Skocz do zawartości

Kemping w Brennej


kempingbrenna

Rekomendowane odpowiedzi

Port

Akurat miałem taką wolną, luźną noc :-)   czasem mnie tak nachodzi :-)  ale zapewniam całkiem trzeźwy byłem :-)

To nawet nie miała być krytyka - po prostu znam temat koło 30lat od strony gościa i kilkanaście lat od  strony gospodarza i mam bardzo radykalne poglądy w tym zakresie niezależnie od tego czy jestem w roli gościa czy gospodarza.   

Jeśli ktoś coś oferuje i sprzedaje to po prostu ma być to zgodne z ofertą -  a klient płaci i ma prawo wymagać takiej zgodności w 100%.

Też uważam że konstruktywna krytyka poparta argumentami jest rzeczą dobrą, do szału doprowadza mnie natomiast krytyka w bez argumentów w stylu "Bo TAK !!!"     Dzięki za uznanie :-)

 

--------------------

 

 

belmondo4

Sorry że Cię może znudziłem długim wywodem, którego chyba nie przeczytałeś uważnie, lub chyba nie przeczytałeś do końca.

 

Absolutnie nie pisałem o wyższości Leśnicy nad Kotarzem czy odwrotnie - zauważ że nawet nie wymieniłem obiektu na Leśnicy a są tam 4.

Nie miałem też na celu dyskusji na temat wyższości miasta i zadu..a. co zaznaczyłem na początku posta pisząc: "to oczywiście rzecz gustu a  każdy ma prawo mieć swoje upodobania".

Dlatego też dla mnie nie ma potrzeby jechać na jeden i drugi kemping i porównywać, choć może kiedyś wybiorę się na Kotarz.

 

Pisałem o odpowiedzialności  i obowiązkach oraz właściwym postępowaniu właściciela kempingu jako o problemie - niezależnie od tego gdzie ten kemping jest i niezależnie od tego kto jest jego właścicielem oraz przytaczałem przykłady z własnych doświadczeń.

 

Druga część mojego tasiemca to po prostu moje poglądy n/t alkoholu - tu po prostu krótko mówiąc jeśli komuś "wyłącznik nadmiarowy" się zacina lub "szwędacz" włącza albo ma inne negatywne przypadłości w tym zakresie - to niech nie testuje działania alkoholu na swój organizm.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spoko smoku ,masz rację  i dlatego stawiasz kolację :yay:



I mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie  smoku.Widzę,ze organizowany II Smoczy zlot w Krakowie a ty jako głowny smok  wawelski tam nie jedziesz?Bo ja sie zastanawiam czy jechac ale  w chwili obecnej nie mam wolnego w pracy w tych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobimy kiedyś w Brennej, żeby nie było kontrowersji to proponuję grilla gdzieś pośrodku miedzy Centrum a Lesnicą :-) połowa to tak kapkę za skrętem przy pompie w ul. Leśnica mi wypada ale uparty nie jestem :-)

 

Na smoczy nie wiem, choć z racji ksywki to niewątpliwie by mi chyba wypadało :-)   

jeśli już to raczej bez budy może - to 6 km od mojej smoczej jamy :-)

 

Raczej jest wskazanie na listopadową Brandysówkę w Dolinki - ale to też jeszcze niepewne, niestety mam obecnie taką nieustabilizowaną sytuację .

 

Właściwie ja niespecjalnie zlotowy jestem, wolę raczej spontaniczne, przypadkowe "zloty"

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.