Skocz do zawartości

Niskie temperatury a karawaning


skoli

Rekomendowane odpowiedzi

kapete, i bardzo dobrze i pisz jakie to ciekawe zajęcia są nad morzem , im więcej ludzi zachęcisz - to miód na moje serce - więcej miejsca nad jeziorami.

Szczególnie w niepogodę co można ciekawego nad morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Każdy karawanignowiec ma auto i mapę, czasmi GPS lub przewodnik, dlatego może sobie tak zaplanować pobyt nad morzem, ze wszystkie okoliczne zabytki, fajne miejsca odwiedzić wokoł miejsca biwakowania. A po powrocie :mod: . Wirku, a co robić nad jeziorem w niepogodę - to samo - :ok::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapete, ja lubię wędkować ( nie każdy ma taką pasje) , więc w niepogodę lepiej rybka bierze :ok: Lubię wypoczywać w ciszy i spokoju , czego nad morzem nie uświadczysz i to praktycznie dyskwalifikuje pobyt nad morzem . W taką niepogodę większość szuka takiego zajęcia by sie nie nudzić .

Najważniejsze nie neguje ludzi , którzy chcą wypoczywać nad morzem ( każdy wybiera sobie formę wypoczynku jaka mu odpowiada ).

A i owszem :mod: przy wędkach :hop1:

 

hihi temat jest "niskie temperatury , a karawaning" , a my tu się rozpisaliśmy o letnim wypoczynku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoli, ta fotka to pewnie z kempingu ? Czy tam nie ma jakiegoś

dozorcy co by miotełką troche tego śniegu zgarnął.Szkoda mi tej Jsabellki :mod:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak solidnie się poskładała, ale faktycznie jezeli jest to na campie, a tak to wygląda, to przecież za postój kasują więc ktoś mogłby się pofatygować z miotłą... ja za każdym razem jak przyjadę na SK do swojej przyczepki, to dach odśnieżony, dojście do przyczepki, miejsce na samochód. no ale przedsionek mam zimowy, także no stress :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam w kolejnym zimowym sezonie campingowym w Norwegii.

W tym roku zima przyszła do nas bardzo późno, bo dopiero w grudniu :bzik:

Śniegu jednak nie brakuje jak co roku :bzik:

 

4d53b92491c5.jpg 57b5fbf03226.jpg

 

Na początek stycznia wybrałem się na camping spędzić kilka dni w przyczepce. Tym razem jednak temperatura była dość niska :jump: i zapowiadało niezłą zabawę :piwko:

 

945aa8f06eff.jpg f0a4f5153cd4.jpg

 

 

Moja aparatura grzewcza dała rade podnieść temperaturę wewnątrz do + 15 st . mierzona na wysokości 1,20m .

 

42c5df32f01c.jpg

 

Próbowałem jeszcze podnieść temperature od środka :bukiet: ale dawało to mizerne efekty :-]

Laptop też okazał się dość delikatny i odmówił posłuszeństwa już pierwszego dnia.

Po dwóch dniach walki również się poddałem :bzik:

I śmiałkom zimowego campingowania oświadczam - HOBBY nie jest przystosowana do takich temperatur!

 

 

 

 

 

 

Ale powalczę jeszcze kiedyś na pewno :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.