Skocz do zawartości

Nierzetelnie wykonana praca, niesumienny specjalista


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Kajetan, a nie masz wrażenia, że cokolwiek Andrzej napisze to po takiej fazie hejtu nie będzie miało najmniejszego znaczenia? Autor wątku nie spodziewał się jaką burzę nim rozpęta. Chłopaki się dogadali, a to najważniejsze. Teraz tylko czekać na pomyślny koniec tej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dlaczego forumowicze nie maja prawa poznać prawdy???

 

Czy Adrewa zawsze robi wszystko idealnie??

 

Czy dotrzymuje danego słowa??

 

Czy dotrzymuje terminów??

 

Czy nikt nie ma żadnych zastrzeżeń do wykonywanych usług??

 

Czy te pytania i odpowiedzi na nie to hejt?? czy może faktyczny stan rzeczy??

 

Co ma dać ukrycie tego tematu??

 

Jak się ustosunkuje Administracja/Moderacja do mojego wniosku do ukrycia postów/tematów pochwalnych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z uwagą przeglądałem się wątkowi, jak zresztą duża część forum. Wystarczyło popatrzeć na osoby przeglądając wątek na dole strony. Czasami 7-8osób zalogowanych, o niezalogowanych nie wspominając.

 

Niestety taki obrót sprawy był do przewidzenia. Nie pierwszy raz i nie ostatni wywalane są niewygodne dla kogoś opinie. I tak się dzieje nie tylko na tym forum, ale też na innych. Za jakiś czas przyjdzie nowy użytkownik "w potrzebie" i naczyta się ochów i achów i będzie miał wyrobioną jedynie słuszną opinię.

 

Nie jest to normalna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do mistrza co usunął ten temat na prośbę zakładającego, mianowicie

czy jeżeli każdy forumowicz poprosi o usunięcie tematu założonego przez niego to mistrz go usunie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan, a nie masz wrażenia, że cokolwiek Andrzej napisze to po takiej fazie hejtu nie będzie miało najmniejszego znaczenia? Autor wątku nie spodziewał się jaką burzę nim rozpęta. Chłopaki się dogadali, a to najważniejsze. Teraz tylko czekać na pomyślny koniec tej historii.

 

Prawdopodobnie nie. Fama już poszła. Prawdziwa, czy nie ale poszła. A prawdopodobnie jednak nie to było celem Zbyszka.

 

czy jeżeli każdy forumowicz poprosi o usunięcie tematu założonego przez niego to mistrz go usunie?

 

Tak. Ja poprosiłem, będąc w podobnej sytuacji jak Zbyszek i temat został usunięty. Przywrócono go później, również na moją prośbę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ kit

 

Nie oczekuj odpowiedzi na swoje pytania...

Ja dzisiaj zadałem niewygodne pytania  i post wyleciał. Nawet go w koszu nie ma ! 

@ dzoker

 

Takie wałki tutaj robią, żeby wszystko cacy wyglądało :

 

post-6371-0-88978200-1486150946_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja/Moderacja a co jeśli ktoś odbierze bez sprawnego układu hamulcowego przyczepę i stanie się tragedia zrobicie zrzutkę na wieniec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Petek pisze o fali HEJTU jaka była w tym temacie.

Mam prośbę aby kolega wpisał sobie co znaczy HEJT w internecie.

Dziękuje że taki temat był i go widziałem przed zamknięciem.

Ukrywanie takich faktów jest moim zdaniem nie na miejscu.

Powiem więcej chciałbym takich szczerych tematów więcej aby być mądrzejszym a nie zdezorientowanym.

 

Zamiast przestrzegać informować to najlepiej zamieść temat.

Edytowane przez blumore (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego forumowicze nie maja prawa poznać prawdy???

 

Czy Adrewa zawsze robi wszystko idealnie??

 

Czy dotrzymuje danego słowa??

 

Czy dotrzymuje terminów??

 

Czy nikt nie ma żadnych zastrzeżeń do wykonywanych usług??

 

Czy te pytania i odpowiedzi na nie to hejt?? czy może faktyczny stan rzeczy??

 

Co ma dać ukrycie tego tematu??

 

Jak się ustosunkuje Administracja/Moderacja do mojego wniosku do ukrycia postów/tematów pochwalnych??

Kit-ku odpiszę Ci na Twoje pytania:

pyt 1.

Myślę, że forumowicze mają prawo poznać prawdę, mam nadzieję, że po pełnym zakończeniu sprawy Zbyszek wszystko opisze. Czy ty znasz prawdę? Bo adm.mod jej nie zna.

pyt 2, 3, 4

Pewno nie, jak każdy z nas.  Były przecież w usuniętym temacie wypowiedzi Kajetana, Misio, Michalc3 omawiające te kwestie. Również wyrażali swoje krytyczne uwagi.

pyt 5.

