Skocz do zawartości

W drodze do Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Koszak nie wiem jak u Ciebie ale u mnie do szarej wody najlepiej pasuje gruby peszel, który dodatkowy na samym końcu zawsze wiążę na lekki węzeł przez co robi się swoistego rodzaju syfon i nie śmierdzi Ci potem w przyczepie kanalizacją.

 

Jeżeli chodzi o końcówki prądowe to faktycznie w sklepach typu OBI czy Castorama można kupić je taniej ale nie widziałem tam takich które odrazu robiły za gniazdo do typowej naszej wtyczki, a jak masz podłączenie od strony przedsionka to naprawdę duże udogodnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak to jest fakt o Konwencji i innych takich. Ale postaraj się wytłumaczyć upartemu policjantowi, że jak masz xenony (fabryczne a nie dokładane) to nie musisz mieć żarówek zapasowych. Ja już na wszelki wyp zacząłem wozić jakieś stare H7 i jak się kontrol trafia to szczęśliwy pokazuje żarówki a Pan Policjant szczęśliwy kiwa głową, że jest OK. I tak razem jesteśmy bardzo OK. :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest fakt o Konwencji i innych takich. Ale postaraj się wytłumaczyć upartemu policjantowi, że jak masz xenony (fabryczne a nie dokładane) to nie musisz mieć żarówek zapasowych. Ja już na wszelki wyp zacząłem wozić jakieś stare H7 i jak się kontrol trafia to szczęśliwy pokazuje żarówki a Pan Policjant szczęśliwy kiwa głową, że jest OK. I tak razem jesteśmy bardzo OK. :) :) :)

 

Nigdzie nie pisze, że komplet zapasowy ma pasować - ma być :hehe::mlot::ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nauczyłem.

Kamizelki 4szt. uniwersalne. Nieważne, że najmłodsza pociecha miała 4 miesiące, a kamizelka na takiego chłopa jak ja.

Trójkąty, gaśnice, apteczki - wszystko x 2

Żarówki

 

To tylko parę złoty a jazda bez stresów. Wszystko w jednym miejscu. W razie kontroli wszystko razem bez pytania, jak na dłoni. Bo to wszystko by Pan władza nie musiał strzępić języka :), a ja żebym miał święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszak u mnie obok bi-ksenonów są jeszcze reflektory dodatkowe z H-7.

 

a to sorry, u mnie jak mialem bixenony, to nie bylo dodatkowych swiatel drogowych. Byly co prawda chyba H7 lub H1 ale sluzyly do doswietlania zakretow, ato chyba nie jest wyposazenie obowiazkowe i wydaje mi sie, ze nie powinni tego wymagac podczas kontroli, ale tu moge sie mylic

 

A co jak ktoś ma już reflektory w technologii LED :bevil:

 

hehehe, jak masz LED to misisz wozic cale reflektory zapasowe :) - oczywiscie zartowalem, nie wiem jak tam nasi sympatyczni sasiedzi na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie całe reflektory tylko diody Led. Można wymieniać żarówki, xenony to i diody led też można :brawo: :brawo: :brawo:.

Kurcze zapomniałem dokupić do wyposażenia obowiązkowo nieprzydatnego :look:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2010 byłem zmuszony spędzić 24 godziny na parkingu w Austriigdzieś 200km od Włoch (Wymiana uszkodzonego samochodu) Podczas postoju kilkarazy podjeżdżała Policja i bardzo dokładnie kontrolowali winety na szybachwszystkich samochodów na parkingu. Nikt nie miał żadnych uwag do nas.Oczywiście samochód + przyczepa. To był malutki parking z wc przy autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.