Skocz do zawartości

Nierzetelnie wykonana praca, niesumienny specjalista


Miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.karawaning.pl/topic/8511-odbi%C3%B3r-televizji-za-pomoc%C4%85-tunera-dvb-t/page-3?hl=%20negatywne%20%20opinie%20%20firm

Taki ciekawy temat oczernia się firmę mistral ciekawe co by było jak by nie zareagowali

Kolejny dowód że złych opini na temat firm nie czyszczą za to czyszczą posty niewygodne dla ich kolesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Czytam i zastanawiam się co napisać. Napiszę tak ogólnie, do nikogo konkretnie. Został wygenerowany spory ruch, bo jest źle. Statystyki są w takich przypadkach bezlitosne. Hejt, cóż to takiego ? Dla każdego co innego. Dla mnie, wymienienie mojego imienia i nazwiska jest już naruszeniem prywatności i hejtem. Każdy ma taką grubość "skóry" jaką uważa za bezpieczną. Dla mnie poprzedni temat nadawał się do zamknięcia po czwartym, ósmym poście... 

Co do odpowiedzi na pytania, to chyba wszystkim się już wszystko poplątało i takich odpowiedzi pewnie nie będzie. Poza tym, ludzie naprawdę są zajęci ważniejszymi sprawami i dajcie sobie spokój Kochani. Na początek zamykam temat i nikt nie będzie nic więcej pisał. Jeżeli powstaną "ogniska zapalne" to będę je zamykał do skutku, żeby nie było, że nie uprzedziłem.  Na PW nie odpowiadam, wszystko już napisałem i nie mam nic więcej do dodania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

Z ostatnich dość burzliwych na forum dyskusji postanowiliśmy wydobyć opinie użytkowników którzy korzystali z usług Andrzeja.

Będą one przeniesione do tematu w dziale "Oferty firm" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.