Skocz do zawartości

wakacje Bałtyk 2012


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

to nie wiem jak ci wychodzi tak mało ja mi 2 osoby dorosłe przyczepa, auto, przedsionek, i prąd wychodzi 80-84 zł:)

wydaje mi się drogo trochę...

co do solarów też już o tym myślę:-)

a jeśli chodzi o świetlice i place zabaw - jeszcze nie jest to dla mnie znaczące - ale rozumię i wiem o co chodzi.

 

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 3 dniach - odpowiednio Mikołajki, Giżycko, Mrągowo - zmieniając plany uciekliśmy nad morze - z powodu lekkich nudów

nie żeglujemy, nie łowimy ryb - nie było co robić.

moim zdaniem również nie ma nic ciekawego dla dzieci.

 

Przepraszam za OT....ale ciekawa teoria :look:

Edytowane przez golab (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na razie tj. 80% wyjazd to 13 lipiec (piątek 13), pierwsze miejsce to miejscowość Pieczarki na Mazurach kemping SEKRET i tam paluję 5 dni odpoczynku. Następnie wyjazd do Malborka, tam mam zamiar zatrzymać się na dobę kemping Osir tak żeby zamek pozwiedzać i miasto myślę, że doba wystarczy. Reszta trasy tu dalej jest problem, gdzieś nad morzem ale gdzie nie mam pojęcia Białogóra, Rowy, Dębki gdzieś te rejony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie wyjazd do Malborka, tam mam zamiar zatrzymać się na dobę kemping Osir tak żeby zamek pozwiedzać i miasto myślę, że doba wystarczy.

 

Jeśli chodzi o miasto to nie licz zbyt wiele czasu na zwiedzanie. Zamek i przedzamcze to 4 godziny. Dobrze jest zwiedzać w połączeniu z pokazem Światło i dzwięk - początek o 22:00. No i nie zapomnij że w okolicach 20 lipca rozpoczyna się oblężenie Malborka ( problem z wolnymi miejscami i zakorkowane wjazdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tj. 80% wyjazd to 13 lipiec (piątek 13), pierwsze miejsce to miejscowość Pieczarki na Mazurach kemping SEKRET i tam paluję 5 dni odpoczynku. Następnie wyjazd do Malborka, tam mam zamiar zatrzymać się na dobę kemping Osir tak żeby zamek pozwiedzać i miasto myślę, że doba wystarczy. Reszta trasy tu dalej jest problem, gdzieś nad morzem ale gdzie nie mam pojęcia Białogóra, Rowy, Dębki gdzieś te rejony.

 

http://sekret.mazury.info.pl/sekret/

 

Pieczarki - kamping SEKRET . Bardzo fajne i spokojne miejsce do wypoczynku , oddalone kilka km. od gwarnego o tej porze roku Giżycka . Frajda dla dzieciarni z uwagi na płyciznę sięgającą kilkadziesiąt metrów w głąb jeziora Dargin .

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na Malbork, gdzie byłem rok temu przeznacz 2 dni. Na sam zamek dzień zwiedzania, w programie też nocne spektakle, gra świateł i dźwięku o 24 w nocy robi wrażenie. Parę fajnych knajp nad Nogatem, spacer drewnianym mostem, który sie trzesię :bzik:.warunek pogoda. w drodze nad morze w sam raz. Później zaliczyłem Stegny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my byśmy chcieli w tym roku w lipcu tydzień spędzic nad morzem i tydzien na kaszubach nad jeziorem, dwa lata temu byliśmy na kempingu Klaudia w chłapowie( ale z namiotem). Nam się podobało, kemping nieduży jest , ale toalety i prysznice były. Tylko w tej miejscowości jest problem z zejściami na plażę, kilka pięter schodów, co dla nas było uciązliwe. Dlatego w tym roku wybieramy się raczej na zachód bardziej i jak ktos zna namiary na fajny kemping blisko morza, najlepiej na terenie zadrzewionym, to proszę o informacje:) mamy 5-latkę której do szczęscia wystarczy właściwie towarzysto innych dzieci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Proszę o Pomoc Szukamy jakiegoś kempingu w którym można wynająć przyczepę ewentualnie domek bo Nasi znajomi nie mają przyczepy a chcieli by z nami jechać, ale żeby było jak Najbliżej morza bo mam dwójkę małych dzieci i wczasy to ma być przyjemność anie Katorga z noszeniem rzeczy na plaże:) Do tej pory jeździliśmy na kemping w Świętouściu ale potrzebujemy odmiany. DZIĘKUJĘ za POMOC

 

Polecam Mielno a właśćiwie unieście ADA CAMP.Do morza 30m czyste sanitariaty pole podzielone na dwie części. Na jednej części przyczepy do wynajęcia.

 

 

Kęping spokojny,bez ekscesów i wrzasków młodzierzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na razie wyjazd się wyklarował czyli trochę więcej urlopu a więc wyjazd piątek 13 lipca noc na ośrodek Pod brzozami w Ustroniu Morskim.Tam pobędziemy jakieś 10-11 dni w międzyczasie trochę pojeździmy i pozwiedzamy potem zobaczymy co dalej wszystko będzie zależało od pogody i maluchów Gabrysia będzie miała nie cały rok, bo o Dagę to jestem spokojny ma 6 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie tj. 80% wyjazd to 13 lipiec (piątek 13), pierwsze miejsce to miejscowość Pieczarki na Mazurach kemping SEKRET i tam paluję 5 dni odpoczynku. Następnie wyjazd do Malborka, tam mam zamiar zatrzymać się na dobę kemping Osir tak żeby zamek pozwiedzać i miasto myślę, że doba wystarczy. Reszta trasy tu dalej jest problem, gdzieś nad morzem ale gdzie nie mam pojęcia Białogóra, Rowy, Dębki gdzieś te rejony.

 

Czy byłeś już w PIeczarkach? Czy tam na miejscu jest jakieś miejsce (kuchnia) dostępna dla wypoczywających? Czy muszę jechać z kuchenką? Planuję wyjazd pod namiot. Dziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale nie pomogę pierwszy raz tam jadę ale w temacie kolega Tomik poleca to pole i nawet wkleił parę fotek to na pewno coś o nim wie. Pozdrawiam Piotrek.

Edytowane przez stico80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.