Skocz do zawartości

Naprawiam i modyfikuję przyczepy


andrewa1

Rekomendowane odpowiedzi

Maarec Ty szczęściarzu! Masz Andrzeja na wyciągnięcie ręki :D

Ja musiałem cepkę do niego przez pół Polski ciągnąć.

By w dobre ręce trafiła, warto i przez całą jechać... ;)

 

P.S. Andrew - czekam na nr konta - dziękuję i czekam na wieści z naprawy :) 

nie da się ukryć - mam szczęście ;)

 

kilka tygodni temu podjechałem do Andrzeja zapytać o poradę - montaż markizy kasetowej na przyczepie :). Po chwili rozmowy umówiliśmy się na popołudnie tego samego dnia - na szybkie przemalowanie kasety pod kolor srebrny metalic :) - w cenie lakieru + "kieliszek chleba" :)

 

hamulce też mi innym razem sprawdził od ręki - po majówce popiskiwały...

 

Często do niego zaglądam z różnymi pytaniami, czasami trzeba przywieść przyczepę - 15km :) ale głównie dostaję dobrą  rade ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego mnie to nie dziwi? :-)

Kilka dni temu miałem problem z piecem. Nie odpalał. Zadzwoniłem do Andrzeja "po prośbie", czy mógłbym podjechać bo będę niecałe 100km od Częstochowy (więc to już rzut beretem). Pierwotnie naprawa miała trwać godzinkę, ale na szczęście Andrzej zajrzał pod spód i ... zeszło się dłużej.

Oczywiście - naprawa była skuteczna, piec działa! Wielkie dzięki :-)

Kolejny POZYTYW ;-)

 

Wachmistrz77 - nie Ty jedyny sąsiedzie :-)

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Andrzeju - przyczepa jak w profilu -  Streckemann Evasion.

Zakres działania - remont kapitalny, wymiana szkieletu, tapeta itp.Podłoga jest OK.

Zakładamy że przyczepę trzeba całą zdemontować i złożyć od nowa.

Proszę o wstępne koszta takiej imprezy, najchętniej na PW.

Pytam, ponieważ biję się z myślami - remontować, czy sprzedać i kupić inną.

Ta pomimo wieku i stanu jest idealna dla nas, a przy zakupie innej, zawsze mogą wyjść niespodziewanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  nie prościej zadzwonić do Andrzeja i przez telefon ustalić szczegóły? Przy takiej lakonicznej informacji jaką zamieściłeś myślę, że bardzo ciężko będzie o jakąkolwiek wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nawet że Andrzeja odwiedzę w sierpniu wracając z wczasów. Chodzi mi o rząd wielkości czyli mocno przybliżoną kwotę. Wiadomo że nikt mi nie powie z dokładnością do 100 zł ale pi razy oko będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie, że to zapracowany gość, który jeżeli tylko jest pogoda to pracuje do oporu - przyczepy i campery teraz dobrze schną po klejeniu czy też malowaniu więc pewnie praca się w rękach pali a wieczorem brak czasu na odpisywanie - tylko odrobina odpoczynku.

 

Andrzej za wiele nie powie, bo przyczepy nie widzi. Powie, że jak otworzy ściany to powie jaki jest zakres, czy podłoga też itd. Na początek może postraszyć, żebyście wiedzieli ze może wyjść drogo.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Andrzeju - przyczepa jak w profilu -  Streckemann Evasion.

Zakres działania - remont kapitalny, wymiana szkieletu, tapeta itp.Podłoga jest OK.

Zakładamy że przyczepę trzeba całą zdemontować i złożyć od nowa.

Proszę o wstępne koszta takiej imprezy, najchętniej na PW.

Pytam, ponieważ biję się z myślami - remontować, czy sprzedać i kupić inną.

Ta pomimo wieku i stanu jest idealna dla nas, a przy zakupie innej, zawsze mogą wyjść niespodziewanki.

 

 

Robiłem u Andrzeja jakieś 3 lata temu prawie remont kapitalny, ale już po roku wiedziałem jak wielki popełniłem błąd i ostrzegałem w tym temacie "nigdy więcej kapitalnych remontów starych przyczep"Dziś powtarzam to samo nigdy więcej...........Moja rada jest taka dla  Kuby :sprzedaj przyczepę jak najszybciej żeby odzyskać jakieś pieniądze nawet na części i szukaj innej orginalnej przyczepy.nie licz na cudotwórców którzy twierdzą że czasami muszą poprawić fabrykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.