Skocz do zawartości

"Co może ITD"


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo kolega może na niebieskich blaszkach jeździ po tej Polsce. :drive: Żarcik oczywiście nie drapcie się chłopaki święta idą. Na służby mundurowe nie mamy wpływu tylko na siebie i własną kulturę i technikę jazdy.

 

Niebieskich nie mam niestety , Nawet jak mam brudne -nie czytelne to ku...e po logo firmy na masce albo owiewce dojdą :? inną sprawą jest że jak by nie było jeszcze mamy grudzień więc mam jeszcze czas odebrać niechcianą pocztę za te moje ostatnie kilometry. ;) Będzie co będzie ,. przyjmę na klatę jak mężczyzna ;)

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

podsumowujac moj udzial w tym temacie - dzieki autorowi tematu i podobnych ostatno przez niego zalozonych , dowiedzialem sie ze jezdze z komora gazowa zamiast przyczepki ,czyha na mnie i moj portfel nieokreslona ilosc sluzb mundurowych ktore musza wykonac plan mandatowy ,sa uzbrojone po zęby ,wyposazone z super bryki oraz radary , bramkownice i nie wazne czy sie przestrzega PoRD czy tez jezdzi jak pirat i tak sie mandat za jazde dostanie :)

jak sie to ma do rzeczywistosci ? zobaczymy :) bo jak dla mnie to ktos cierpi na paranoje :)

 

pozdrawiam

Edytowane przez radwan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie zaprzeczasz :)

skoro jade zgodnie z tym co mi nakazuja znaki i przepisy to za co mnie maja ukarac?

 

 

Radwan - myślę, że nie chodzi o jazdę nieprzepisową tylko o jasne i logiczne określenie jaka prędkość obowiązuje na danym odcinku.

Nigdy nie widziałeś oznakowania robót drogowych i ograniczenia do 40 w szczerym polu gdzie śladu robót nie było ? Albo tablicy "koniec terenu zabudowanego" i braku jego początku ? Albo zakazu skrętu w prawo i braku możliwości kontynuowania podróży w innym możliwym kierunku niż w prawo ?

albo ... wpisz sobie co chcesz - na pewno spotkałeś takie sytuacje na drodze. Jak dostaniesz fotkę z takiej okolicy to jak będziesz się tłumaczył. Chyba, że nigdy nie przekraczasz 40 km/h. Czemu służby na to nie reagują ? A widziałeś radiowóz jadący z obowiązującą prędkością ? Oni są inni czy mają dawać przykład. Przepisy mają być proste, logiczne i dotyczyć wszystkich - wtedy można surowo karać za ich złamanie.

pozdro i wesołych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Beruang jezeli jest tak jak piszesz to zawsze mozesz tego co Cie zatrzymal poprosic o spacerek lub podjechanie i pokazanie gdzie ten znak jest ustawiony - pisze o tym co niby znikl i wyznacza teren zabudowany lub inny wczesniejszy do ktorego sie nie zastosowales , nie gadajcie mi ze za darmo mozna mandat dostac , tego to nawet Św. Mikolaj pod choinke nie daje .

tez spokojnych zycze i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Beruang jezeli jest tak jak piszesz to zawsze mozesz tego co Cie zatrzymal poprosic o spacerek lub podjechanie

 

Pisałem o fotce więc nie gadaj o podchodzeniu :niewiem: . Koledzy narzekają na polowanie, a nie normalną służbę. Jeżeli chodzi o normalną drogówkę nie mogę narzekać. Chociaż z ostatniego spotkania na pytanie dlaczego w tej miejscowości gdzie akurat suszą jest 50, a we wszystkich poprzednich było 70, usłyszałem z uśmieszkiem i szczerze do bólu: "też powinno być 70 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( .... )

ja prosze o nr sprawy nie o wyrok a to chyba roznica , po za tym zawsze sam nr sprawy mozesz mi podeslac na priv

 

( .... )

 

