Skocz do zawartości

co sądzicie? przyczepa dla małej rodzinki - Abbey Suffolk


anunia

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy,

od pewnego czasu szukam przyczepy kempingowej. Wiadomo, kobieta ma wymagania:) .... ale nie chcę wydać za dużo kasy. Zwłaszcza, że może się okazać np. za dwa lata, że to zupełnie nie jest wypoczynek dla nas....

 

Znalazłam ostatnio Abbey Suffolk z 1990 r. - http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-4-os-1990r-abbey-suffolk-i2234708500.html

 

Jak wygląda na zdjęciach każdy może zobaczyć, no i zdjęcia wiadomo można zrobić tak, żeby ukryć to, co trzeba.

Mamy chęć pojechać i ją obejrzeć... ale to... bagatela.... 450 km w jedną stronę:)

Właściciel przyczepy wysłał nam wczoraj świeżutkie zdjęcia i nie powiem.. kusi....

 

I właśnie dlatego piszę do Was... może ktoś coś skomentuje, czego my nie widzimy...

Proszę o wszelkie uwagi:)

 

Pozdrawiam i dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przyczepa produkowana na rynek brytyjski ale to widac gołym okiem, widać że używana ale nie zniszczona, nie bardzo by mi odpowiadał układ łazienki, ale to moj problem, zdjęcia nie przedstawiają nic złego, kuchenka sfotografowana dziwnie, żeby nie było widac płyty grzeczej, brak dokładnego zdjęcia piecyka ogrzewacza, na Twoim miejscu poprosił bym dokładniesze zdjęcia całości, w szczególności podwozia, schowka nad dyszlem, kuchenki, poprosił bym o zdjęcie całości wnetrza gdy fotografujący będzie stał z aparatem na zewnątrz przyczepy (chodzi o max odsunięcie aparatu od wnętrza przyczepy) lub niech to zrobi obiektywem szerokokątnym lub jak ma mozliwośc wykonania panoramy (360st) np:komórką . Swoją przyczepę oglądałem dwa tygodnie na zdjęciach i przyciągnołem ja z podobnej odległości co w Twoim przypadku, wczesniej jednak zrobiłem kilka wycieczek bez efektu. Choć na miejscu chciałem sprzedającego (i tu padają slową niecenzuralne)

lepiej jednak podarować km, niz kupić trupa i reanimować czy stracić kasę.

Edytowane przez tommi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za uwagi. O tych zdjęciach nie pomyślałam wcześniej... Napiszę do właściciela. W dużym przybliżeniu zdjęć widać, jak są podrapane szafki... i być może jest ona bardziej zużyta niż widać na pierwszy rzut oka. No i fakt, zdjęcia podwozia też są istotne... poproszę o nie:)

Może macie jakieś pomysły, gdzie w mazowieckiem lub troszkę dalej są miejsca, gdzie można obejrzeć więcej niż jedną przyczepę? Niestety okolice Warszawy są wyjątkowo drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

I właśnie dlatego piszę do Was... może ktoś coś skomentuje, czego my nie widzimy...

Proszę o wszelkie uwagi:)

 

zwróć uwagę na tej fotce co się dzieje po oknem ???

http://img15.allegro...85/2234708500_2

dla mnie nie wygląda to dobrze - pofalowana tapeta ?

 

dodatkowo przy drzwiach i na ścianie z drugiej strony są jakieś śruby po 3szt ???

od rączki w łazience ? być może taka jest też przy drzwiach od środka ?

 

Pozdrawiam

Konrad

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW=DMC 1045kg w takim układzie pamiętaj że nic nie zapakujesz do przyczepy ....

chyba że rzeczywista MW jest niższa ... warto by udać się na jakąś wagę żeby to sprawdzić :)

 

Niby drobiazg a może napsuć krwi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW=DMC 1045kg w takim układzie pamiętaj że nic nie zapakujesz do przyczepy ....

chyba że rzeczywista MW jest niższa ... warto by udać się na jakąś wagę żeby to sprawdzić :)

 

Niby drobiazg a może napsuć krwi ...

 

:ok:

choć nie sądzę aby ta przyczepka ważyła ponad 1000kg :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze zrobiłam, że się zalogowałam na tym forum:)

Może uchowacie nas przed popełnieniem kosztownego błędu;)

Piszcie, piszcie! Piszcie jak najwięcej, bo już jest pomysł na wycieczkę do tej przyczepy w dniu jutrzejszym, a wolałabym być bardziej przekonana, że jest to dobry wybór :drive:

 

No właśnie, taka rączka przy drzwiach to częsty przypadek, czy próba ukrycia czegoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, taka rączka przy drzwiach to częsty przypadek, czy próba ukrycia czegoś?

 

ciężko ocenić, raczej nie jest standardowe wiercenie na wylot :niewiem:

może używał jej ktoś niepełnosprawny i potrzebował takich ułatwień ... a może ktoś chciał teraz wzmocnić ścianę

ciężko to ocenić z fotek, ale warto zapytać i dokładnie obejrzeć

 

dla mnie gorszą sprawą jest to okno przednie, bo jeśli to pomarszczona tapeta ... to może tam być już próchno :(

ale tego bez pomacania się nie dowiesz niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt... najlepiej jest pomacać... :)

Dlatego spróbujemy poszukać jeszcze coś "bliżej" domu..

W Teresinie jest taki jeden auto-komis Jankowskiego... Niewiele tego mają, ale dosyć blisko i będzie można sobie podotykać:)

Na pewno mają to: http://otomoto.pl/inny-avondale-perle-olympus-T1398374.html i to http://jankowski-teresin.otomoto.pl/inny-swift-corvette-T1401939.html

Powiedzcie mi, czy w takim układzie z przodu przyczepy, jaki ma Swift, zawsze jest tylko ta szafeczka pod oknem, czy jest tam stolik, którego nie ma na zdjęciach? Trochę nie wyobrażam sobie posiłkowania przy tym malutkim stoliczku z tyłu przyczepy... A może się czepiam?:thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie łazienki i zlewu - według mnie nieoryginalna rączka na pewno - 2 kolory ścian? niebieski i jakaś tapeta - ten niebieski średnio pasuje i jakby w rogu na tym zdjęciu ta tapeta tak dziwnie napuchnięta, pomarszczona - warto się temu przyjrzeć

 

no i fakt zdjęcia naprawdę nie wiele pokazują ! przydałoby się więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/in...s-T1398374.html

 

ta pierwsza na pewno nie jest z 1995 roku ... więc ma coś namieszane w papierach ten przód w Avondale był montowany do '91-92 roku ...Jak dla mnie już to ją dyskwalifikuje.

 

 

Poza tym do sprzedania jest już co najmniej 2 lata ... ciągle te same zdjęcia jeśli przez ten czas stała w miejscu w komisie to też jej nie wróżę zbyt dobrego stanu :(

Edytowane przez Kamil_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.