Skocz do zawartości

V Zlot Kujawsko Pomorski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Ja będę czekał na Wszystkich już w poniedziałek.

Ale ten czas powoli leci może ktoś wie ile zostało CZASU do zlotusad.gif bo normalnie niewyróbka w tym domu he!he!biggrin.gif

 

Witam, już nadrabiam obowiązki i mogę podać do publicznej wiadomości iż do V Zlotu zostało jeszcze 165 godzin i 16minut.

 

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko ????

Ci co nie zlożyli deklaracji przyjazdu,a mieli by chęć to muszą czekać aż wjedzie ostatni z listy{ jak u lekaża} ,czy można sie pchać na kemping ?:lol: .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie z innej beczki widzę że zapisujecie się z dziećmi, w jakim wieku macie swoje pociechy? pytam bo mam 13 syna z którym możliwe że byśmy się zjawili ale pytanie mojego syna było takie : czy będą dzieci w jego wieku. Bardzo proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Witaj, ja mam córki w wieku 5 i 10 lat, ale na co dzień łobuzują z kuzynostwem w wieku Twojego syna :chaja:hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko ????

Ci co nie zlożyli deklaracji przyjazdu,a mieli by chęć to muszą czekać aż wjedzie ostatni z listy{ jak u lekaża} ,czy można sie pchać na kemping ?:lol: .

 

Nie wiem, jak u was. Ale u nas, taki delikwent... Musi postawić 1l wysoko procentowej cytrynówki cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie z innej beczki widzę że zapisujecie się z dziećmi, w jakim wieku macie swoje pociechy? pytam bo mam 13 syna z którym możliwe że byśmy się zjawili ale pytanie mojego syna było takie : czy będą dzieci w jego wieku. Bardzo proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam

 

Nasz syn ma 7 i zabieramy ze sobą jego kuzyna 12l, może jeszcze mój brat będzie z swoim synem też w podobnym wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co omówiliśmy z Bracią, zakładam temat i listę chętnych na nasz:

 

V Zlot Kujawsko Pomorski

 

Odbędzie się w dniach: 31.08-02.09 2012 roku.

 

Miejsce to:

 

pole kempingowe U SIKORY w Nidźwiadach Małych nad jeziorem Licheńskim

GPS : 52°20'4.69"N 18°20'54.03"E ( brama wjazdowa na kemping )

Miejsce to dla nas wyszukał kolega Tomik i pięknie je opisuje:

"Witam.

Pole kempingowe U SIKORY w Nidźwiadach Małych nad jeziorem Licheńskim .

Spokojnie miejsca jest na 50 załóg . Jest kilkadziesiąt przyłączy do prądu , zimna woda rozprowadzona jest w kilku dogodnych miejscach kempingu , kemping jest oświetlony .

Sanitariaty i natryski są w przyzwoitym stanie .

Jest też ładne kąpielisko z pomostem - a przede wszystkim woda w jeziorze jest czysta i ciepła , gdyż zasilana jest wodami zrzutowymi z elektrowni Gosławice .

Przy plaży jest też mała przystań - do dyspozycji jest kilka rowerów wodnych , kajaków , jest też łódź wędkarska.

W bezpośrednim sąsiedztwie kempingu znajduje się boisko piłkarskie miejscowego klubu , oraz mały plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i itp. sprzętem .

Przy drodze wjazdowej na kemping znajduje sklep i bar , w którym można zjeść smaczną zupę czy golonkę .

Ja korzystam z tego kempingu od trzech sezonów . W tym roku byłem tam kilka razy i jeśli pogoda dopisze w nadchodzący weekend też tam zawitam , by kije zamoczyć . Tydzień temu brały ładnie karasie i płocie , to może i tym razem coś złowię .

Byłbym zapomniał , na terenie kempingu jest też kilka pomostów dla wędkarzy. Jak będę na miejscu to mogę pogadać z właścicielem o cenniku - obecnie opłata za dobę od zestawu wynosi 25 zł ( w tym natryski z gorącą wodą ) , za prąd płacimy tylko za faktyczne zużycie - są podliczniki .

Na terenie pola jest kilka domków kempingowych do wynajęcia z różnym standardem , także z łaziekamii wc , 4 a nawet 8 osobowe .

Po drugiej stronie jeziora znajduje się Bazylika i Sanktuarium MB Licheńskiej - dogodny dojazd rowerem ok. 8 km. Blisko jest też do Ślesina - 10 km . "

 

Udostępnia też swoją galerię ze zdjęciami z tego miejsca (dziękujemy Ci Tomik):

 

 

Poniżej podaję link do galerii ze zdjęciami tego kempingu - były robione w ubiegłym roku pod koniec maja przed sezonem.

https://picasaweb.go...CIyZ8ISNlsnmCw#"

 

Mamy jeszcze sporo czasu, ale wakacje go dość skutecznie skracają.

Prosimy też o otwartą dyskusję w tym temacie, propozycje itp.

Zapraszamy załogi z całej Polski, bez względu na miejsce zamieszkania, przekonania czy wyznania.

Zlot jest nieformalny.

Jak zwykle każda załoga przyjeżdża na własną odpowiedzialność i rozlicza się z obsługą pola we własnym zakresie. Obowiązuje regulamin kempingu.

Ceny będą określone po rozmowie kolegi Tomika z właścicielem kempingu.

Zapraszamy!!!

 

Wiadomo, że jest już kilka chętnych załóg, ale proszę o oficjalne zgłoszenia ( tylko do celów orientacyjnych):

 

1. tomik +1 (najgłówniejszy)

2. tymar +1 (pomager)

3. przemek70 +1 (grafik)

4. maciekzal +1 (Terenia , Maciek i Zgaga )

5. turystasj 2+1

6. California 2 (licznik)

7. Werusie 2+2 (cenzurabow.gif)

8. PRZYCZAJKI 2+2

9. aron 2+1

10. misiek2 2 i pieski

11. topmirex 2+1

12. orzeszko 2+1

13. mocarz28 2+1 i molunia

14. Pinesio 2+2 ?

15. comsio 2

16.funkiaa 2+1 i Kapsel

17.Jony3220 1+1

18.lukaszkasiajulia 2+1 biwak.gifpifo.gif

19. KiT w składzie 2+1 :blagac: do zobaczyska :hej:

20.Jurek121175 załoga to 2+2 :blagac:

nr. 21 dla Parzusiów w składzie Ja i dwie one

 

Qrcze nie wiem, czy się wyrobię czasowo - pod opisem Tomika podpisuję się obydwoma rękoma - Ale najważniesze - TOMIK wielkie dzięki za pomoc w rozstawieniu przedsionka do naszego Bayerlanda - przyczepks przy plaży :) Gdyby mi się udało, to mam nadzieję do zobaczenia :)

pozdrawiam

keruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczorka :lol: .

Ja jako niezrzeszony, i nawet nie zapisany na liste obecności ,mam taką myśl do zmutowanej Braci Kujawsko-Pomorskiej ,że można by było pomysleć o młodych i starszych i przygotować przekąske którą każdy lubi{ Frytki} .

Będąc teraz z kilkoma załogami w Kujankach przywiozłem frytkownice,kupilismy frytki w Bidronce i na opakowaniu 2,5 kg mieliśmy 100pln do ceny barowej. Moja załoga jesli się zdąży zapisac ,to możemy przywieśc frytkownice {prąd w cenie zestawu} i olej żeby wystarczył na ileś set porcji :lol: .Ustalimy jakąs cene za porcje ,taniej niz w baze i kasiorka pójdzie do wspólnej sakiewki która mocno trzyma {Tymar}. Jeśli pomysł pasuje to załogi które chcą dołożyć się do wspólnej kasiorki i przywieśc po 1 opakowaniu{frytek 2,5 kg} niech się ujawnia i okreslą.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z wieczorka :lol: .

Ja jako niezrzeszony, i nawet nie zapisany na liste obecności ,mam taką myśl do zmutowanej Braci Kujawsko-Pomorskiej ,że można by było pomysleć o młodych i starszych i przygotować przekąske którą każdy lubi{ Frytki} .

Będąc teraz z kilkoma załogami w Kujankach przywiozłem frytkownice,kupilismy frytki w Bidronce i na opakowaniu 2,5 kg mieliśmy 100pln do ceny barowej. Moja załoga jesli się zdąży zapisac ,to możemy przywieśc frytkownice {prąd w cenie zestawu} i olej żeby wystarczył na ileś set porcji :lol: .Ustalimy jakąs cene za porcje ,taniej niz w baze i kasiorka pójdzie do wspólnej sakiewki która mocno trzyma {Tymar}. Jeśli pomysł pasuje to załogi które chcą dołożyć się do wspólnej kasiorki i przywieśc po 1 opakowaniu{frytek 2,5 kg} niech się ujawnia i okreslą.

Decyzje niech podejmie Braci Kujawso-Pomorskiej i Organizator.

 

Cześć

Moim zdanieniem , byłoby to nie w porządku wobec właściciela kempingu i pobliskiego baru . Pan Sikora udostępnia nam prąd za darmo ( tylko na nasz zlot ) , a my mielibyśmy na tym zarabiać i zmniejszać jego dochody .

Poza tym zlot to jest spotkanie towarzyskie , a nie biznesowe lub handlowe .

Możemy pójść dalej : możemy sprzedawać nalewki , ciasta itp. za kasę do sakiewki , którą trzyma Mariusz .

Z tego co wiem zawartość sakiewki pochodzi z innego źródła .

Jest to moje zdanie . Decyzję podejmą organizatorzy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Zielona Góra Was nieoficjalnie odwiedzi. W sumie, to będziemy w pobliżu, bo w Ustroniu Morskim. Rozważamy powrót stamtąd przez V Zlot K-P.

Maciej

 

Zapraszamy bardzo serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.