Skocz do zawartości

wakacje Bałtyk 2012


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez lubię spokój bylem w Kierzkowie totalny spokój odludzie ale na plaże kawałek przydadzą się rowery choć przy plaży jest pole położone w lesie ale w sezonie dość zatłoczone Lubiatowo Kopalino .Polecam tez Wicie i Rusinowo kolo Jarosławca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałtyk jest fajny, ale tylko przed i po sezonie. A więcej znam pól których bym nie polecił, od tych które mi się podobały.

Szkoda, że tak mało właścicieli ma takie podejście do turysty jak na południu Polski. Niestety nadmiar klientów poprzewracał

w głowach niektórym panom właścicielom nadmorskich kurortów

 

Dopisuję się do tej opinii, 100% racji :ok:

 

Stico, trochę trudno coś polecić. Termin w którym się wybierasz, to akurat środek sezonu i gdzie nie pojedziesz, to będzie tłoczno :hmm:

Rozumiem doskonale co chciałbyś znaleźć, sam też lubię tego typu miejsca.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo lubie polskie morze i bardzo za nim tęsknię....ale niestety....rozum podpowiada brać kierunek na południe Europy. W zeszłoroczny długi czerwcowy weekend w Dębkach termometr w zacisznym i 'cieplejszym" miejscu wskazywał 10 st. C. To ja dziekuje za polski klimat. Gdzies jeszcze kołatają sie po głowie wspomnienia z bałtyckich pustych i goracych plaż ale....trafić tak idealnie to trzeba mieć duże szczęście !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja przez ostatnie dwa lata jeździłem z żoną i dwójką małych dzieci na pole namiotowe Topaz w Lubiatowo. Z Lublina podróż zajmowała mi 10 godzin (coś koło 630 km) z przerwami na paliwo i toaletę. Miejsce urokliwe i pole w lesie sosnowym oraz blisko morze.Sanitariaty słabe.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdy ma swoje ulubione miejsca. Byliśmy w Gąskach 2 lata temu kempingi fajne, do morza dosłownie przez bramkę . Jednak nasze dzieciaki piszczały ,że za mało atrakcji (nie ma gdzie kasy wydać).Nie wiem jak w tym roku ,ale wtedy nie było chodnika przez miejscowość i chodzenie w stronę latarni było przepychanie się między jadącymi samochodami. Rok temu osiedliśmy w Darłówku w Róży Wiatrów - tu było sporo atrakcji dla dzieciaków nawet w niepogodę ,której było sporo. Kemping nieco oddalony od centrum,ale można spacerkiem przejść z wózkiem drogami równoległymi do głównej . W samym centrum atrakcji jak wszędzie.W razie pytań zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna stronka, ośrodek też fajny - faktycznie nie wygląda na camping.

 

bardzo podoba mi się - info, że blisko do morza - tak patrzę na lokalizację na podanej stronie - i widzę, że to jakieś 2,5km do plaży - wiem, że to bliżej niż moje 630km - ale czy aby nie przesadziłeś?

 

śmierdzi to niestety reklamą z daleka.

 

Powodzenia Kamilu / Dominiku

 

P.S

dość ładnie wykończone te domki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Sasino - co roku wpadam tam chociaż raz do restauracji "U Ewy" na przepyszny posiłek (choć nie tani), dojeżdzając nawet kilkadziesiąt km, bo nie zawsze kempingujemy blisko. Stwierdzenie, że plaża jest blisko jest delikatnie mówiąc eufemizmem. Może jest 2.5km w linii prostej, ale samochodem lub rowerem trochę dalej. A 2.5 km na piechotę na plażę w lipcu nie polecam. Też mi to pachnie reklamą...

Edytowane przez pkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja osobiście mogę polecić Sopot "Przy plaży"

 

I ta nazwa wcale ściemą nie jest. Wiem że Sopot raczej cichą miejscowością nie jest smirk%281%29.gif, ale da się przeżyć.

 

Do morza blisko , jest plac zabaw dla dzieci .

 

Wprawdzie czasami towarzystwo bywa głośne , ale to zależy od części pola.

Ja zawsze stawałem o okolicy Finów lub Niemców i zawsze był spokój.

 

pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.