Skocz do zawartości
ZdzislawW

Kapeć w przyczepie

Rekomendowane odpowiedzi

szary11

Z kołem poradzi :ok: Nawet normalnym, nie tylko podporowym.

Z pontonem da radę jak wytrzyma kilka godzin ciągłej pracy ;) Kompresory nie nadają się do pompowania materacy, pontonów itp. Niska wydajność ilościowa powietrza i często ograniczony czas ciągłej pracy skutecznie je dyskwalifikuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beruang

Ponton to będziesz pompował cały dzień ( 35l/min, a do kółka manewrowego to kup sobie piankę do opon. Załatwi sprawę na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

No i właśnie też mnie dopadła ta przypadłość i chciałbym zakupić wspominany wyżej kompresor

https://sklep.intercars.com.pl/produkty/306362-przenosny-kompresor-powietrzny-dragon-winch-maly-35-lmin-dwkm

ktoś takiego używa? bo oczywiście do kół to tylko doraźnie, co najwyżej do manewrowego, bo tam mi mocno schodzi powietrze.

A najczęściej będę go używał do pomowania pontonu!

stąd pytanie do tych co taki mają? albo w podobnych pieniądzach sprawdzony! Pomóżcie proszę!

Może taki: http://allegro.pl/kompresor-samochodowy-sprezarka-pompka-150-psi-12v-i6816183145.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S&A

oki dzięki za pomoc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mot

(...) Kompresory nie nadają się do pompowania materacy, pontonów itp. Niska wydajność ilościowa powietrza i często ograniczony czas ciągłej pracy skutecznie je dyskwalifikuje.

Do szybkiego "dmuchania" kajaczka Sevylor używam pompki elektrycznej na 230VAC lub 12VDC, a do dopompowania do właściwego, zalecanego ciśnienia - nożnego mieszka (kilka końcowych nadepnięć + pomiar manometrem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi