Skocz do zawartości

V Zlot Kujawsko Pomorski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze!, nie myślałem, że takie to proste.

Maciej-winner.gif.

 

Dziękuję za uznanie . Ale to nie moja zasługa . Te dane przesłał mi Tomik gdy do niego napisałem , że chcę się tam wybrać w czasie urlopu.

 

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z uwagi na niezbyt ciekawą aurę :drive: wyjazd :przyczepa: na keming U SIKORY w Niedźwiadkach przełożyłem o cały tydzień . Startuję jutro o godz. 11.00 prosto z pracy . Za chwilę zaczniemy się pakować - musimy zabrać trochę więcej rzeczy , gdyż pewnie zostaniemy tam trochę dłużej by przy okazji spotkać się z załogami - maciekzal i lukasdmc , którzy to urlopowe wojaże zamierzają rozpocząć właśnie od pobytu na tym kempingu ( mam też dobre wieści wędkarskie - ładnie bierze karaś oraz lin - może powtórzę ostatnie wyczyny ) W sobotę wieczorkiem pogadam z Panem Piotrem - właścicielem kempingu na temat naszego zlotu. Jeśli ktoś z Was Forumowiczów ma jakieś specjalne życzenia , pytania , lub też czego by oczekiwał od niego - czy też ma jakieś propozycje co do samego programu zlotu to proszę śmiało pisać . W późniejszym poście postaram się też dokładniej opisać jakie atrakcje będą na nas czekać . W tym miejscu zauważam :bzik: , iż kolega Mirek - topmirex z Sekcji Łódzko - Mazowieckiej do nas również przyłączył - będzie nam bardzo miło , także w programie pewnie karaoke będzie :ok:Tymar już głos powinieneś szlifować :hehe: by wypaść lepiej jak w Białych Brzegach :hehe: a i gitarę :gitara: też możesz już stroić :hehe: :hehe:

Na koniec powielam wcześniej napisane zaproszenie do kolegów z Sekcji Łódzko - Mazowieckiej , Wielkopolan i innych regionów kraju do uczestnictwa w naszym zlocie .

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymar..

Jakby się tam znalazło jakieś wolne miejsce ... hm.. to może byście nas przygarnęli .. co ?gitara.gif

 

ps..

piaskownica.gif

 

i tak mi sie urodził jeden pomysł.. ale to do Ciebie zadzwonię .. :)

Ps..2

 

Orzeszko .. witamy i zapraszamy .. milo będzie powitać nowych karawaningowców ..

Edytowane przez Pinesio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Byliśmy w Niedźwiadach z Parzusiami i Tomikiem . Było super . Ciepła woda i wspaniała podgoda .

Poniżej zdjęcie kempingu i widok z kempingu :

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.