Skocz do zawartości

Telewizor


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz mi podać markę tego uchwytu, albo gdzie taki znaleźć?

 

Kupiłem dokładnie ten:

https://www.amazon.co.uk/Titan-MA2230-Small-Screen-Bracket/dp/B001F0QI3C

 

Uchwyt ten ma jeszcze tą zaletę, że w razie, gdy chcemy zdjąć cały TV, nie ma potrzeby odkręcania go od uchwytu.

Wystarczy nacisnąć specjalny zatrzask, będący tuż przy pionowym mocowaniu do ścianki i można jednym ruchem ręki wysunąć z mocowania całe ramię uchwytu, razem z telewizorem. Ponowne założenie jest równie proste i trwa 5 sekund.

 

post-8228-0-92798700-1514682498_thumb.jpg

 

post-8228-0-64872800-1514682985_thumb.jpg

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Akurat w warunkach domowych, ale używam tego uchwytu do monitora 19” od min 10 lat i działa bez zarzutu!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżając temat, zamierzam zakupic tv do budki. Interesuje mnie 19 20 . Na aletanio :skromny: jest w bród tego. Macie jakieś sugestie , jak firma,  ew. model , na co zwrócić uwagę.

 

Szukaj z tunerem satelitarneym i z zasilaniem 12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie markowy tylko tani. Kosmos cena nie świadczy o jakości i nie chcę tu przytaczać nazw. Chiny są wszędzie.

Unikaj marketingowych podchwytów typu "For TIR for kamper itp" To hasło "upoważnia" do windowania cen na taki sam badziew o połowę tańszy.

Zwróć uwagę za zasilanie w modelach niededykowanych czy mają zasilacz dopinany z zewnątrz/z gniazdka 230V

Takim godnym niszowym jest Manta której zakupu absolutnie nie żałuję, 3 rok idzie. Tanio, spełnia rolę i nie musi mieć wbudowanej "mikrofalówki".

Ja polecam bo nie mam parcia na wodotryski i czuję zadowolenie, ale w razie jakby co, to zwróć uwagę na sposób zasilania

np model

1901 jest na kablu stałym

1902 jest z zasilacza zewnętrznego 12V (ten mam)

Podobnie większe analogicznie 2201 i 2202 itd.

Ekran to Samsung stwierdzony przy rozbiórce bo... jakość dźwięku i tak we wszystkich maleństwach jest fatalna a pod tym względem mam wymagania więc olałem gwarancję, rozebrałem i wbudowałem sobie złącze na głośniki poza odbiornikiem.

HI-FI normalnie :)

Bez dużej mocy ale jakość ogromnie wyższa.

.

 PS. A jak zadowolenie z budki?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie ale czemu miałby być zasilany 12V? Nie znam się kompletnie na elektryce, przeciez na kampie podpinamy przyczepę pod normalne źródło zasilania...chodzi o oglądanie np na postoju z akumulatora? Też szukam taki rozmiar TV bo akurat schowa mi się do szafki...

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie markowy tylko tani. Kosmos cena nie świadczy o jakości i nie chcę tu przytaczać nazw.

 

Gdzie ja napisałem że ma być kosmos drogi? Markowy produkt jest czasami droższy o parę groszy od "no name" z wymyślonymi na potrzebę chwili parametrami.

 

Jak ktoś lubi tanio to niech kupi tanio. 

Aleś się wysilił.... :)

Dziś nawet Tesco wrzeszczy że ma same markowe...

Tak. W dziczu weekendy tak jak ja.

Pomyśl trochę i zrozumiesz :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie ale czemu miałby być zasilany 12V? Nie znam się kompletnie na elektryce, przeciez na kampie podpinamy przyczepę pod normalne źródło zasilania...chodzi o oglądanie np na postoju z akumulatora? Też szukam taki rozmiar TV bo akurat schowa mi się do szafki...

 

 

Bo jeśli kiedyś wpadniesz na pomysł, aby zainstalować sobie solar i czerpać prąd z aku, zamiast z kempingowego gniazdka, to taki TV Ci się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie markowy tylko tani. Kosmos cena nie świadczy o jakości i nie chcę tu przytaczać nazw. Chiny są wszędzie.

Unikaj marketingowych podchwytów typu "For TIR for kamper itp" To hasło "upoważnia" do windowania cen na taki sam badziew o połowę tańszy.

Zwróć uwagę za zasilanie w modelach niededykowanych czy mają zasilacz dopinany z zewnątrz/z gniazdka 230V

Takim godnym niszowym jest Manta której zakupu absolutnie nie żałuję, 3 rok idzie. Tanio, spełnia rolę i nie musi mieć wbudowanej "mikrofalówki".

Ja polecam bo nie mam parcia na wodotryski i czuję zadowolenie, ale w razie jakby co, to zwróć uwagę na sposób zasilania

np model

1901 jest na kablu stałym

1902 jest z zasilacza zewnętrznego 12V (ten mam)

Podobnie większe analogicznie 2201 i 2202 itd.

Ekran to Samsung stwierdzony przy rozbiórce bo... jakość dźwięku i tak we wszystkich maleństwach jest fatalna a pod tym względem mam wymagania więc olałem gwarancję, rozebrałem i wbudowałem sobie złącze na głośniki poza odbiornikiem.

HI-FI normalnie :)

Bez dużej mocy ale jakość ogromnie wyższa.

.

PS. A jak zadowolenie z budki?

Jestem tego samego zdania. Ja mam mantę 15'' lecz nie w przyczepie. Już nie ma jej w sprzedaży. Jest 19'' i mam zamiar kupić do przyczepy. Puki co z manty jestem zadowolony. Ma zasilanie na 12v i 230v kosztuje niewiele ponad 400 pln

 

https://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/19702864?gclid=Cj0KCQiAs9zSBRC5ARIsAFMtUXHvPealBBbAuljX-2sfj9NWghZPe2q1cfxktIw8_6Ftuozn0mh8CcgaArPaEALw_wcB

 

Lecz jak to z elektroniką bywa różnie. Jedna będzie chodzić. A druga będzie się psuć i nie ważne czy markowe.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę szukać tv z wbudowanym dekoderem satelitarnym czyli taki do którego się wklada kartę i podpina antenę i to wszystko ... nie wiem czy dobrze rozumuje

 

Bardzo dobrze. Sam mam takiego 22' Philipsa (niestety już nie produkują), który kosztował mnie praktycznie tyle co powyższe noname brandowane logo Manta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem że ma być kosmos drogi? Markowy

...

 

Nie Ty pisałeś tylko ja :)

I miałem na myśli tu u nas przereklamowanego chińczyka udającego markę "for TIR&.... "

Jak coś ma udawać to szkoda przepłacać 5 stów bo takie są relacje wobec tego "for..." z wtyczką zapalniczki na pierwszym planie.

Filozofia.

.

Uczepiłem się tej Manty, bo mam jeszcze 14" LCD chyba pierwszy model, starszy od węgla i nadal działa !

Na nim film/mecz oglądać to dopiero tortury :blagac:

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy a w jaki sposób przykręcić uchwyt do ściany bocznej?

Chciałbym żeby był w tym miejscu jak na poniższym zdjęciu w przyczepie Adria.

Widzę, że pomiędzy ścianą a uchwytem jest jakaś podkładka. Jak to fachowo zamontować, żeby było zgodnie z regułami sztuki?

uchwyt_tv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.