Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Rysiu musi mieć do swojej Cepki odlotowy holownik !

Zabawmy się!

Proponuje bez urazy i podtekstów!

Kupmy Rysiowi jeden z tych wozów!(Rysiek wybierze)

Zróbmy ściepę forumową kupmy furę odlotową !!!

Będzie co podziwiać i oglądać na zlociku !

Ja deklaruję 2 -stówki Polskich złotych na dobry początek!

Jak się rozwinie temat proszę podać nr. konta i jakiegoś mądrego-zaufanego- kasjera!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano jadę do Radomia zobaczyc pierwszą propozycję i jezeli dojdzie do kupna na pewno pochwalę się na forum. Dzięki Szafo za akcję charytatywną ale ja nie jestem potrzebujący . Zdrowym jak koń . :yay: :yay: :yay::ok: . Piotruś , wózki przesliczne , widać znasz moje upodobania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem kilka freelanderów , kia sprtage , suzuki i skończyło się na dużym autku za podpowiedzią Ptaka i Jacka . Fordzik Galaxy poj.2,3 benzyna z gazem . FULL wypasik , ładnie utrzymany , Musze dokupić alufelgi i letnie buciki ! Skrzynka w automacie, nie bardzo wiem co mam zrobić z lewą nogą ! :lol: :lol:

post-258-0-06900400-1329064117_thumb.jpg

post-258-0-80801900-1329064132_thumb.jpg

post-258-0-83303500-1329064147_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem kilka freelanderów , kia sprtage , suzuki i skończyło się na dużym autku za podpowiedzią Ptaka i Jacka . Fordzik Galaxy poj.2,3 benzyna z gazem . FULL wypasik , ładnie utrzymany , Musze dokupić alufelgi i letnie buciki ! Skrzynka w automacie, nie bardzo wiem co mam zrobić z lewą nogą ! :lol: :lol:

 

Musisz ją przywiązać :lol: :lol: Gratuluję nowego nabytku

Edytowane przez jacol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę tylko powtórzyć

 

no ładne auteczko ,oby służyło nie zawodnie waytogo.gif

w takim autku nie ma objawów klaustrofobii hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.