Skocz do zawartości

wakacje Bałtyk 2012


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

a czy ma ktoś zdjęcia z tego dzikiego pola miedzy Jarosławcem a Wiciami co kolega Yankees pisał? ktoś tam był może coś więcej powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ma ktoś zdjęcia z tego dzikiego pola miedzy Jarosławcem a Wiciami co kolega Yankees pisał? ktoś tam był może coś więcej powiedzieć?

 

to nie jest pole tylko pas startowy :D

kawałek asfaltowego placu blisko morza http://maps.google.pl/maps?q=54.518155,16.488288&num=1&t=h&gl=pl&z=17

13_big.jpg

http://jaroslawiec24.pl/index.php?id=119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o Pomoc Szukamy jakiegoś kempingu w którym można wynająć przyczepę ewentualnie domek bo Nasi znajomi nie mają przyczepy a chcieli by z nami jechać, ale żeby było jak Najbliżej morza bo mam dwójkę małych dzieci i wczasy to ma być przyjemność anie Katorga z noszeniem rzeczy na plaże:) Do tej pory jeździliśmy na kemping w Świętouściu ale potrzebujemy odmiany. DZIĘKUJĘ za POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o Pomoc Szukamy jakiegoś kempingu w którym można wynająć przyczepę ewentualnie domek bo Nasi znajomi nie mają przyczepy a chcieli by z nami jechać, ale żeby było jak Najbliżej morza bo mam dwójkę małych dzieci i wczasy to ma być przyjemność anie Katorga z noszeniem rzeczy na plaże:) Do tej pory jeździliśmy na kemping w Świętouściu ale potrzebujemy odmiany. DZIĘKUJĘ za POMOC

 

mało widziałem przyczep na kempingach, w sumie spotkałem się tylko w Stegnie z czymś takim

http://www.camp180.mierzeja.pl/

 

łatwiej będzie chyba wypożyczyć przyczepkę, a kemping wybrać niezależnie :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o Pomoc Szukamy jakiegoś kempingu w którym można wynająć przyczepę ewentualnie domek bo Nasi znajomi nie mają przyczepy a chcieli by z nami jechać, ale żeby było jak Najbliżej morza bo mam dwójkę małych dzieci i wczasy to ma być przyjemność anie Katorga z noszeniem rzeczy na plaże:) Do tej pory jeździliśmy na kemping w Świętouściu ale potrzebujemy odmiany. DZIĘKUJĘ za POMOC

 

Witam!

 

Z tego co wiem, w Sarbinowie, Gąskach, Chłopach jest taka opcja wynajęcia przyczepki " na wczasy". Niestety poza Gąskami nie dysponuję namiarami na właścicieli pól, u których można wynająć przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o Pomoc Szukamy jakiegoś kempingu w którym można wynająć przyczepę ewentualnie domek bo Nasi znajomi nie mają przyczepy a chcieli by z nami jechać, ale żeby było jak Najbliżej morza bo mam dwójkę małych dzieci i wczasy to ma być przyjemność anie Katorga z noszeniem rzeczy na plaże:) Do tej pory jeździliśmy na kemping w Świętouściu ale potrzebujemy odmiany. DZIĘKUJĘ za POMOC

Jak znajdę nr tel ci wrzucę miejscowość to Rusinowo ale nie przyczepki tylko domki Holenderskie z możliwością postawienia przyczepy Bylem tam 2 lata temu była taka możliwość wpisz w http://maps.google.pl 54.519637, 16.512322

 

pozdrawiam

tu masz ich ogłoszenie z allegro Mój odnośnik

Edytowane przez yankees (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy w lipcu ubiegłego roku z przyczepą w Dźwirzynie na małym kempingu na którym można było wynająć przyczepę "stacjonarną".

