Skocz do zawartości
JINX_Sanok

Swift i inne Angielki

Rekomendowane odpowiedzi

Rheinlander

Witam,

nowy zakup Swift Classic Silhouette z 1997. Przyczepka sucha i zadbana. Posiada parę niedoskonałości, ale w końcu osiągnęła już pełnoletność :D.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
infer
Witam,
nowy zakup Swift Classic Silhouette z 1997. Przyczepka sucha i zadbana. Posiada parę niedoskonałości, ale w końcu osiągnęła już pełnoletność .    
Gratulacje. Pochwal się fotkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rheinlander

Na razie dysponuje tylko zdjęciami sprzedającego, ale jutro po przeglądzie zrobię więcej :D

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magneto61

Śliczniusia. Gratulacje. Wnętrze jak w mojej Coachman ale co miałeś na myśli pisząc "posiada parę niedoskonałości"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plozoff
Napisano (edytowane)

Witam

Pytanie mam o rozmiar opon jaki fabrycznie jeździł na mojej przyczepie, jest to Swift Challenger SE440 (dmc 1230kg).  Przyczepa przyjechała z angli na 165/R13C ale nie jestem pewien czy nie powinno być tam 185 szerokości. Nośność sobie dobiorę ale nie do końca wiem jaki rozmiar zamówić. W sumie mam parę wiarygodnych źródeł (ori instrukcja obslugi przyczepy, dokumenty do ramy-al-ko, dokment CRIS) w których wydawało mi się że znajdę a tu niestety... proszę o pomoc i pozdrawiam

Edytowane przez Plozoff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magneto61

Żeby cokolwiek kombinować z rozmiarem opony trzeba wyjść od rozmiaru felgi.

Felga - 4B, 4½B, 4J, 5B, 5J          Opona – 155R13C średnica – 578,2, dopuszczalna rozmiary opon 165/80R13

Felga 4½ J                                       Opona – 165R13C średnica – 594,2, zalecana rozmiary opon 165/80R80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jędrki 2

Ja na swojej przyczepie o tej samej masie jezdzi na oponach 175r13c, ale tak jak napisal Magneto61 sprawdz felge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magneto61
W dniu 6.02.2018 o 12:03, Magneto61 napisał:

Żeby cokolwiek kombinować z rozmiarem opony trzeba wyjść od rozmiaru felgi.

Felga - 4B, 4½B, 4J, 5B, 5J          Opona – 155R13C średnica – 578,2, dopuszczalna rozmiary opon 165/80R13

Felga 4½ J                                       Opona – 165R13C średnica – 594,2, zalecana rozmiary opon 165/80R80

Przepraszam ostatni zalecany wymiar opon powinien wyglądać tak: 165/80R13. 

Dodam jeszcze że nie bez potrzeby wpisałem przykładowe średnice ponieważ w przypadku szerszej opony przy tym samym profilu zwiększa się jej średnica a tym samym wysokość. Może być zbyt mało miejsca w nadkolu przyczepy również na szerokości. jak chcesz coś pokombinować z rozmiarami opon to pytaj albo poszukaj w necie w temacie zamienniki opon i felg. Temat jest jednak dosyć szeroki. Uwaga na inne parametry felg w przypadku chęci wymiany: ET, średnica otworu centralnego, rozstaw i ilość śrub no i te literki przy rozmiarze felg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi