Skocz do zawartości

Miejsce XI Zlotu Karawaning.pl - majówka 2012


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

"Wjazd z drogi 742 - Przedbórz – Włoszczowa 39 słupek w lewo od Przedborza

Miejsce skrętu N 51 02 12 / E 19 53 32 . – 800 metrów prosto do rozwidlenia 4 dróg i w lewo 300 m

Brama wjazdowa na kemping N 51 02 02 / E 19 52 34"

 

W kwestii technicznej - czy te namiary są brane z reala czy z jakiejś mapy :hmm: Bo mi się jakoś rozjeżdżają z tymi w Google Earth. A wiadomo nawigacja lubi płatać figle :mlot:

 

Jadąc od Przedborza należy skręcić w PRAWO. Uważam, że w miejscach zjazdu ( są dwa) z drogi 742 winny być jakieś informacje. W pierwszych postach Harcerze o tym zapewniali, zapewniali też, że pierwszy zjazd od Przedborza zostanie trochę wyrównany. Jesienią ubiegłego roku ta droga była w fatalnym stanie. Dużo lepszym wjazdem był drugi licząc od Przedborza było twardo - ubity piach ale równo.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba zjazdy bedą oznaczone 1 od przedborza zielona strzałka drogowa "Stanica Harcerska Biały Brzeg" i ta droga jest właśnie remontowana a kolejny kilometr dalej mała strzałka biała z czanymi napisami "Stanica Harcerska Biały Brzeg"

tak wiec myślę ze wszystko będzie jasne i widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktora lepiej jechac????

pzdr

 

No właśnie :hmm: Jadąc od Włoszczowej to lepiej dopiero w drugą czy ładować od razu w pierwszą ( zdaje się dłużej przez lasek )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jadących z południa - lepiej jechać "jedynką", E75 do Radomska a potem 42 do Przedbórza i 742 do Białego Brzegu. To trochę dalej ale droga 742 od Włoszczowej mocno dziurawa - tak było w październiku ubiegłego roku. Wątpię aby ja naprawili, a zima na pewno ją jeszcze "doprawiła"

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jadących z południa - lepiej jechać "jedynką", E75 do Radomska a potem 42 do Przedbórza i 742 do Białego Brzegu. To trochę dalej ale droga 742 od Włoszczowej mocno dziurawa - tak było w październiku ubiegłego roku. Wątpię aby ja naprawili, a zima na pewno ją jeszcze "doprawiła"

 

lub tędy : wielgomłyny

Edytowane przez parapo50 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, proszę mi powiedzieć jaka jest kwota za dobę za dwie dorosłe osoby dziecko cepka auto +energia bo mi wychodzi 25 zł - może czegoś nie doczytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.