Miejsce ładne,do morza niedaleko, niestety warunki sanitarne nie najlepsze. Na wszelki wypadek podaje namiary. Pole namiotowo kempingowe "Alina" ul. Wyzwolenia 2c telefony: 503037120 , 605572602.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tam kampera z Gorzowa ,

parędziesiąt metrów dalej w kierunku Jarosławca na poboczu też stało kilka przyczep

 

osobiście nie piszę się na taką formę wypoczynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ma ktoś zdjęcia z tego dzikiego pola miedzy Jarosławcem a Wiciami co kolega Yankees pisał? ktoś tam był może coś więcej powiedzieć?

 

to miejsce nadaje się na krótki postój, żeby wyskoczyć na plażę na chwilę ale nie na wypoczynek - gdzieś wyczytałam, że dość często odbywa się tam "palenie gumy" zarówno biorą w tym udział auta jak i motocykle więc :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda... a czemu pytam znajomy na kampera na jakiś czas samowystarczalnego i szuka takich miejsc, bez prądu, sanitariatów, etc. gdzie może choćby na dziko zaparkować jak najbliżej morza. pewnie jakby mógł to by na plaże wjechał:)

a ja nadal szukam pola kempingowego z widokiem na morze - ten koło Władysławowa już obczaiłem - koledzy napisali, że z widokiem nie tak łatwo.

 

słyszałem, ze koło Międzywodzia jest coś takiego, słyszał może ktoś, był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miejsce nadaje się na krótki postój, żeby wyskoczyć na plażę na chwilę ale nie na wypoczynek - gdzieś wyczytałam, że dość często odbywa się tam "palenie gumy" zarówno biorą w tym udział auta jak i motocykle więc :sciana:

 

Co do tego pasa jeżdżę tam od paru lat nie z budka bo jeszcze nie miałem ale na stancje i ani razu nie widziałem żeby było palenie gumy oczywiście znajdzie się od czasu do czasu jakiś oszołom ale żeby to było nagminne :niewiem:. A co do pola niedaleko w Wiciu jest nawet parę ale to od bywalców tego forum musisz się coś więcej dowiedzieć a okolica jest niezatłoczona i spokojna choć z dziećmi na jakieś atrakcje to do Jarosławca trzeba dojeżdżać wiec rowery mile widziane .

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda... a czemu pytam znajomy na kampera na jakiś czas samowystarczalnego i szuka takich miejsc, bez prądu, sanitariatów, etc. gdzie może choćby na dziko zaparkować jak najbliżej morza. pewnie jakby mógł to by na plaże wjechał:)

a ja nadal szukam pola kempingowego z widokiem na morze - ten koło Władysławowa już obczaiłem - koledzy napisali, że z widokiem nie tak łatwo.

 

słyszałem, ze koło Międzywodzia jest coś takiego, słyszał może ktoś, był?

 

kamperem to zawsze się gdzieś przyczai, często na końcu miejscowości są jakieś "ślepe" uliczki czy kawałek placu

oczywiście nie są to miejsca na pobyt kilkudniowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koło Międzywodzia jest Świętouść Kemping Tramp http://www.campingtramp.com/ ja byłam tam już około 5 razy i jest Spoko przechodzi się przez wydmy i już jesteś na plaży. W tym roku też tam się wybieram w czerwcu a na sierpień czegoś innego poszukuje! ale też chce tak blisko morza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzę, czytam - to pole ceny to ma na przeciwko innych całkiem spore a szału tam nie ma w moim odczuciu: 17 zł za osobę, 18 zł za przyczepę 14 zł za prąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzę, czytam - to pole ceny to ma na przeciwko innych całkiem spore a szału tam nie ma w moim odczuciu: 17 zł za osobę, 18 zł za przyczepę 14 zł za prąd...

 

mnie wychodzi 80zł z hakiem, powiedziałbym w normie :hmm: (2+2)

std może nie jest jakiś mega, ale jest plac zabaw, są przyzwoite łazienki, jakieś boisko itp

 

nie licz na dużo niższe ceny na podobnych kempingach, niższe ceny są na małych przydomowych polach

ale tam nie ma świetlicy, placu zabaw itp atrakcji

 

to 14zł za prąd utwierdza mnie tylko w konieczności montażu solarów :-]

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.