Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wariant pływania od brzegu do brzegu . Obyś nie musiał pływać również nocą po ... . :hehe:

 

Od brzegu do brzegu to nie jest z prądem i wiosłować trzeba, zbyt męczące.

Nocą to raczej "odpływać" po :pub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od brzegu do brzegu to nie jest z prądem i wiosłować trzeba, zbyt męczące.

Wszystko to lepsze od zapoznania z dnem . :skromny:

 

Oj , niepotrzebnie Rysiaczku serwujesz nam te new'sy bo coraz większy ból z tym czekaniem . Nie mógłbyś napisać o czymś co będzie zniechęcać . Wtedy czekanie mniej boli . :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, przepraszam wszystkich. Gdzie ta lista, no gdzie.

My też chcemy się z Wami spotkać.

Może jak dobrze pójdzie to nowym nabytkiem. Dziadkiem Kamperkiem.

Ale no, no, no gdzie ta lista?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w tym wątku (mam nadzieje że dobrym).

My chyba mamy zajęty ostatni weekend kwietnia, ale zdaje mi się iż tydzień i następny weekend powinienem mieć wolny więc bym raczej się stawił :)

Musze w ogóle obudzić się ze snu zimowego (jak to Miś) poczytać, poplanować itd - chociaż taka ta zima jak i to spanie - więc na nic nie mam czasu :(

 

Reasumując - bez pierwszego weekendu - my na 80% tak - mam nadzieje że do końca lutego będę mógł potwierdzić naszą obecność już w 100% :drive:

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze w ogóle obudzić się ze snu zimowego (jak to Miś) poczytać, poplanować itd - chociaż taka ta zima jak i to spanie - więc na nic nie mam czasu :(

 

Reasumując - bez pierwszego weekendu - my na 80% tak - mam nadzieje że do końca lutego będę mógł potwierdzić naszą obecność już w 100% :drive:

 

:mod: No to pobudka !!! :mod: Ja już w GPS-a dane wpisałem :tuptup: , a ty dopiero ziewasz ? :mlot:

 

 

Mam nadzieję, że widzimy się w maju :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze w ogóle obudzić się ze snu zimowego (jak to Miś) poczytać, poplanować itd - chociaż taka ta zima jak i to spanie - więc na nic nie mam czasu :(

 

 

jak będziecie w Białym Brzegu poproszę kol. Balthura to będzie grał pobudkę na trąbce bananaevil.gifbananaevil.gifbananaevil.gifbananaevil.gifjak uczynił to w Sławie 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.