Skocz do zawartości

Nierzetelnie wykonana praca, niesumienny specjalista


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Przypomnijmy sobie cel postu Zbyszka. On wielokrotnie podkreślał co chce osiągnąć. Jego celem nie była nagonka na Andrzeja a chęć polubownego załatwienia sprawy.

 

Dogadali się. I jeden i drugi chcą załatwić sprawę tak aby obie strony były zadowolone. O to Zbyszkowi chodziło. Czyli Zbyszek osiągnął cel.

 

Też jestem przeciwny, że temat został ukryty. Zaznaczam UKRYTY a nie usunięty. Uważam, że o wiele lepiej byłoby gdyby w wątku Zbyszka obie strony napisały, że się dogadały i sprawa wraca na ich prywatny grunt. Temat taki w tym momencie powinien być zamknięty do czasu pozytywnego, zadeklarowanego czasu polubownego załatwienia sprawy. Temat zamknięty a nie ukryty. A potem powinno być napisane jak sprawa się zakończyła.

 

I tylko tyle

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeden z Forum zapewne się cieszy, że tematu nie ma.

Usunięcie wątku nie kończy tematu, bo się będzie przewijał przez inne wątki.

Śmiać mi się chce, że w związku zwiększeniem prac jest przyzwolwnie części osób, na robienie partactwa przez wykonawcę ..... czy takie podejście jest normalne ???? ... Moim zdaniem nie.

.... a komentarze typu ... niech się wypowiadają osoby tylko co coś u Pana Fachowca robiły ?!?!?!?!..... To jest Forum z segregacją wypowiadających się ?!?!?!?!

Może adm. powinna dać prawo Panu Fachowcowi usuwania komentarzy w jego inieniu ??????

Niesmak zostaje ......

Usunięcie wątku jest dziwnym posunięciem.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano 20 październik 2011 - 17:45

'mac', dnia 20 Paź 2011 - 17:35, napisał: snapback.png

Nie mamy w zwyczaju zamykać tu tematów :ok:. Może znajdzie się ktoś kto będzie miał jakieś pytanie do Ciebie :] i pomożesz mu swoją wiedza w tym temacie ...

 

 

 

 

Kolego Miodzio była wola obydwu stron na zamknięcie tematu i to uczyniliśmy. twoje słowa   kolega też chciał zamknąć temat i co za odp admina Tomiego

To kolejny dowód że robicie co chcecie usuwacie co niewygodne i co wam nie pasuje a co pasuje zostawiacie

 

Prosiłem o  zamknięcie,  absolutnie nie usuwanie czy ukrywanie i tak powinno być w tym przypadku. :yes: 

Temat zamknięty ale może znajdzie się ktoś kto będzie miał pytania i odpowiedzi znajdzie  w tym temacie.

p.s. Yogi długo szukałeś to było 2011 r?. :]  Zresztą ta przyczepa była u Andrewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Wiele pytań i odpowiedzi było w wątku, kol.Zbyszek potrzebował pomocy,opisał swój problem z niesolidnym wykonawca,osiągną swój cel i resztę ma w dupie,po co jeczec na forum?szukać adwokatów, doprowadzić do stanu wrzenia wielu czytających? Dziecinada!Czyli nie ma sprawy,jest ok?9 stron poszło w niebyt,kolesiostwo i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widać jest spora grupa użytkowników którzy są za przywróceniem tematu więc mam pytanie;

 

Czy forumowicze którzy tworzą to forum mają do tego prawo, czy macie forumowiczów w :pupa: ???

 

Mamy zdobić ankiete, pikiete czy co???

 

Po co forum jak nie można się wypowiadać i czerpać z niego wiedzy???

 

Czy każdy temat zostanie usunięty na prośbe autora??? 

 

Niestety ale ja nie moge przejść obojętnie obok tej sytuacji i tak tego nie zostawie ...

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam milion postów na tym forum ,ale b.długo jestem jego użytkownikiem jako gość, potem jako użytkownik, wiele poczytałem, czerpie wiedzę, myślałem o naprawie mojej budki u owego fachman, liczyłem się z kosztami,bo wiem ze tanio nie ma,teraz po przeczytaniu tego czego już niema,jest problem,miał być p.A moja alternatywą dla serwisów w okolicy Tych,.....ja doczytałem, swoje zdanie wyrobie, co z Nowymi?z tymi co czytac będą piejących z zachwytu posty nad super Fachman em? Czy ktoś co zdecydował usunąć temat pomoże potem nieszczesliwemu? Jednak pozostawienie tematu dało by komuś wybór. No chyba ze P.A ZAMYKA DZIAŁALNOŚĆ i wtedy dylematu niema,szukamy kogoś innego,może tak samo nie solidnego,ale przynajmniej nie sugerujemy się wpisami na forum polecajacego tego wykonawcę, bo złych no niema!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek ma duże doświadczenie i zna metody tutejszej "moderacji"...

To jest jaskrawy przykład zaufania do władz forum. hehehe. :)

 

Doświadczenie posiadam nie małe i to nie tylko z tutejszej moderacji, jednak jesli chodzi o sprzatnie niewygodnych faktów, zamykanie tematów i usuwanie postów - muszę sie uczyć ;-)

 

Dokładnie

Wiele pytań i odpowiedzi było w wątku, kol.Zbyszek potrzebował pomocy,opisał swój problem z niesolidnym wykonawca,osiągną swój cel i resztę ma w dupie,po co jeczec na forum?szukać adwokatów, doprowadzić do stanu wrzenia wielu czytających? Dziecinada!Czyli nie ma sprawy,jest ok?9 stron poszło w niebyt,kolesiostwo i tyle

 

To nie jest kolesiostwo - kolesiostwo toczy sie szerszym łukiem - nazwałbym to komitywą, dziwne ze porządki zawsze robia 1-2-3 osoby, widocznie są delegowani do czarnej roboty, Usadadnienie Piotra o zamknieciu tematu jest dla mnie dziwne ...

