Skocz do zawartości

Sprawy organizacyjne XI zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do naklejek to taką o szerokości 18 cm wyceniono mi na 1,80 zł. Zapewne mniejsze ( 12 cm ) będą tańsze.

 

 

Czy koledzy którzy mieli rozeznać się w cenach, mają swoje propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie znajomy powiedział 1,5 albo 1,6 po tym co pamiętam bo pytałem jakiś czas temu

 

Jeżeli kolego masz możliwość tańszego druku to może zlecisz znajomemu druk naklejek?

Chyba że ktoś ma może taniej wydrukować. Czas ucieka

Edytowane przez Jack (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin zlotu zbliża się więc kilka słów przypomnienia . Przypominam o konkursie nalewek który odbedzie sie podczas pasowania hawajskiego w dniu 01.05.2012.

 

Kazdy kto chce wziąść udział w konkursie musi dostarczyc próbki do oceny przez sedziów . Od 0,25 - do 0,5 L. Buteleczka oznakowana zostanie numerem a dane uczestnika zachowane w tajemnicy do czasu rozstrzygniecia konkursu. Próbki należy oddawać do mnie / będą naprawdę bezpieczne / . Warto wziąść udział gdyż zafundowałem piekne okolicznosciowe nagrody.

 

Druga rzecz to prośba o przywiezienie ostrych napojów , przypraw. Napój będzie skomponowany na bazie soku pomidorowego . Pasowani bedą wszyscy z wyjątkiem tych którzy zaliczyli już 10 zlotów i mają tytuł ,,komandora ,,.

Odpowiednie certyfikaty są już wydrukowane a pieczątka jest w przygotowaniu .

 

Podczas pasowania wskazane są wymyślne stroje , niekoniecznie hawajskie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki i koledzy, informacje na temat stanicy znajdziecie na stronie http://radomsko.zhp.pl/bialybrzeg/ Proszę zapoznać się z regulaminem. Na większość pytań proszę szukać odpowiedzi w pierwszym poście Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012 Termin Zlotu 27.04.2012 - 6.05.2012.

Wskazane byłoby używanie w przyczepie urządzeń na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zapowiada sie ten zlot. Nie do końca rozumiem tylko datę tego zlotu...niby od 27 ale oficjalnie o 1go...

Spływ planowany na 2 i 3 maj...chcieliśmy przyjechać na weekend i poznać brać z zaprzyjaźnionegoi forum tylko, że napaliliśmy sie z dzieciakami na spływ a wygląda na to, że nas ominie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie chodzi że Zlot majowy ma być w dniach 1 - 3 maja

ale układ w tym roku sprawia że zlot rozciągnie się od

27 kwietnia aż do 6 maja waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, bo grubo ponad 100 załóg zgłosiło się do uczestnictwa... Jeśli przyjadę np. w Poniedziałek 30.04 to załapię się na wiaderko prądu, bo nie mam u siebie instalacji akumulatorowej, więc prąd jest dla mnie niezbędny..:niewiem:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wszyscy będą używać prądu do lodówek i oświetlenia to nie powinno być większego problemu

 

natomiast czajniki i inne tego typu urządzenia jak będą podłączane to będzie pupa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.