Skocz do zawartości

Holownik dylemat: Ford, Citroen, Renault ??? a może inny ???


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa osobne fotele odpadają. W Navigatorze faktycznie jest kanapa, tylko szerokością przewyższa trzy osobne fotele w Galaxy.

 

Szukam S-Max/Galaxy ze wskazaniem na Galaxy.

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 619
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Słaba oferta na rynku, nie wiem jak wygląda 2 rząd siedzeń.

 

Moim dzieciom najbardziej spodobał się ten :] , minister finansów odrzuciła :oslabiony:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/lincoln-navigator-stan-idealny-bezwypadkowy-8-osob-ID6yTqWz.html#d0b8a2e4c3

 

 

 

Z francuzów w grę wchodzi tylko Grand Espace - reszta ma węższy środkowy fotel.

Znaczy nie namawiam na nic innego, ale C4P w i GP wszystkie fotele w drugim rzędzie są akurat takie same.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy nie namawiam na nic innego, ale C4P w i GP wszystkie fotele w drugim rzędzie są akurat takie same.

 

A nie jest ciasno w C4P / GP ?

Jakie DMC przyczepy ?

 

Oferta sensownego C4GP tak samo uboga jak Galaxy czy S-Maxa

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w drugim i trzecim rzędzie fotele są takie same i składane równo z podłogą. DMC przyczepy 1400 przy c4gp 2.0 150 km zarejestrowanym na 7 osób. Adekwatnie zwykła c4 picasso 1.8 lpg  - 5-cio osobowa posiada dmc przyczepy 1500. Na na obecna swoja c4gp polowałem miesiąc czasu, a na poprzednią c4p również miesiąc - nie chwalac się pochodzenie salon polska - tak więc "rodzynki" zdarzają się ......

 

Nie jest tam ciasno zerknij sobie na wymiary. Ale również weź pod uwagę że nie jest to van !  To jest taka "napompowana" osobówka ale bardzo wygodna  pojemna .

 

I jeszcze jedno francuzy nie sa straszne pod warunkiem że kupisz PEWNE auto --- jeżeli kupisz auto "nie bite, od niemca który płakal" możesz mieć problemy z elektroniką itp..... tak sie kończy lutowanie kabli przez Miecia w warsztacie z 2 - 3 aut. One są czułe na takie ingerencję.

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i w Eurovanach II: Citroen C8, Peugeot 807, Fiat Ulysse i Lancia Phedra:

 

039.jpg

 

Te mi się nie podobają.

Biorę pod uwagę Alhambrę, a vieśwageny za drogie.

 

Wychodzi, że C4GP ma za małą DMC przyczepy, no i jest jednak mniejszy od Galaxy / Alhambry.

Zaczynam żałować, że mi "uciekł" Grand Espace.

Edytowane przez Igor (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4GP I generacji z silnikiem 2.0 HDi miały DMC przyczep 1500 i 1600 w zależności od wersji, silnika itp

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój c4gp 7 miejsc ma przyczepe 1700 po 1.33 1693

To zmienia postać rzeczy, ale oferta strasznie uboga. No i Galaxy większy.

 

https://www.otomoto.pl/oferta/citroen-c4-grand-picasso-2-0hdi-150km-intensive-7os-gwarancja-fabryczna-faktura-vat-23-ID6yFeNP.html#2b075bc472

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, ja ostatnie 8 lat jeździłem sharanami, obawiałem się że cytryna będzie za mała, ale nie jest. Dodatkowo cytryna jest wygodniejsza, nawet przy moich 190cm wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To Ty szukasz nowego czy używanego? Uboga nie jest. Sam obserwuję rynek C4GP z silnikiem 2.0, ale szukam wersji 5 osobowej, aby zespół pojazdów nie przekraczał mi 3500 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.