Skocz do zawartości

co sądzicie? przyczepa dla małej rodzinki - Abbey Suffolk


anunia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obejrzałem i normalnie brak mi słów...

Taki szmelc się oferuje za nie małe pieniądze, to dawno już przekroczyło granice przyzwoitości.

Ci oferenci to totalna błazenada. Nie umiałbym tak się poniżyć, by inni aż od błaznów mogli mnie określać. Niestety PL i zachłanność to jedna wielka kpina.

Każda z nich jest starsza o kilka lat a odmłodzenie tej szopy o 7 lat!!! to już przechodzi ludzkie pojęcie.

Dobrze że ten kretyn nie zadeklarował 2007 roku, wszak nikt tego nie sprawdzi.

ŻADNA Z TYCH CHLEWÓW NIE JEST WARTA FUNTA*

Jest mi strasznie przykro za moich rodaków że takich palantów z siebie robią i kpią z potencjalnych zainteresowanych.

Brak słów.

.

.

* Kłaków.

Nie śledziłem całego tematu, trafiłem przypadkiem i dlatego nie wypowiem się na temat konkretnych przyczep, natomiast bardzo spodobało mi się to, co na temat naszego rynku wtórnego z przyczepami, napisał Wojtek. Podpisuję się również pod tymi słowami, które są potwierdzeniem także dla moich doświadczeń podczas poszukiwań przyczepy.

Pisałem o tym już w wielu tematach na forum, ale słowa użyte przez Wojtka dobitnie określają obecną sytuację.

Jeszcze raz podkreślam: nie myślę o konkretnym sprzedawcy lub przyczepie, tylko o tym wszystkim z czym spotyka się obecnie kupujący np. samochód, a w szczególności przyczepę i słowa Wojtka, chociaż ostre, to w pełni to uświadamiają.

Przypuszczam, że "anunia" nie potraktuje tych kilku postów jako OT, ponieważ wiedza na temat rynku, który się przegląda w poszukiwaniu przyczepy jest równie cenna i pozwala spojrzeć na wiele ofert bardziej czujnym okiem.

Wojtku :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z linku http://otomoto.pl/in...s-T1398374.html jest na 100% rocznikową ściemą . W 1995 nie produkowano już z frontowym oknem pojedynczym a potrójnym.

 

:ok: mnie wychodzi że to coś koło roku 90 będzie, a swoją drogą ciekawe gdzie jej się podziały rączki z przodu ???

 

95r to już coś takiego

 

20100915551302002.JPG

http://www.caravan2s...mes.php?hid=283 ta nawet jest z 94

 

swoją drogą żeby budka z 95r kosztowała 6tyś ... :hmm:

ta z linka to przypomina bardziej taką http://www.caravans-for-sale.com/12675#photos

1300f ... to by się zgadzało ;) za rocznik 89 hehe%281%29.gif

 

 

narzekacie na handlarzy że kantują rocznikami, a to jest tak samo jak z autami i kręceniem liczników

auto z 200tyś km jest teoretycznie niesprzedawalne :mlot:

może tak samo jest z budkami, 20lat to granica gdzie można wziąć jakieś sensowne pieniądze

klient wymaga, klient dostaje :lol:

 

 

może kiedyś będzie normalnie :niewiem:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, znalazłam jeszcze dwie interesujące mnie sztuki. Zajrzycie? Roller http://swietokrzyski...QAdIdZ364962049 oraz Hobbry http://trojmiasto.gu...QAdIdZ367382597

Co o nich sądzicie. Wiem, wiem... ta pierwsza nie ma łazienki....

 

 

Jeśli dobrze się zastanowiłaś i nie zależy Ci na WC stacjonarnym, to bierz pod uwagę Hobby (sprzedający nie wspomina nic o WC)

Jednak przemyśl sprawę, stacjonarne WC w przyczepie, to wielka wygoda :ok: , mimo, że może wydawać się mało znaczącym wyposażeniem.

 

Roller moim zdaniem odpada, nie podoba mi się sufit i w resztę już nie wnikałem. Chciałbym się mylić, ale wydaje mi się, że budka podciąga wilgoć od góry, pod bocznymi listwami :hmm:

 

Jeśli chodzi o Hobby, to z tych zdjęć niewiele można wywnioskować (może tylko, że nie są aktualne, jeśli data jest prawdziwa ;) ) . Poproś o dużo dobrych i aktualnych fotek + takie pokazujące narożniki przyczepy wewnątrz szafek.

 

:hej:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moi Drodzy, mamy! Chyba wreszcie znaleźliśmy to, na czym nam zależy.... i naprawdę jest w baaaardzo przyzwoitym stanie ;))) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko okazało się prawdą;)

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, mamy! Chyba wreszcie znaleźliśmy to, na czym nam zależy.... i naprawdę jest w baaaardzo przyzwoitym stanie ;))) Trzymajcie kciuki, żeby wszystko okazało się prawdą;)

 

:ok::bravo:

To teraz: relacja, opis i pierwsze wrażenia :przyczepa:

 

:dzieki:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ogarniemy, wysprzątamy i wyozonujemy, to się wybieramy na kilka dni na mazury. Potem Wam opowiemy co i jak... :) Bez szczegółów;)))) Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za wkład czasowy:)))

 

A i jeszcze jedno... gdzie ten dział pojazdów? Bo nie mogę go znaleźć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki sosek:)))

A teraz z innej beczki... czy można zastosować "kreta" do rur i jeszcze banalniejsze pytanie: czy płyn do mycia szyb (taki z alkoholem) nie zepsuje/zmatowi szyb w przyczepce?

Niby pytania dziwne, ale jakże ważne dla nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sosek:)))

A teraz z innej beczki... czy można zastosować "kreta" do rur i jeszcze banalniejsze pytanie: czy płyn do mycia szyb (taki z alkoholem) nie zepsuje/zmatowi szyb w przyczepce?

Niby pytania dziwne, ale jakże ważne dla nas:)

 

Kret może spowodować rozszczelnienie i ew. przecieki ścieków, ale pomoże.

Do szyb w debiutanckim myciu zastosuj płyn do naczyń z ciepłą wodą.

Potem wytrzyj do sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kret może spowodować rozszczelnienie i ew. przecieki ścieków, ale pomoże.

Do szyb w debiutanckim myciu zastosuj płyn do naczyń z ciepłą wodą.

Potem wytrzyj do sucha.

 

Mądrego to i mądrze posłuchać:) Dzięki Wojtek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.