Skocz do zawartości

Nierzetelnie wykonana praca, niesumienny specjalista


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

O ! 

Post kolegi polo zniknął !  Ale szybko to działa !

Przepraszam, jeśli nie w tym miejscu pytam:

 

Gdzie można przeczytać ten wyrzucony post? W śmietniku go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak znikają nie wygodne tematy i posty to nie lepiej utworzyć grupę na fb ? Z hamulcemi miałem taką historie że po 300 km jazdy po PL śruba którą się reguluje siłę hamulcy przyczepy odkręciła się sama i miałem szarpanie podczas hamowania w dwóch miejscach i podczas ruszania też było można wyczuć dwa szarpniecia, przyczyną była taka że śrubki były za słabo skontrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszość z nas szuka sensacji,przy okazji wałkowania tematu można komuś dokopać,wywlec  swoje żale itp.Niestety taką mamy w większości mentalność.Daleki jestem od oceniania innych...życie to i tak zweryfikuje,ale uważam że temat p.Zbyszka  po zaczęciu szukania pomocy na forum nie jest już JEGO!!!wielu z was udzielało sie w nim,niektórzy nawet opisali swoje perypetie z wykonawcą p.Andrewą.

W/g mnie temat powinien być CZYTELNY,może  i zamknięty ale dostępny dla wszystkich którzy są zainteresowani usługą u p.Andrewy.

Nie znam Go osobiście ,ale mając kiedyś VW T4 byłem użytkownikiem owego forum,na nim udzielał sie również p.Andrzej,był bardzo intensywnym uzytkownikiem,prowadził wiele projektów związanych z marką T4,....i nagle slad zaginą po nim,równiez nie odpisywał na @,posty uzytkowników itd.teraz wiem że wówczas zmienił branże,z przeróbek T4,zainteresował się naprawami p-p i kamp :) może teraz czas na loty w kosmos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że niektórzy decydują co jest dobre a co nie według własnego uznania, działania moderacji są często żenujące wysłane z telefonu

 

O ! Post kolegi polo zniknął ! Ale szybko to działa !
Dobre stalinowskie metody zawsze sprawdzają się 9eb1693b648b84704dcf2089698572ef.jpgMam nadzieję że tylko post, a nie Polo B) wysłane z telefonu Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre jest to że niektórzy decydują co jest dobre a co nie według własnego uznania, działania moderacji są często żenujące wysłane z telefonu

 

 

 

 

Ironia losu. 

Jeszcze niedawno moderator Miodzio miał w podpisie  idealny cytat  T. St. Eliota: 

 

"Połowa zła na tym świecie wynika stad, że ktoś chce się czuć ważnym".

 

Teraz to przezornie usunął...  :]   :lol2:

 

 

@ Walko

 

Wczoraj, w przeciągu minut, usunęli mój post z tematu "Jak działa Forum". Nawet do śmietnika się nie nadawał... Oceń sam jakie szkodliwe treści zawierał:

 

post-6371-0-66581800-1486208402_thumb.jpg

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem... (jeszcze)...

 

nie znikniesz....

 

jak wszystko w internecie...

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:uaYE293O3gQJ:forum.karawaning.pl/topic/23196-nierzetelnie-wykonana-praca-niesumienny-specjalista/+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=de

 

 

uzywajać opcji wyszukiwarki google, zaznaczajac opcje kopia, mozna przeczytac calosc az do 9 strony...

Nie każdy ma i używa FB

 

jest grupa na FB - ale bardzo "profesjonalnie" prowadzona i uaktualniana, chyba tam trenują sprzątanie bo jest MASA postów  :]  :]  :]  :]  średnio 1 na kwartał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironia losu. 

Jeszcze niedawno moderator Miodzio miał w podpisie  idealny cytat  T. St. Eliota: 

 

"Połowa zła na tym świecie wynika stad, że ktoś chce się czuć ważnym".

 

Teraz to przezornie usunął...  :]   :lol2:

 

 

@ Walko

 

Wczoraj, w przeciągu minut, usunęli mój post z tematu "Jak działa Forum". Nawet do śmietnika się nie nadawał... Oceń sam jakie szkodliwe treści zawierał:

 

attachicon.gifpetek 1.jpg

Moim skromnym zdaniem, moderacja chyba za szybko podejmuje decyzje, później wynikają z tego nie przewidziane sytuacje.

Jak w powyższym temacie, miałbyć zamknięty a został usunięty. Przejęzyczenie może tylko... ;)

 

Kol. ADRIAn

 

Co do punktu 3 i 4 to:

 

Art 23 KC.mówi o tajemnicy korespondencji, ale art 82 ustawy o prawach autorskim i prawach pokrewnych, mówi, że to osoba do której jest kierowana korespondencja wyraża zgodę (bądź nie) na tzw. rozpowszechnianie korespondencji.

Mając tylko na uwadze art 23 KC, to nadawca i odbiorca mają prawa do tajemnicy korespondencji.

 

Lecz z art 82 ustawy o prawach autorskich, wynika, iż zgodę na publikację korespondencji wyraża tylko osoba do której jest ona kierowana. Nie na analogicznej regulacji do nadawcy korespondencji.

Oczywiście mam na myśli korespondencję która tzw. narusza dobre imię, tak jak w Twoim przypadku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Walko

Niestety wiąże mnie regulamin forum na który się zgodziłem.   :oslabiony:

Irytuje mnie   :zly:  , że moderator petek publicznie zapewnia, że daje możliwość odpowiedzi na personalny atak moderatora szary11 w  poście po zamknięciu tematu "Dziura w regulaminie" i zaprasza do kontaktu w tej sprawie na PW, a gdy taką próbę podjąłem - odmawia.   Opublikowanie tej korespondencji byłoby jednoznacznym dowodem, że moderator petek kłamie. Dlatego proszę Go o zgodę na publikację naszej korespondencji. Na razie bez jakiegokolwiek odzewu- zarówno publicznie jaki i poprzez PW...  :sciana:

Oczywiście ciągle nie wytłumaczył dlaczego szary11 miał możliwość wyrażenia swojej opinii PO ZAMKNIĘCIU tematu, a ja zrobić tego nie mogę...

Co wolno wojewodzie to nie tobie...    Eh !

Nawet straszy mnie, że mogą podjąć wobec mnie "adekwatne działania"...    :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet straszy mnie, że mogą podjąć wobec mnie "adekwatne działania"...    :brawo:

 

co Ci moge doradzić... nie wychodz z domu po zmroku sam  :]  :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany piszecie nie na temat :oslabiony: zaraz polecą posty do koszta i będzie znowu jazgot....

 

Michal, na temat czy nie, to i tak wpisy lecą do kosza albo i głebiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Focus

Zrozum, że chciałem i robiłem zgodnie z regulaminem, ale ciągle jestem kneblowany i/lub ignorowane są moje pytania. Nie dziw się zatem, że próbuję przedstawić problem także tutaj. Nie może być tak, że tylko kłamliwe stwierdzenia mogą pozostać w czeluściach forum dla potomnych. To jest moja droga obrony przed kłamstwem i niesprawiedliwością!

 

edit: Zapewne wyleci i to, ale nie tylko dlatego, że jest OT.   :ph34r:   :tuk:

 

 

Zatem czekamy na odpowiedź na pytania kol. kit 

 

 Będzie miał szczęście to się doczeka...  :]

Ja takiego szczęścia chyba nie zaznam ... :oslabiony:   

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.