Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

smok_wawelski
Napisano (edytowane)

Współczuję

Kręcę się sporo  - Właśnie najwięcej w koło Kraka - rozglądam się niestety na razie nic.

Na radiu krzyknąć co jakiś czas  - mam mieszane uczucia - czasu już trochę - drań może z radiem tez jeździć.

Ale jakbyś chciał to daj znać i mogę krzykną parę razy dziennie - nie ma problemu - wybór Twój.

Podobnie mogę przelinkować lub skopiować Twoją prośbę na forum vw-sharan jakbyś chciał.

A jakbym daj Boże  znalazł to podobnie jak Bogdan na haka i do Ciebie - ani miśków nie zawołam a jak żul mi jaki podskoczy to mam za siedzeniem 3 kawałki holu sztywnego to mu wytłumaczę czyja to buda - trzymaj się cosi, żywi nie tracą nadziej - fakt nawet jak nie znajdziesz (tfu tfu odpukać) to na maksa utrudnić draniowi sprzedaż.

Numery i blachy że podane to nic - najgłupszy żul i złodziejaszek wie że to trzeba zlikwidować i wie jak.

Ale pasjonat też ma rację - więcej nie podawaj - choć nie sądzę żeby złodziejaszek czytał form ale...

Jeśli obdarzysz zaufaniem krakowskich chłopaków z forum to możesz nam podrzucić zawsze szczegóły identyfikacyjne na PW

Edytowane przez smok_wawelski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ketrab

Powiem iż także rozglądam się wśród mijanych Niewiadówek ale na razie nic co mogło by przypominać Twą własność - kiedyś się odnajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Witam !

Przykre.  Czy przyczepa była w jakikolwiek sposób zabezpieczona, czy tylko tak sobie stała ???

Obcinałbym łapska takim ... :klnie:

Z tego, co widzę, to przyczepka forumowa, z Knausiaków !

Myślę, że warto wkleić wiadomość właściciela tej przyczepki oraz jej fotki, również w tym miejscu, aby było wiadomo, o co chodzi.

" Piotr Franka

Proszę wszystkich !!!! o udostępnianie fotek przyczepy poniżej .
Skradziono mi ją dzisiaj w nocy z soboty na niedzielę o godz.2.05 w Gdańsku. Może ktoś ją rozpozna będąc gdziekolwiek nad morzem nad jeziorem lub kempingu itd. itp. Przestrzegam przed kupnem przyczepy !!!!. Knaus Sport . Jeżeli zobaczycie chociażby podobną zadzwońcie 605603444 . Poproście w swoich postach o kolejne udostępnienia. Zróbmy pod górę złodziejom !!!! Liczę na waszą POMOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://allegro.pl/skradziona-uwaga-knaus-sport-440-i4381679296.html

Niestety tak dzisiaj w nocy mi ją skubnęli z parkingu pod firmą .Dochodzenie trwa sprawdzają monitoring miejski bo przejechali pod 2 kamerami może ich namierzą. Ogólnie trochę w plecy"

post-8228-0-45347900-1404777992_thumb.jpg

post-8228-0-22664400-1404777991_thumb.jpg

post-8228-0-84105100-1404777993_thumb.jpg

post-8228-0-35054400-1404777995_thumb.jpg

post-8228-0-44504900-1404777990_thumb.jpg

Wszyscy rozglądajmy się za tą przyczepką, gdziekolwiek jesteśmy !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tokyo

przykra sprawa. wg mnie, to ona już u któregoś ze wschodnich sąsiadów. forumowa to ona była kiedyś, teraz w rękach handlarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dawidknaus

będe sie rozglądał

skur........ nogi z dupy powyrywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Prośba do Moderatorów - może udałoby się na czas letni, umieścić ten temat w widocznym miejscu strony startowej Forum, aby nie zginął w gąszczu innych. Myślę, że powinno być miejsce na tego typu zdarzenia, a nawet nowy dział, np. pod nazwą: SKRADZIONE.
Celowo użyłem dużych liter, ponieważ taki tytuł powinien "krzyczeć" :hmm:
IMHO

P.S.

Jeśli to zły pomysł, to proszę mnie poprawić, ale uważam, że taka sytuacja mogła / może się przydarzyć każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

Pewnie rozbiorą na części bo sprzedaż w całości  jest zbyt ryzykowna. :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tokyo

Przyczepa stoi już u tego handlarza na placu...

post-4720-0-17103400-1404838684_thumb.jpg

Edytowane przez tokyo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocer

Może coś bliżej? Znalazłeś ją, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tokyo

Przejeżdżałem koło jego placu to cyknąłem fotkę. Stoi sobie niczym nie zabezpieczona na otwartym terenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Czyli co ? Jest już wszystko wiadomo ? Właściciel, Policja już wiedzą ?

Ciekawe, za szybą jest prawdziwy nr rej. tej przyczepy :look::hmm:

Gdzie jest ten plac ?

post-8228-0-86585700-1404839260_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kajetan

Ale o co chodzi??? Czemu ona jest na bielskich numerach???? W Gdańsku ???? I czemu wcześniej miała tablice a teraz jest karton ???

No i w takim razie czy ona się znalazła czy nie w końcu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kristofer

Pewnie rozbiorą na części bo sprzedaż w całości  jest zbyt ryzykowna. :niewiem:

Tomek, Sprawa może być jeszcze prostsza. Mając wcześniej kupioną przyczepkę tego samego modelu, ale uszkodzoną lub choćby samą ramę od takiego modelu ...

Może być też kradzież na zlecenie ? Policja powinna chyba brać pod uwagę takie możliwości.

Pytanie tylko, jak dojść do takich przypadków i je wychwycić ?

Samo nadwozie nie ma przecież żadnych trwałych oznakowań. Zmieniając tylko ramę w skradzionej przyczepie, otrzymuje się zupełnie "inną" przyczepę. Nie wiem tylko, na ile taka operacja jest technicznie skomplikowana.

Wszelkie złodziejstwo powinno być szczególnie tępione, a kary powinny skutecznie odstraszać.

Swoją drogą, tyle ostatnio mówi się o monitoringu miejskim. Zarzuty o masowej inwigilacji społeczeństwa, odpierane są potrzebą obserwacji właśnie tego typu zdarzeń. I co ? Gdańsk, to przecież duże miasto, mające dziesiątki, a może i setki różnych kamer :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tokyo

Plac jest na elbląskiej, wylot na 7 na Warszawę. Wątpię czy ona naprawdę była skradziona...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi