Skocz do zawartości

Niskie temperatury a karawaning


skoli

Rekomendowane odpowiedzi

:piwko:

Witam;

 

Ja dzis zaczne akcje zwalania sniegu z przyczepki. Szkoda mi jej jak biedna stoi i ma na sobie okolo 15-20 cm sniegu. :ok:

 

 

Co myslicie jakby wlaczyc nawiew trumy tak na dwa trzy dni. Niech troche pomiesza powietrze w przyczepce?

 

Okna otwarte sa na mikroszczelinie wiec przeplyw powietrza jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co myslicie jakby wlaczyc nawiew trumy tak na dwa trzy dni. Niech troche pomiesza powietrze w przyczepce?

 

Okna otwarte sa na mikroszczelinie wiec przeplyw powietrza jest.

Dzisiaj też pojadę śnieg zwalać, ale grzać jej nie będę, bo wilgość może wleźć. Też mam okna na mikroszczelinie otwarte, ale po grzaniu trzeba by by było wietrzyc z cały dzień. Ja przynajmniej tego nie będę robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzilo o ogrzewanie przyczepy ale poprostu wlaczyc sam nawiew trumy wiec powietrze bedzie mieszane.

 

Tez jestem zdania ze jak nie ma potrzeby wygrzewac przyczepy to nie ma sensu bo wilgoc wejdzie jeszcze szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj też byłem u mojej "ukochanej" odśnierzyłem ja, odsłoniłem i wietrzyłem na mrozie. Nie mogłem się oprzeć jej urokowi i postanowiłem nawet kawę wypić w jej wnętrzu - sam bez rodziny - bez świadków. To taka mala namiastka karawaningu zimą. Wokół las, stawy i śnieg. Co za przeżycie, ach. :bzik::D:D:D:look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bzik: ja takze w dniu dzisiejszym odsniezylem caly dach :D i zauwazylem ze zniknal daszek od kominka trumy :look: widocznie podczas podrozy w wakacje zniknal. A ja tego nie zauwazylem wkoncu na dach codziennie nie wchodzi sie.

 

Ale takze okna na maxa otwarte i wietrzyla sie tak prawie 4-6 godzin :D + nawiem na maxa trumy wiec przewietrzyla sie ladnie.

 

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam; w poniedziałek wróciłem ze Sklarskiej Poręby , i właśnie tam widziałem kampera jak kilka dni stał na niepłatnym parkingu , przy dolnej stacji na Szrenice. Pisze to , bo ani śnieg (padał co dzień do niedzieli) ani lekki mróz nie przeszkadza w korzystaniu z przyjemności . A jakie dodatkowe korzyści ? Nie martwi się , że tłok i nie ma miejsc (jeszcze były ferie) w pensjonatach no i cena niska za dobe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3, akurat w Szklarskiej, czy w Karpaczu ceny na kwaterach prywatnych na przyzwoitym poziomie nie są wygórowane - to nie to co nad morzem , ale co własne do własne lokum :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek wróciłem ze Sklarskiej Poręby , i właśnie tam widziałem kampera jak kilka dni stał na niepłatnym parkingu , przy dolnej stacji na Szrenice.

 

oj pozazdrościć im tylko :ok: ja do teraz nie mogę przeżyć że nigdzie tej zimy z budką nie wyjechałem :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam; Wir57 nie znam cen nad morzem , bo nie przepadam za morzem . Cen w Karpaczu i w Szklarskiej Porębie mówiąc szczerze też za bardzo nie znam , bo od kilku lat mam dwa miejsca gdzie spędzam pobyt. W jednym miejscu pobyt z 3 slownie TRZEMA posiłkami kosztuje 50 zł/osoba , w drugim bez posiłków 25-30 zł/osoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek3, możemy sobie podać rękę , bo też nie lubię jeździć nad morze , gdzie w sezonie tłok, drożyzna i nuda , nie dla mnie leżenie plackiem na plaży , a jak już niepogoda zostają tylko knajpy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubię jeździć nad morze , gdzie w sezonie tłok, drożyzna i nuda , nie dla mnie leżenie plackiem na plaży , a jak już niepogoda zostają tylko knajpy .

Wyjazd nad morze nie zawsze związany jest z lezeniem plackiem na plaży. jest mnostwo rzeczy do robienia oprócz lezenia na plaży. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.