Skocz do zawartości

V Zlot Kujawsko Pomorski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, My również dotarliśmy do domku cało i zdrowo. Może to oczywiste lecz jak zwykle było Super :yay: :yay: :yay: zabawa przednia a i towarzystwo doborowe i dla takich spotkań warto jeździć w plener, serdecznie dziękuję organizatorowi jak i pomagierom za zorganizowanie fajnego zlotu w uroczym miejscu. Zdjęcia będą lecz troszkę później chwilowo na szybka to powinno starczyć

 

Pozdrawiam serdecznie.

post-1979-0-56910700-1346607315_thumb.jpg

post-1979-0-58675700-1346607423_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do domu dotarliśmy tym razem bez przeszkód cali i prawie zdrowi,bo po nocnych rozmowach bolą nogi i mówimy nie naszymi głosami.Pozdrawiamy wszystkich -bawiliśmy się z wami -jak zawsze super,miejsce że tak powiemy święte :swiety: ,towarzystwo takie ,że ze świecą :swieca: szukać. Do zobaczenia :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE dzięki wszystkim za cudowne spotkanie, chociaż tym razem byłam sama, to bawiłam się świetnie, ani przez chwilę się nie nudziłam, przebywanie w Waszym towarzystwie to ogromna przyjemność,

 

Szczególne :blagac: dla parzusiów i przemek70, za podwiezienie i dach nad głową, no i tym wszystkim z których propozycji pomocy nie skorzystałam :bukiet:, to prawda, że TAKICH przyjaciół to ze :swieca: szukać !

 

Przysyłam Wam 1000 energetycznych buziaków :calus: i do zobaczenia w listopadzie - Alicja - zlotowa wiedźma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już w domku :ok: Miło było spotkać się ze starymi znajomymi jak i poznać nowych :piwo: świetny weekend w przemiłym towarzystwie pozostawił wspaniałe wspomnienia ... i chęć na kolejne spotkania :-] ... zatem do zobaczenia :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w domku. Dojechaliśmy cało i zdrowo. Po drodze spotkaliśmy Jacentego007 - jechał z jakąś dziwną przyczepą na haku :)

Dziękujemy organizatorom i wszelakim pomagierom za przednią zabawę. Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli takie IQ na stałe, że staniemy się najinteligentniejszą grupą na świecie.

Fajnie Was było widzieć w takim gronie - jeszcze raz - wszystkim i każdemu z osobna - DZIĘKUJEMY !!!!

ps. w drodze stwierdziłem, że ja to powinienem chyba jechać na babskie spotkanie pilnować swoich żon :banan:

 

Patrząc na mój harem przez cały czas towarzyszyła mi piosenka "Baśka" Wilków:

 

"Ania miała styl, z Kaśką mogłem konie kraść, z Aśką nigdy nie było tak samo, a na noc umówiłem się z Alą" - najgorsze jest to, że w tej piosence jest również - "a Agnieszka zdradzała mnie" :)

 

Marzenka - żabko - Gawliński Ciebie pominął, ale ja na ryby Ciebie zawsze wezmę :przytul:

 

pozdrawiam,

Mohamed

Edytowane przez Parzusie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.