Skocz do zawartości

V Zlot Kujawsko Pomorski


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę zatem wciągnąć nas na członka zlotu. Tfu . Ochydnie zabrzmiało. Nawet nie mam naklejki forumowej. Czy mimo jej braku jestem wystarczająco upoważniony aby przybyć ? Irek wcześniej pytał o wpisowe dla niewciagnietych na członka . Wtedy była mowa o cytrynowce. Czy zastępczo zamiast cytrynowki może być jeżówka ? Wiem, brzmi tajemniczo. Dla mnie to też zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, Maćku myślę że twoje przybycie na zlot bez naklejki forumowej będzie tak samo ważne jak przybycie tych z naklejkami . Więc zapinaj :przyczepa: i w drogę :drive::przyczepa:.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżamy z Ustronia Morskiego pewnie koło południa, przyjedziemy pewnie koło 18, w piątek. Wypatrujcie małego sedana w kolorze miedzi z Beyerlandem na haku. Jeśli miałby ktoś nadmiarowa naklejke forumowa to chętnie ją przygarne. Do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżamy z Ustronia Morskiego pewnie koło południa, przyjedziemy pewnie koło 18, w piątek. Wypatrujcie małego sedana w kolorze miedzi z Beyerlandem na haku. Jeśli miałby ktoś nadmiarowa naklejke forumowa to chętnie ją przygarne. Do zobaczenia .

 

Na naklejce zlotowej jest małe logo forumowe, a czasami w nocy jak nikt nie widzi to można zostać członkiem

Braci Kujawsko- Pomorskiej :bevil: Warto rano oglądać przyczepy, bo na naszych zlotach różne rzecz się dzieją hehe(1).gif:lol::ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jak by nie patrzeć to znowu Ja. Jest to ostatni wpis przed z przypomnieniem że nie ma czasu aby tracić czas do zlotu pozostało już tylko 9 godzin i 11minut więc dla tych nie zdecydowanych pozostało bardzo mało czasu by się zdecydować na przyjazd na V Zlot.

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Ja jeszcze w domu lecz już nie długo, :przyczepa: stoi pod domkiem gotowa by ruszyć w drogę, tak więc dla tych co jeszcze pracują podaję że zostało malutko czasu bo tylko 2godziny i 36minut .

 

Pozdrawiam serdecznie i jak to mówią komu w drogę temu .......... sandały do zobaczenia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie dojdziemy. Młody się rozgorączkował. Chyba przesadzilismy z kąpielami w morzu . A do tego jeszcze nieciekawa prognoza pogody... Postanowiłem wrócić do Zielonej.Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja się spotkać. Bawcie się dobrze. Jeżówkę zachowam na następny raz.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,kłania się Damian z Rowów ! Pozdrawiam wszystkich Waszych przyjaciół i zazdroszczę super imprezki...My powoli zaczynamy prace reaktywacyjne po sezonie hehe Co prawda pogoda jako tako dopisuje ale można powiedzieć że już po sezonie.To jeszcze raz wszystkiego dobrego i do usłyszenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.