Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż...

Przyczepki niby mam dwie ale tak jak bym nie miał żadnej...

Firma pomału się rozkręca wiec latam miedzy nią, szkoleniami, domem itd.

Czasu nawet poczytać forum nie mam, a co będzie na wiosnę, to wolę nie myśleć narazie :D

 

A Misie w styczniu śpią i basta :D

 

A weekend majowy Misie się dobrze bawią i nie trzeba będzie ich budzić trąbką :D

Ale ogólnie trąbki lubię wiec może być :D przypomni się harcerstwo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zloty w Krakowie są,

Siamoszyce też były bliżej chyba :D

 

A teraz jest zima i Misie śpią i im się nie przeszkadza bo... stary niedźwiedź mocno śpi... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jest zima i Misie śpią i im się nie przeszkadza bo... stary niedźwiedź mocno śpi... :D

 

No nie taka to straszna zima, żeby stary niedźwiedź mocno :sleep::sleep::sleep:, :bevil::bevil::bevil: :bevil: :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwszy post i chyba jest błąd odnośnie dojazdu w Przedborzu faktycznie na rondzie zjazd na drogę 742 i po przejechaniu ok 7do 8 kilometrów skręcamy w PRAWO w las dalej droga sama zaprowadzi do stanicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem pierwszy post i chyba jest błąd odnośnie dojazdu w Przedborzu faktycznie na rondzie zjazd na drogę 742 i po przejechaniu ok 7do 8 kilometrów skręcamy w PRAWO w las dalej droga sama zaprowadzi do stanicy.

 

Trafić damy radę. Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego.

My będziemy szukać tego miejsca na pewno.

Jesteśmy całkiem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

pawarotti masz zupełną rację . Przepraszam za przekłamanie ,, trzeba skręcić w prawo ,, Miejsce zjazdu z drogi głównej będzie dobrze oznakowane Na drodze bedą stały znaki kierunkowe więc nikt nie powinien zabłądzić !

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawarotti masz zupełną rację . Przepraszam za przekłamanie ,, trzeba skręcić w prawo ,, Miejsce zjazdu z drogi głównej będzie dobrze oznakowane Na drodze bedą stały znaki kierunkowe więc nikt nie powinien zabłądzić !

 

O to fajnie że będą znaki, ja akurat będę jechał od strony Włoszczowa tak że znaki na pewno pomogą. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wcześniej pisałem do czasu naszego spotkania powstanie internetowa strona kempingu z mapami i wszystkimi danymi odnosnie dojazdu . Jednego szkoda że w maju nie będzie grzybów . Rozległe tereny leśne to raj dla smakoszy . Zostają rybki ! Z końcem miesiąca planuję zakup nowego ciągnika do swojej ,,miluskiej ,,BASI,, Basia to niewiadka a żona to Basieńka . Basieńka ma ochotę na czarną limuzynę , a Basia na kolorowe 4x4 . Najgorsze jak weźmiesz ślub z dwoma babami . A moze ktoś mi podpowie ?????? A w dodatku Wodzu i Jacek polecają mi VANA typu dodge leb chevrolet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.