Dlatego poprosiłem o zabranie głosu ludzi którzy nie są zadowoleni. Przeczytaj:

"Jeżeli ktoś ma konkrety - Andrzej zepsuł mi to i to a tego nie zrobił to niech to napisze, ale niech nie zabierają głosu Ci co ani Andrzeja nie znają, nic u niego nie robili ani nie widzieli jego pracy."

Na razie jakoś nikt taki się nie odezwał. Natomiast głoś zabiera kilka osób, która o sprawie nie ma pojęcia, ale można komuś dokopać to trzeba działać

pyt 6 

Obrażanie kogoś, np. nazywanie gosposią, oskarżenia bez dowodów - to jest hejt. 

pyt 7.

Ukryty temat został po decyzji stron czyli Zbyszka i Andrzeja, jak widać koledzu podali, że takie przypadki były na forum, wtedy jakoś to nie przeszkadzało.

pyt.8

Z takim wnioskiem muszą wystąpić ich autorzy - to nie adm/mod pisała te posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakiej informacji o bezprawnym charakterze treści?

Ano takiej że gdy koś pisze oj firmie publicznie na forum  różne insynuacje , przyczynia się do utraty zaufania klientów a ja powiadamiam administratora że wpisy są nieprawdziwe to brak reakcji z jego strony może mieć następstwa o których pisałem .

Nie twierdziłem że tak jest w tym przypadku skoro się dogadali to dobrze .Chciałem tylko zwrócić uwagę na to że ludzie i firmy są coraz bardziej świadomi swoich praw i nie jest prawdą że można pisać publicznie wszystko . Nawet jak się ma sądowy dowód nierzetelności  kogoś to publicznie można o tym pisać bez konsekwencji tylko w uzasadnionych przypadkach .A co dopiero mówić o wpisach które były przedtem .Pisze o tym bo bez mała nie doświadczyłem takiej sytuacji ,na szczęście skończyło się dobrze dla mnie . Ale jak ktoś chce się dowiedzieć ile kosztuje przepraszanie w mediach publicznych to niech zobaczy sobie cenniki a wtedy emocje zaraz opadną .Może się okazać że kłócimy się o przykładowe koło od przyczepy a potem by zamieścić przeprosiny trzeba sprzedać przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pyt 6 

Obrażanie kogoś, np. nazywanie gosposią, oskarżenia bez dowodów - to jest hejt. 

 

 

Gdzie w ukrytym przez Ciebie temacie ktoś kogoś nazywał "gosposią" ?  

 

Znowu wiadro przewróciłeś i wycierasz brudną szmatą. Tylko rozmazujesz - czyściej nie będzie !

 

Zazdroszczę kit-owi, że tak szybko otrzymał odpowiedź...   :oslabiony:

 

 

edit:

Cześć petek !

Widzę na pasku,że temat czytasz. Odniesiesz się merytorycznie do pytań zamieszczonych w screenie post #22 ? Na PW nie raczysz odpowiedzieć to może tutaj ?  

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki Miodek za odpowiedzi :ok: 

 

ad1 - Zabraliście właśnie możliwość poznania prawdy która powolutku wychodziła

ad2,3,4 - a wiec zabierali głos ludzie którzy mieli doświadczenia z tym serwisem - dotyczy też- ad5

ad6 - rozumiem ze posty obrażliwe/niekulturalne wyleciały ale co z reszta treści która dawała pogląd na prace, rzetelność, słownośc, itd omawianego serwisu?

ad7 - zakładając temat na forum staje się on publiczny i na to sie godzimy, czy się myle?

ad8 - ale admin/mod ma ta przeje...na robote że musi podejmowac decyzje które powinny być sprawiedliwe dla wszystkich userów, a nas sie robi w bambuko pozostawiając tematy pochwalne a krytyke chowając

 

 

To teraz jako forum i forumowicze jesteśmy drugi raz wykorzystani? raz Andrewa nagrabił sobie naszym kosztem klientów, a teraz Zbyszek załatwił sobie sprawe z którą sam w żaden sposób poradzić sobie nie mógł? a teraz temat załatwiony to se skasuje i tyle ... egoizm??? zeby nie nazwać tego po imieniu


...

Zazdroszczę kit-owi, że tak szybko otrzymał odpowiedź...   :oslabiony:

 

Tomek, bo ja mam tu wtyki :ee:


Ja nigdy nie walczyłem z Administracją i Modami. Wydaje mi się, że nawet raczej popierałem działania zmierzające do wystudzenia dyskusji, ale tym razem troszkę chyba przesadziliście.

 

Robaku, super ujęte i jeśli można podpisuje się pod tym :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.