Skocz do zawartości

CARAVELAIR


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

Ja TV jeszcze nie odpaliłem, baaaa jeszcze go nie mam. :hehe: Model TV wybrany, uchwyt wybrany, antena wybrana. W przyszłym tygodniu będę zamawiał. Mam nadzieję, że wszystko dobrze wybrałem i też będzie hulało, bo jak nie to   :mlot: :mlot: :mlot:

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 610
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Potrzebuje kupić koło zapasowe  lub felgę do mojej przyczepy Carevelair 400 Brasila- felga jest na 4 śruby.Rozstaw jest nietypowy-zna ktoś dokładny rozstaw tych śrub ? Z jakiego samochodu pasuje to koło-coś tam czytałem ,ze do jakies francuskiej cepy z garbusa czy starej skody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić koło zapasowe  lub felgę do mojej przyczepy Carevelair 400 Brasila- felga jest na 4 śruby.Rozstaw jest nietypowy-zna ktoś dokładny rozstaw tych śrub ? Z jakiego samochodu pasuje to koło-coś tam czytałem ,ze do jakies francuskiej cepy z garbusa czy starej skody

Jak rozstaw nietypowy, to trzeba zmierzyć. Ja mogę pomierzyć te wymiary felgi, tylko nie wiem na 100 % czy mamy takie same? Wiem tylko, że śruby mam 24 mm. Jak będę na działce, to pomierzę. Uchwyt pod ramą masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak czytam Wasze posty, bo szukamy nowej przyczepy i zawiesiliśmy się na caravelair-ach - przekonuje nas przede wszystkim cena i dmc :) Chciałem tylko zapytać, czy generalnie je polecacie? Nic się z nimi nie dzieje? Tak obiektywnie, w miarę możliwości ;)

 

Wkleję Wam linka do takiej jednej upatrzonej, może fachowym okiem ocenicie, czy warto :)

http://www.karawaning.net/brasilia426.htm

 

Pozdrawiam

Edytowane przez lucy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem swoją poskręcać dodatkowymi wkrętami i kątowniczkami. Szczególnie ścianę, przegrodę do przedniej bakisty. Po dwóch wyjazdach po naszych drogach zaczęła się rozkręcać, a kilka wkrętów pękło. Po tym zabiegu, po kilku wyjazdach jest teraz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj korzystając z wiosennej pogody 1szy raz po zakupie rozłożyliśmy przedsionek do naszej 'budy'

stan rewelacyjny, praktycznie bez uszkodzeń, poprawienia wymaga jedynie jedna z rurek stelaża, w komplecie fartuchy na spód przyczepy oraz oryginalne zasłonki do okien...

 

post-450-0-56565600-1396872113_thumb.jpgpost-450-0-83793700-1396872144_thumb.jpgpost-450-0-90272000-1396872186_thumb.jpgpost-450-0-20310500-1396872218_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super duży ten przedsionek. Gratulacje. Ta linka odciągowa to była w oryginale ? czy sam ja dołożyłeś ?

sam dołożyłem, bo wiesz 1szy raz rozkładaliśmy i trochę musieliśmy zastanawiać się co do czego, i ten odciąg nam trochę za pomocnika robił...

a w palnie i tak mam kupić pas sztormowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosuję żadnych odciągów. Górne, poziome rurki napinam na maksa (z przodu mam takie bolce w rurkach co wchodzą w oczka dachu) i przedsionek stoi jak trzeba. Jest bardzo stabilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.