Skocz do zawartości

wakacje Bałtyk 2012


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

widzę ,że parę załóg w lipcu zmierza do Gąsek , banan.gifbanan.gifbanan.gif

 

mam pytanie po Ustroniu przenosimy się chyba właśnie do Gąsek

na jakie pola tam warto uderzać?

 

u Arka nie ma cen a to mnie interesują

a jakie inne są sprawdzone?

 

Ptaku, gdzie Ty zmierzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie po Ustroniu przenosimy się chyba właśnie do Gąsek

na jakie pola tam warto uderzać?

 

u Arka nie ma cen a to mnie interesują

a jakie inne są sprawdzone?

 

Ptaku, gdzie Ty zmierzasz?

 

właśnie do Arka .

Sprawdzałem ceny u Arka i u Gienia

Sumarycznie wychodzi to samo .

Od 2 lipca wieczorem powinniśmy być na miejscu banan.gifbanan.gifbanan.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my najprawdopodnobniej od 30 czerwca sarbinowo, gąski ale jeszcze nie wiemy jaki kemping.

u Gienia jak dla nas to wychodzi 69zł, jak na kemping w taki miejscu to ceny dość wysokie

na kempingu bursztynowy brzeg wychodzi 58zł to już rozsądniejsza cena :)

Edytowane przez pjmlody (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie do Arka .

Sprawdzałem ceny u Arka i u Gienia

Sumarycznie wychodzi to samo .

Od 2 lipca wieczorem powinniśmy być na miejscu banan.gifbanan.gifbanan.gif

 

do kiedy? bo my dopiero koło 14 do Gąsek chyba jedziemy - po tygodniu spędzonym w Ustroniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się jak co roku do Chłapowa. Wcześniej bywałem w pokojach, kolejny rok był już na kempingu o nazwie POMARAŃCZOWE POLE, którego już nie ma. To znaczy pole się połączyło z innym i już nie ma tego klimatu. Rok temu byłem na polu ALEXA. Mi i znajomym się podobało. Umywalek, pryszniców jak i kibli było dużo, i co najważniejsze zamykane a nie jak na innych polach połowa drzwi a nogi za kiblem :).

Obok pola jest piekarnia , sklepy , bary itp. Pole ma też własną restauracje. Wychodząc z pola do przystanku było zaledwie 15m ( wystarczyło przejść na drugą stronę ulicy). Bilet jak dobrze pamiętam 2,5zł.

Oczywiście najczęściej spacer do władka bo z górki ale powroty trochę ciężkie szczególnie jak człowiek był po sporym spożyciu. Tak więc ostateczność to taxi jak już nie jeździły busy. Koszt z władka do alexy (alexa prawie na końcu chłapowa) to 15zł. Najgorsze to : plaża, dość wąska , do tego wchodząc do wody idzie się po kamieniach. kolejny problem to to ,że od godziny 16 można już zapomnieć o słońcu, chowa się za klif, no i dochodząc do sedna minusów to powrót z plaży , schody !!! Czasami z rana wybieraliśmy się na plażę do Chałup , to zaledwie 10km a czujesz się jak byś był w innym kraju.

Co do pobytu na polu alexa to było spokojnie, a byłem po prawej części namiotowej gdzie przyjechało dużo ludzi z gdańska i bliskich okolic tz na weekend. My spaliśmy w Multivanie VW t4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Chłapowie 4 lata temu, co prawda w pensjonacie ale po kempingach się z ciekawości przechadzałem. Ciekawe położenie i piękne widoki z klifu na morze. Osobiście nie podobała mi się ta droga przejazdowa do Władka przy samym morzu właściwie, która jakby oddziela kempingi od reszty miasteczka. Chłapowo przez to traci bo co za przyjemność maszerować nad morze wzdłuż sznura samochodów jadących na Hel. Poza tym ok.; do miasta blisko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie podobała mi się ta droga przejazdowa do Władka przy samym morzu właściwie, która jakby oddziela kempingi od reszty miasteczka. Chłapowo przez to traci bo co za przyjemność maszerować nad morze wzdłuż sznura samochodów jadących na Hel. Poza tym ok.; do miasta blisko :)

 

Trochę coś pomieszałeś, czy nie pomyliłeś Chłapowa z Chałupami?? :niewiem:

W Chłapowie droga nie przebiega przy morzu i nie oddziela kempingów od reszty miasteczka. Morze, klif i kempingi są po tej samej stronie drogi z wyjątkiem chyba jednego kempingu. Natomiast w Chałupach - czyli po drugiej stronie Władka już na półwyspie jadąc w kierunku Helu, kempingi są nad zatoką czyli po prawej stronie drogi a morze po lewej i to tam podąża ten sznur samochodów na Hel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się zgadza :) tylko to "miasteczko" w Chłapowie to tak na wyrost :D bo tam nic nie ma w sumie - parę knajpek i straganów ale do Władka blisko, w kilka do kilkunastu minut się dotrze wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.