

 

 

 

 

Po to między innymi tam jadę :bzik: by :piwo: i się dobrze bawić :bevil:

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.