Skocz do zawartości

wakacje Bałtyk 2012


stico80

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wspominał o Albatrosie w Ustce. I właśnie tam się wybieram albo w drugiej połowie czerwca albo w drugiej połowie lipca. Wszystko zależy. Może się spotkamy pifo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyjeździe z małymi dziećmi kemping daleko od plaży to porażka.Nie dość, że trzeba się naszarpać z wszrlkiej maści dmuchańcami i zabawkami, to na plaży i tak okazuje się ,że czegoś brakuje :sciana: .dodatkowo przy bardzo małych dzieciach dochodzi z reguły jeszcze wózek .Więc warto zoriętować się jakie jest zejście na samą plażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspominał o Albatrosie w Ustce. I właśnie tam się wybieram albo w drugiej połowie czerwca albo w drugiej połowie lipca. Wszystko zależy. Może się spotkamy pifo.gif

 

Ale w tym ośrodku nie ma żadnej atmosfery kempingu.

Fakt, na plaże tylko po schodkach, ale mieszkańcy domków kempingowych patrzą na tych w przyczepach troszkę z politowaniem. Ponadto niewiele tam miejsca na stacjonowanie przyczepami. Upewnij się przed wyjazdem, że jest miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam plan się wybrać również nad morze polskie - które z drugą połówką kochamy i tam zaczęliśmy być razem

najbardziej interesują mnie pola kempingowe tego typu:

 

http://www.pole-horyzont.pl/

 

z czadowym widokiem na morze, zna może ktoś takie pola bliżej niemieckiej granicy, okolice Szczecina, Kołobrzegu, Pobierowa - słyszałem ze w Międzywodziu jest coś w tym stylu...

a propos propozycje kolegi na temat tygodnia na mazurach i nad morzem - powiem tak:

w roku 2011 byliśmy jeszcze nie cepką - ale z namiotem i na Mazurach i nad morzem - zaplanowane było 5 dni Mazury - 11 dni morze (objazdowo) bo zrobiliśmy ponad 2 tys km.

 

po 3 dniach - odpowiednio Mikołajki, Giżycko, Mrągowo - zmieniając plany uciekliśmy nad morze - z powodu lekkich nudów

nie żeglujemy, nie łowimy ryb - nie było co robić.

moim zdaniem również nie ma nic ciekawego dla dzieci.

Mikołajki - straszna drożyzna w mej opinii, tłumy ludzi podobnie w Giżycku - Mrągowo spokojniej, ale nie wiele tam jest.

i oczywiście wszędzie straganiarska tandeta (jak i nad morzem hihi)

ale coś w tym morzu jest:) tyle ode mnie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wakacje nad Bałtykiem? Ze swojej strony mogę serdecznie Państwa zaprosić do spędzenia wczasów u nas "Pod brzozami" w Ustroniu Morskim. Więcej na temat naszego pola w temacie "Kemping Pod brzozami Ustronie Morskie" oraz w katalogu kempingów. Serdecznie zapraszamy! :)

 

Kolego - czy cennik na stronie kempingu jest już na 2012 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czadowym widokiem na morze...

 

W sezonie z tym czadowym widokiem to może być ciężko kiedy kemping jest pełny. Byliśmy w zeszłe wakacje na Horyzoncie i wygląda to tak, że czadowy widok to mają namiociarze bo pod samą siatką grodzącą od klifu są miejsca pod namioty, i to oni wychodząc z namiotu mają horyzont przed oczami ale i oni mają wiecznie gości przed namiotem, bo ludzie wychodzą na klif popatrzeć, posiedziec na leżaczkach.

Stojące w kilku alejkach przyczepy przysłaniają sobie nawzajem jakby nie było ten piękny widok, ale plącząc się po polu tu i tam zawsze widać tej wody kawałek :)

Ponadto jadąc z małymi dziećmi na tak usytuowany kemping trzeba mieć na uwadze schodzenie z klifu i wchodzenie po plażowaniu za cenę tego widoku, jeszcze pole Horyzont ma niezłe zejście dojść łagodne takim wąwozem ale inne pola masakra schody i schody ...