Takie informację mogę udostępnić tylko przyjaciołom, osobą które darzę zaufaniem. Ty jesteś tylko "znajomym" z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o fotce więc nie gadaj o podchodzeniu :niewiem: . Koledzy narzekają na polowanie, a nie normalną służbę. Jeżeli chodzi o normalną drogówkę nie mogę narzekać. Chociaż z ostatniego spotkania na pytanie dlaczego w tej miejscowości gdzie akurat suszą jest 50, a we wszystkich poprzednich było 70, usłyszałem z uśmieszkiem i szczerze do bólu: "też powinno być 70 "

 

 

witam

 

 

szczerze wspolczuje miejsca gdzie mieszkasz i okolic w ktorych sie poruszasz , widac co kraj to obyczaj bo ja takiego zachowania na swojej drodze nie spotykam , jak Wy tacy zaszczuci i niesprawiedliwie karani mozecie wogole za kierownica usiasc ? szacun wielki za odwage bo ja bym chyba sie nie odwazyl tam jezdzic , karza za darmo, obezwladniaja pradem, specjalnie chowaja znaki , wlepiaja mandat tylko za to ze czlowiek ma samochod , gdzie Wy zyjecie - czy to napewno ten sam kraj ? bo jezeli macie tak zle to zapraszam do Polski ,marne pensje ,drogie paliwo, kiepskie drogi , zycie zwariowane, trudne, pelne roznych ciekawych sprzecznosci ,jednak to piekny kraj ,pelen zabytkowi przyjaznych ludzi ,w miare ekologiczny ,ma swoje wady ale sluzby tu nie przesladuja tak kierowcow , w kazdym badz razie mnie ani moich znajomych tak nie traktuja ,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o fotce więc nie gadaj o podchodzeniu :niewiem: . Koledzy narzekają na polowanie, a nie normalną służbę. Jeżeli chodzi o normalną drogówkę nie mogę narzekać. Chociaż z ostatniego spotkania na pytanie dlaczego w tej miejscowości gdzie akurat suszą jest 50, a we wszystkich poprzednich było 70, usłyszałem z uśmieszkiem i szczerze do bólu: "też powinno być 70 "

 

widzisz ja te znaki czasem ustawiam i wiem jak to wygląda z drugiej strony, a wygląda właśnie tak że stawimy 40 bo i tak nikt nie zwolni do 40 tylko do 60 :bzik:

tyle że niebieskim, zielonym i czarnym tego nie wytłumaczysz :-]

 

w piątek mijałem żandarmerię wojskową z suszarką, widać poborowi nie wieją już przed wojem to chłopaki się nudzą i dorabiają :bzik:

na CB kierowcy się śmiali, że niedługo to już nawet ksiądz będzie stał z radarem zamiast chodzić z tacą, bo zarobek lepszy - nie brzęczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że niedługo to już nawet ksiądz będzie stał z radarem zamiast chodzić z tacą, bo zarobek lepszy - nie brzęczy ;)

 

 

uwazaj zeby do Twojej parafii nie doniesli ze tak napisales... po podwojnie bedziesz placil na tace :)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ja te znaki czasem ustawiam i wiem jak to wygląda z drugiej strony, a wygląda właśnie tak że stawimy 40 bo i tak nikt nie zwolni do 40 tylko do 60 :bzik:

 

 

 

powinno być tak ,że stawiacie kaskadowo 80-60-40 a nie jedziesz 90 a tu nagle 40 i 20m dalej robotnik samobójca.Tamat zabezpieczeń to juz odrębna sprawa i tu radosna twórczość drogowców nie zna granic :]

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być tak ,że stawiacie kaskadowo 80-60-40 a nie jedziesz 90 a tu nagle 40 i 20m dalej robotnik samobójca.Tamat zabezpieczeń to juz odrębna sprawa i tu radosna twórczość drogowców nie zna granic :]

 

być powinno, a nie jest ? :-]

 

wiesz temat zabezpieczeń robót drogowych, a raczej "niezabezpieczeń" to temat rzeka

gdyby mieszkańcy PL tak sie zabezpieczali jak nasi drogowcy, to by problemu z przyrostem naturalnym nie było :-]

 

w zeszłym tygodniu mijałem wycinkę drzew, prawie slalom między konarami trza było robić :puk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.