Skocz do zawartości

Kemping w Brennej


kempingbrenna

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - pole o którym opisujecie to jak byście znali forum to - było nie raz spotkanie FORUMOWE, przejrzyjcie forum a zobaczycie jak tam jest!.

Zerknijcie jeszcze powyżej Brennej LESNICA - tam też jest pole Biwakowe -Kempingowe

Pozdrawiam

Oj Kolego Danielu chyba chwilkę nie byłeś  u Komendanta i Babci Gieni :-)   

Obok Jarowisk już  następne pole wyrosło,  nowe fajne - nie chodzi mi o to "blokowisko w stylu ogródków działkowych" zaraz koło pola OSP.

Nowe pole jest na końcu dróżki wzdłuż potoku - ceny niewiele wyższe niż u strażaków.

 

Co do pola przy straży pożarnej - na pewno lepiej wyposażone i większe, ale gorzej z zejściem do wody a towarzystwo pragnących totalnej ciszy emerytów nas odstraszyło

Agnieszko - złudne wrażenie, ci emeryci na Jarowiskach naprawdę są w dobrej formie i umią się bawić - wielokrotnie bywam na Jarowiskach z wymaganiem totalnej ciszy też chyba przesadzasz, owszem w nocy jak najbardziej tak jest - z wyjątkiem festynów :-).

Zejście do wody fakt przydałoby się przy polu, są jednak miejsca w pobliżu z dobrym zejściem.

 

Piszesz o tamie - jeśli myślę o tym samym zalewie (naprzeciw restauracji) to ten szumnie zwany zalew jak dla mnie nie sprawia zachęcającego wrażenia bajorkowato mi wygląda - 100x wolę czysty potok Leśnica przy Jarowiskach

 

Jeśli chodzi o wyposażenie na Jarowiskach - nie jest to extra standard, ale jest wszystko co potrzeba i czysto.

 

Minusem jest trochę słabe zasilanie, zdarza się że wywala prąd a elektryk dość długo idzie ....

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj......

...fotki

Serwus, wrzucę może coś wieczorkiem żeby  Was zmotywować :-)

Zobaczę może teraz na długi weekend się wybiorę, ale bardziej jest wskazanie na Andrzejówkę w Muszynie

zatem może na noc Świętojańską - trzeba by na parafialną stronkę kuknąć czy jakąś imprezę Proboszcz szykuje :-)

Super było na ostatnim parafialnym festynie, na AA też było nieźle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiecałem to proszę bardzo - może Koleżanki i Kolegów również Jarowiska zainteresują :-)

 

Tu skręcamy - ulica aktualna tablica pola jest już inna, mostku można się nie obawiać, nie jest aż tak wąski jak opisywano

sprytnie skręcić, jest gdzie wyprostować i przejdziecie spokojnie, owszem boków trzeba pilnować ale nie ma aż tak aby budę ręcznie przetaczać - przejeżdża tu nawet bojowy tu wóz OSP z Leśnicy.

 

A'propos Daniel - mierzyłeś ile jest pomiędzy barierkami pamiętasz ile to było 2,65 o ile dobrze pamiętam

ja mam po lustrach ok. 2,45 i jeszcze trochę luzu miałem.

 

 

06-12---tu-skrecamy.jpg

 

 

 

06-08-2012 - jesteśmy jedynym zestawem na polu - Mariola z Markiem niestety musieli wrócić do Jastrzebia,

po południu dojechali Łukasz z Izą i dzieciakami i Para z Krakowa z namiocikiem

ot i to był full na Jarowiskach podczas Euro 2012, pogoda też cudo nie była - nieocenione usługi dla dzieciaków

i naszej biesiady oddała wiata nawet mecz niczym Euro z dzieciakami rozegraliśmy a i wyścig kolarski pod wiatą też się odbył.

Naprawdę przy niepogodzie ta wielka wiata oddaje nieocenione usługi - dzieciaki mają gdzie pourzędować.

06-12---sami-na-polu.jpg

 

 

06-08-2012 - Miejsce mieliśmy z widokiem pierwsza klasa - znasz - staliście chyba tu w majówkę :-)

 

06-12---drzwi-budy.jpg

 

 

Później przerwa i wróciliśmy w wakacje w lipcu - właściwie to mało fotek, z pola bardziej połaziliśmy po okolicy i pojeździli .

 

A działo się na Jarowiskach działo - Ks. Probosz nawet piwo lał :-) tu co prawda Go nie widać ale lał - fajna impreza była.

Babcia Gienia prawie w panice (oczywiście bardzo grzecznie poprzestawiała nas na stronę potoku) bo planowali pod lasem jeszcze zrobić ogródek jordanowski dla dzieciaków zamek dmuchany, jakieś zjeżdżalnie, trampoliny basen z piłkami itp. chyba zrezygnowali bo do południa łało - jak pozwlekali graty i zaczęli grać to przestało i nawet słonko wyjrzało - pewnie Ks. Proboszcz wymodlił :-)

07-12-festyn-01.jpg

 

 

No ale nie tylko dla ciała było - dla ducha tez było zespół najpierw na oazowo-folkowo, a później już bardziej na biesiadnie

pogrywał - siostra zakonna (na zdjęciu) kończyła pracę w tut. parafii - z przytupem i przyświstem można by powiedzieć 

ma kobieta dryg do grania i śpiewu nie jestem specem ale po mojemu młodsze wokalistki były w tyle za Nią - dawała czadu :-)

07-12-festyn-02.jpg

 

 

Pogoda specjalnie nam nie dopisała, dopiero pod koniec urlopu było fest ciepło i słoneczko

Połaziliśmy trochę po okolicy - to jest tu plusem że nawet jak nie ma specjalnej pogody to jest gdzie połazić

07-12-okolica-01.jpg

 

 

Wisła-Czarne

07-12-wisla-czarne.JPG

 

 

Na Cieńków wyjechaliśmy wyciągiem później przespacerowaliśmy się na skocznię Adasia Małysza i zjechaliśmy na dół

fajnie to tam mają zorganizowane - dla zainteresowanych: info tutaj

07-21-cienkow.JPG

 

 

U ptaszków i zwierzątek jeszcze byliśmy w Ustroniu - w Leśnym Parku Niespodzianek - dla zainteresowanych: info tutaj

 

07-21-sowy.jpg

 

07-21-regan.jpg

 

07-21-zubry.jpg

 

 

Później byliśmy jeszcze w sierpniu w 2 załogi - niestety nie mam fotek, był festyn AA - też fajnie było

 

Tyle - zleciało - trzeba powtórzyć :-)

Może na Noc Świętojańską pojedziemy impreza podobno jest super z fotek tez tak wygląda - patrzyłem nie ma jeszcze informacji - foto relacja z 2012 - tutaj

 

Do zobaczenia na Jarowiskach :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w zeszłym roku w sierpniu zawitaliśmy na Jarowiska.Niczego nie świadomi trafiliśmy na festyn AA

Pole b.przyjemne ,ceny niskie ogólnie pozytywne wrażenia.Chętnie tam jeszcze wrócimy.post-10194-0-83526800-1369802906_thumb.jpgpost-10194-0-53755400-1369802958_thumb.jpgpost-10194-0-37151300-1369803029_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w zeszłym roku w sierpniu zawitaliśmy na Jarowiska.Niczego nie świadomi trafiliśmy na festyn AA - Pole b.przyjemne ,ceny niskie ogólnie pozytywne wrażenia.Chętnie tam jeszcze wrócimy

Jasne - kojarzę autko, nawet miałem do Was podejść bo ciekawią mnie takie konstrukcje :-) później jakoś nie wyszło

Nawiasem daaaawno temu miałem plany przebudować Żuka albo Nyskę - do dziś żałuję że tego nie zrobiłem :-)

Co się odwlecze to nie uciecze - nadrobimy jakiś wieczorek zapoznawczy, może na Św Jana

Z Danielem też w ostatnim dniu się poznaliśmy - ja nieoklejony jestem bo miałem zamiar i mam budę trysnąć ale mi tak schodzi i schodzi :-)

 

Jarowiska - wszystko jest ok - a ceny wręcz unikalne - relacja cena/jakość znakomita i fajni ludzie i fajne imprezy , w o góle lux klimacik :-)

Z tym jednym ale w postaci prądu - w prysznicach siedzi b. mocny ogrzewacz przepływowy, na granicy wydolności zabezpieczeń, a jak esy parę razy wybiją to już się polka zaczyna.

Druga rozdzielnica ta bliżej Was na słupie też nie za mocna - jak ludzie trochę powłączają no to wywala, gadałem już parę razy z komendantem mówił że coś z tym zrobią - w wakacje elektryk szedł tylko 3 dni - no to brało się kluczyk od babci Gieni i załączaliśmy sami.

 

Smoku na tym kempingu mieliśmy okazję się poznać, .....Myślałem że powstały inne kempingi.

Jasne że na tym, mam sklerozę ale nie aż taką :-) - ja Cię zrozumiałem że chcesz foty późniejsze po naszym poznaniu w maju - ale checa wyszła :-)

 

Dobrze myślisz powstało nowe pole teraz z mostku prawie wszystkie drogi prowadzą na pola biwakowe - nowe powstało tak jakbyś skręcił z mostku w lewo i dróżką pomiędzy "basenem" a "ogródkami działkowymi" pojechał do końca - sorry nie ma fotek tego pola - byliśmy tylko spacerkiem bez aparatu

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo kojarzysz, luknij na 2 foto i modela drugoplanowego :]:yay:

Spoko spoko mój smoczy dawno urodzony łeb jest jeszcze ok :-)

Całkiem dobrze kojarzę Daniel - o kojarzeniu w poprzednim poście pod pierwszym cytatem napisałem że kojarzę

auto kamperka Kol dobrawa w sierpniu 2012 na festynie AA - też wtedy stałem pod lasem a obok mnie Grażyna z Piotrem ML-em z żółto granatowym namiocikiem.

 

Potem wtrąciłem o relacji cena/jakość na Jarowiskach i prądzie

 

Później z kolei pod Twoim cytatem odpowiadałem Tobie że źle Cię zrozumiałem w sprawie fotek nowego pola

zrozumiałem że prosisz o foty z Jarowisk po wspomnianym maju 2012 gdy się poznaliśmy - i takowe wkleiłem

A z maja 2012 oczywiście że Cię kojarzę, byłeś "czarną panterą" z forumową naklejką  z żoną i córką,

koło Ciebie stał Seba kamperem z flagą tyle że o ile dobrze pamiętam zwinął się wcześniej - a ja stałem pod lasem.

Dokładnie tam gdzie mnie w kadr złapałeś :-)

 

No wyszło jak wyszło - bez pół litra nie rozbieriosz :-)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z maja 2012 oczywiście że Cię kojarzę, byłeś "czarną panterą" z forumową naklejką  z żoną i córką,

koło Ciebie stał Seba kamperem z flagą tyle że o ile dobrze pamiętam zwinął się wcześniej - a ja stałem pod lasem.

Dokładnie tam gdzie mnie w kadr złapałeś :-)

 

 

B)    :banan: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może nawet lepiej - zakotwiczymy na Jarowiskach  nie będzie tylu ludzi, babcia Gienia nas nie będzie przestawiać :-)

i  spacerek do centrum albo trzeba będzie dyżurną albo dyżurnego wylosować :-)

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.