 

Pole Horyzont oraz zejście z innego kempingu .. nie pamiętam jak się nazywał :(

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sezonie z tym czadowym widokiem to może być ciężko kiedy kemping jest pełny. Byliśmy w zeszłe wakacje na Horyzoncie i wygląda to tak, że czadowy widok to mają namiociarze bo pod samą siatką grodzącą od klifu są miejsca pod namioty, i to oni wychodząc z namiotu mają horyzont przed oczami ale i oni mają wiecznie gości przed namiotem, bo ludzie wychodzą na klif popatrzeć, posiedziec na leżaczkach.

Stojące w kilku alejkach przyczepy przysłaniają sobie nawzajem jakby nie było ten piękny widok, ale plącząc się po polu tu i tam zawsze widać tej wody kawałek :)

Ponadto jadąc z małymi dziećmi na tak usytuowany kemping trzeba mieć na uwadze schodzenie z klifu i wchodzenie po plażowaniu za cenę tego widoku, jeszcze pole Horyzont ma niezłe zejście dojść łagodne takim wąwozem ale inne pola masakra schody i schody ...

Pole Horyzont oraz zejście z innego kempingu .. nie pamiętam jak się nazywał :(

 

Popieram Koleżankę i dodam jeszcze, że w samym Chłapowie nie podoba mi się otoczenie. Kempingi są wzdłuż głównej, ruchliwej drogi na Jastrzębią Górę i naprawdę ciężko tam o spokój ( nawierzchnia z kostki brukowej). O ile na samym kempingu tego tak nie słychać, to już jak chcemy iść spacerkiem do Władysławowa, jest to uciążliwe. Sama odleglość do centrum Władysławowa też jest całkiem, całkiem ( szczególnie z małymi dziećmi ), a stan chodników pozostawia wiele do życzenia. W samym Chłapowie niestety niewiele się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego - czy cennik na stronie kempingu jest już na 2012 rok.

 

Mamy zamiar ustalić i zamieścić nowy cennik najdalej do końca marca. Prawdopodobnie jednak zmienią się odpłatności dotyczące rozstawienia namiotu. Gdy cennik będzie już ustalony od razu Państwa poinformujemy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o Białogórze lub Dębkach, jest też opcja tydzień morze, tydzień mazury.

Jeżeli chcesz ciszę i spokój to Białogóra jest OK. Tylko na miejscu nie licz na mnóstwo atrakcji. Jest kilka kempingów o różnym standardzie. Jak z małymi dziećmi nie polecam "Checzy Kaszubskiej" zdecydowanie za daleko do morza. Do plaży daleko ( min. 900 m. - zależy skąd idziesz ) ale jest asfaltowa równa ścieżka z centrum ( można podjechać rikszą lub bryczką :smirk: ) Zejście na plażę po schodkach ( jest zjazd dla wózków ). Jak już dotrzesz do plaży to możesz się poczuć jak na pustyni tylko piasek po horyzont :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wo gule jak ktoś prawie za free chce spędzić wakacje blisko plaży ok 100m to od Jarosławca do Wicie jest stary pas startowy jakieś 6-7 km z zatoczkami w sezonie sporo camperów i cepek stoi jedyne to brak mediów (woda prąd natryski ) ale dala chcących niema rzeczy niemożliwych . :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz ciszę i spokój to Białogóra jest OK. Tylko na miejscu nie licz na mnóstwo atrakcji. Jest kilka kempingów o różnym standardzie. Jak z małymi dziećmi nie polecam "Checzy Kaszubskiej" zdecydowanie za daleko do morza. Do plaży daleko ( min. 900 m. - zależy skąd idziesz )

 

Kurcze nie wiem jak wstawic cytat. O Białogórze prawie wszystko wiem bo tam byłem na ostatnich wakacjach, tyle że jeszcze bez przyczepki, na kwaterze i nawet mi się podobało bo miasteczko było ok. spokojne, małe, ludzi też nie zawiele tak czy owak całkiem fajnie, tyle że .................................................................................................................................................................................. no właśnie

Odległość od morza tj plaży była dla mnie kosmosem wtedy z jednym dzieckiem a teraz jest ich dwoje, więc muszę szukać czegoś chociaż o połowę bliższego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległość od morza tj plaży była dla mnie kosmosem wtedy z jednym dzieckiem a teraz jest ich dwoje, więc muszę szukać czegoś chociaż o połowę bliższego.

Nie wiem w którym miejscu mieszkałeś ale 3 kempingi masz w okolicy ul. Harcerskiej czyli przy samym dojściu do morza :zarowka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.