Skocz do zawartości

Nierzetelnie wykonana praca, niesumienny specjalista


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

W porozumieniu jak i na prośbę Autora wątku Zbyszka, jak i samego Andrzeja, wątek zostaje ukryty. 


 


Nie było zamiarem Zbyszka podważać autorytetu czy fachowości Andrzeja, bo z tego co mi przekazał, dalej w niego wierzy i chce wykonać u niego wszystkie powierzone prace. Chciał dokładnie sprecyzować terminy dalszych działań. 


 


Andrzejowi się nie dziwię, że nie zamierza dyskutować, po fali ataku jaki się na niego wylała. Najdziwniejsze jest to, że nikt, kto coś u Andrzeja robił nie wystawił tak złych opinii jak Ci, którzy ani Andrzeja nie znają ani z jego pracą nie mieli do czynienia.


 


Strony załatwią temat między sobą w sposób mam nadzieję jak najbardziej polubowny.


Póki co obydwie strony temat uważają za skończony i proszą o jego niekontynuowanie.


 


Dziękuję Markowi (maarec) za pomoc i zaangażowanie się w kwestie rozwiązania sporu, który okazał się nie aż tak wielki jak fala hejtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co to kółko różańcowe czy forum ?? :nono: 

 

Z jakiej paki został usuniety? bo wytknięto partactwo, lekceważacy stosunek do klienta itd przez forumową wyrocznie? to jest forum czy bractwo klepania sie po pleckach? To forumowicze moga czytac pochlebne posty i tematy o tym użytkowniku a już drugą stone medalu sie przed nim chowa??  Co tu jest za syf sie pytam??? i wnioskuje o ukrycie również postów i tematów pochwalnych serwismena Andrewa - dla sprawiedliwości!

 

Popierdółka jakaś :tuk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj forum tylko w nazwie jest...

 

Adminki, wolnej i nieskrepowanej dyskusji mówią stanowcze nie !   Zgodnie z hasłem: 

 

 

"Trudne pytania ignorujemy, niewygodne tematy zamykamy ! "

 

 

Mój dzisiejszy post też trafił w niebyt... 

 

 

 

 

 

edit:  I znowu gosposia wie lepiej co mamy czytać, a czego nie !     :puk: 

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram wypowiedz kolegi kit


Chłop by się zabił i jeszcze może kogoś hamulce nie sprawne po wyjeździe od fachowca a tu się takie sprawy tuszuje panowie to chyba kpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem ten wątek i tak sobie myślałem ze gdyby to trafiło na bogatą firmę która ma swoich prawników to nie było by tak wesoło tym którzy publicznie piszą takie posty, gdybając ,obrażając za razem bez konkretnych dowodów . A co do admina to popieram ukrycie wątku ,bo od momentu otrzymania wiarygodnej informacji o bezprawnym charakterze treści administrator ponosi odpowiedzialność, a więc może być pozwany, wspólnie z autorem wpisu.
Oczywiście to tylko moje zdanie nie znam Andrzeja ani nigdy nie korzystałem z usług jego firmy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się nad tym co piszecie - jaki to dla nas niewygodny temat?

Czy to taki luksusowy interes, że wszyscy administratorzy i moderatorzy są udziałowcami Andrewy? Mamy z tego jakieś zyski, pieniądze, jakiekolwiek profity? Co ma adm/mod do zakładu Andrewy? Czyżby nie nastąpiła jakaś nadinterpetacja ?

 

Jeszcze raz powtórzę., bo może ktoś niedokładnie przeczytał:

"W porozumieniu jak i na prośbę Autora wątku Zbyszka, jak i samego Andrzeja, wątek zostaje ukryty. 

 

Nie było zamiarem Zbyszka podważać autorytetu czy fachowości Andrzeja, bo z tego co mi przekazał, dalej w niego wierzy i chce wykonać u niego wszystkie powierzone prace."

 

Jesteśmy po rozmowie z obydwoma stronami i taką to strony podjęły decyzję - temat był założony przez Zbyszka i dotyczył Andrzeja.Obydwie strony sprawę na dzień dzisiejszy załatwiły. Adm/mod nie jest stroną tego sporu!

 

Jeżeli ktoś ma konkrety - Andrzej zepsuł mi to i to a tego nie zrobił to niech to napisze, ale niech nie zabierają głosu Ci co ani Andrzeja nie znają, nic u niego nie robili ani nie widzieli jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Śledziłem ten wątek i tak sobie myślałem ze gdyby to trafiło na bogatą firmę która ma swoich prawników to nie było by tak wesoło tym którzy publicznie piszą takie posty, gdybając ,obrażając za razem bez konkretnych dowodów . A co do admina to popieram ukrycie wątku ,bo od momentu otrzymania wiarygodnej informacji o bezprawnym charakterze treści administrator ponosi odpowiedzialność, a więc może być pozwany, wspólnie z autorem wpisu.

Oczywiście to tylko moje zdanie nie znam Andrzeja ani nigdy nie korzystałem z usług jego firmy .

Jakiej informacji o bezprawnym charakterze treści?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też śledziłem ten wątek i nie zabierałem w nim głosu.

Jednak usuwanie, zamykanie czy chowanie wątków jest nie na miejscu. Autor jest właścicielem tematu? może go usunąć w każdym momencie bo np. stał się niewygodny? Jeśli coś było roztrząsane na forum to niech tu zostanie. Nie można uwalać tematu od tak bo ktoś się rozmyślił i już nie chce brnąć dalej, jest to forum i łatwo było przewidzieć co będzie jeśli napisze się to publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W porozumieniu jak i na prośbę Autora wątku Zbyszka, jak i samego Andrzeja, wątek zostaje ukryty. 

 

 

Pewnie tak było. Ale jednak to chyba nie najszczęśliwsze rozwiązanie tej sytuacji. Uważam, że Andrzej powinien jednak publicznie ustosunkować się do zaistniałej sytuacji. Za dużo różnych słów tu padło, żeby zakończyć to ot tak. 

 

Takie moje zdanie  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek założył temat  napisał o niesprawnych hamulcach i teraz co nie było tematu, a co jeśli ktoś inny odbierze przyczepę  z niesprawnymi hamulcami i stanie się tragedia  .

Wydaje mi się że ludzkie życie jest warte więcej niż dobro jakiejś firmy czy też  forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.