 

Mysle ze temat wyslania w niebyct mial szersze spektrum - do mnie sie adminstracja przyczepiła bo zrobiłem kiedys przeróbke naklejki, zrobiłem smyczki.... Ale jak widać WARTO byc paprochem, kretaczem i firmować swoje niechlubne umiejętnosci logiem Forum na swojej pseudo stronie...

 

Ja widać jest spora grupa użytkowników którzy są za przywróceniem tematu więc mam pytanie;

Czy forumowicze którzy tworzą to forum mają do tego prawo, czy macie forumowiczów w :pupa: ???

Mamy zdobić ankiete, pikiete czy co???

Po co forum jak nie można się wypowiadać i czerpać z niego wiedzy???

Czy każdy temat zostanie usunięty na prośbe autora??? 

Niestety ale ja nie moge przejść obojętnie obok tej sytuacji i tak tego nie zostawie ...

 

nie maja prawa do niczego, Tomek kazdy jest na innych zasadach na forum, po tym co było pisane o fachmanie to powinien byc BAN dla takiego speca od napraw i zarazm kategoryczna prosba o usuniecie loga ze strony - potwierdzona wpisem na forum...

 

Może nie mam milion postów na tym forum ,ale b.długo jestem jego użytkownikiem jako gość, potem jako użytkownik, wiele poczytałem, czerpie wiedzę, myślałem o naprawie mojej budki u owego fachman, liczyłem się z kosztami,bo wiem ze tanio nie ma,teraz po przeczytaniu tego czego już niema,jest problem,miał być p.A moja alternatywą dla serwisów w okolicy Tych,.....ja doczytałem, swoje zdanie wyrobie, co z Nowymi?z tymi co czytac będą piejących z zachwytu posty nad super Fachman em? Czy ktoś co zdecydował usunąć temat pomoże potem nieszczesliwemu? Jednak pozostawienie tematu dało by komuś wybór. No chyba ze P.A ZAMYKA DZIAŁALNOŚĆ i wtedy dylematu niema,szukamy kogoś innego,może tak samo nie solidnego,ale przynajmniej nie sugerujemy się wpisami na forum polecajacego tego wykonawcę, bo złych no niema!!!!

 

I myślisz ze ktoś tu napisze,

- ze fachman nie ma zarejestrowanej działalności,

- ze to prywatna posesja, bez ubezpieczania na wykonywane usługi,

 

... owszem była pod tym adresem jakaś firma - ale zawieszona od ponad pół roku i z postępowaniem.

 

Jak widać z powyższego, myślę ze zamkniecie tego tematu miało tylko jeden cel - uciszyć sprawę aby nie wypłynęła dalej w świat, pojawiały sie konkretne osoby co pisały o usługach fachowca, płaciły mu za to ...  

 

Co t oza firma której nie mozna odnaleźć w CEIDG, KRS - na stronie nie ma informacji o NIP, o właścicielu, ale za to jest informacja o GWARANCJI i duże logo z trzech forum...

 

Wnioski wyciagnijcie sami.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo a wręcz obowiązek do wyrażenia opinii jak się słyszy że przez czyjąś niedbałość i brak czasu ktoś mógł stracić życie a nie daj Boże doprowadzić do tragedii na drodze z powodu źle ustawionego hamulca najazdowego- czy to też jest błahostka i nie należy o tym pisać. Moim zdaniem a nie tylko moim to podchodzi pod paragraf i powinno być znane wszystkim ze takich rzeczy się nie robi bo życie ludzkie jest bezcenne

Problem w tym żeby wyrażając opinię mieć pojęcie o czym się mówi . Jestem zainteresowany wyjaśnieniem problemu z hamulcem. Zwracam uwagę że problem nie zaistniał na pierwszym kilometrze za bramą warsztatu więc nie powinno się " na hurra" obciążać tym Andrew.

A do tych którzy tak pouczają co musi wykonawca uslugi mam pytanie , co zrobić z klientem który 2 dni po zamontowaniu radia w samochodzie przyjezdza i zgłasza reklamację że coś mu stuka w tylnym zawieszeniu. Żąda naprawy bo przed zamontowaniem radia nic nie stukało. Po długiej dyskusji odjechał nieprzekonany i na pewno w ramach " prawa i obowiązku" wyraził " na mieście" wiele opinii jaką to fuszerkę zrobiono w tym zakładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie znam i nic w życiu nie naprawiałem :]  Gdyby tematyczny kultowy Andrzej napisał jednego posta z krótkim wyjaśnieniem to tematu już  dawno by nie było. W końcu to My jesteśmy jego potencjalnymi klijentami. Jeżeli mu nie zależy na pokazaniu prawdy to ................. Wydaje mi się że Panowie się dogadali właśnie dlatego że powstał ten temat i Andrzej uzmysłowił sobie że większość jego klijentów to ludzie z forum i co może stracić. Ale to moje zdanie które się nie liczy bo Nikogo nie znam i nic w życiu nie naprawiałem. Więc ten post też można usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ,że co ?

Wychodzi na to, że ci wszyscy co tam naprawiali i nie brali fakur ani rachunków  wspierali "szarą strefę" ?   Dobrze rozumuję, czy się mylę ?  :hmm:

 

Dla własnego zysku/oszczędności przyzwalali na takie praktyki ?  :nono:

 

Wierzyc mi się nie chce !   :o

 

 

edit: To mógłby być faktyczny powód "ukrycia"  tematu...  :hmm:

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.