Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lepciak

Skąd we Wrocławiu takie wiatry?

Irek napisał:

masz na myśli tem słynny kaptur, który nosi Batman, to silny wiatr zerwał mi go do wody. Poza tym ok.

Chyba wiatr był za silny bo wyrwał Ci jeszcze tę najbardziej ozdobną część czupryny - słynnego Irekeza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Irek3

Witam; dziękuje Lepciak za oznaki sympatji do mojej osoby ten Irekez brzmi fajnie, mnie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek l

Irek i Lepciak :bukiet::hop1:

Troll.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lepciak

jacek I w swoim profilu pisze:

Sprzęt: przyczepa

Model: te 495 juz niestety b.stara

Nie ma starych przyczep , są tylko zaniedbane.

Za :bukiet: dziekuję. Z pewnością jak się z Irekezem znowu spotkamy to niejedno wypijemy. Ciebie zapraszam do wspólnej biesiady.

Zapewniam, że z nami warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek l

Czekam niecierpliwie, moja jest stara ale bardzo zadbana, znaczy o przyczepie mówię :bukiet:

Jacek.

No, za tę odzywkę to mam manto pewne .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras
moja jest stara ale bardzo zadbana, znaczy o przyczepie mówię :hop1:

Jacek.

:hop1: a ja moge powiedzeć ,że moje to prawie z jednego rocznika żonka 1973 a przyczepka 1975 :hop1: i zadbane i sprawne i do jazdy... :):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11
moja jest stara ale bardzo zadbana, znaczy o przyczepie mówię :hop1:

Jacek.

:hop1: a ja moge powiedzeć ,że moje to prawie z jednego rocznika żonka 1973 a przyczepka 1975 :hop1: i zadbane i sprawne i do jazdy... :):)

Tylko świnstwa Panowie macie w głowie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek l

Ty Młody to uważaj bo jak zadzwonię do narzeczonej to inaczej będziesz śpiewał. :hop1::hop1::hop1::) :)

Troll.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szary11
Ty Młody to uważaj bo jak zadzwonię do narzeczonej to inaczej będziesz śpiewał. :hop1::):):) :)

Troll.

Już siedze cicho :hop1::):hop1::D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

Wybieram się z rodzinką 15/16/17 caerwca do Wrocławia zobaczyć zoo z afrikarium ,panoramę i jeszcze coś co mi doradzicie Zatrzymam się na kempingu przy stadionie ,napiszcie co jeszcze zobaczyć ciekawego w pobliżu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Tak jak napisałeś zoo, panorama jak kto lubi, mega droga ale raz w życiu warto zobaczyć. Z ciekawości to jeszcze ostrów tumski, nie wiem czy jeszcze jest taka opcja ale kiedyś w sky tower był taras widokowy. Jak jedziesz z dzieciakami to fajny jest aqua park. Tak na szybko to chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Focus

Tak jak napisałeś zoo, panorama jak kto lubi, mega droga ale raz w życiu warto zobaczyć. Z ciekawości to jeszcze ostrów tumski, nie wiem czy jeszcze jest taka opcja ale kiedyś w sky tower był taras widokowy. Jak jedziesz z dzieciakami to fajny jest aqua park. Tak na szybko to chyba tyle

Taras na Sky Tower funkcjonuje cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Janek przewodnik

Hydropolis, fontanna multimedialna przy hali stulecia i oczywiście hala, ogród japoński, ogród botaniczny uniwersytetu wrocławskiego, kolejkowo ! polinka, rejs po Odrze. To poza tym co wymieniono wyżej atrakcje które się sprzedają aha i jeszcze oczywiście rynek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzejo19

Dzięki za podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Dzięki za podpowiedzi

Zoo atakuj od drugiej strony, parkujesz bezpłatnie "Na Grobli" przechodzisz kładką rzekę, tam jest pojedyncza kasa dla wtajemniczonych. Wchodzicie pierwsi bez kolejki i od razu kierunek Afrykarium. Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zyskasz brak kolejek i brak opłat za parkowanie. Po zwiedzaniu oddalisz się bez korków na camping.

My spaliśmy tu http://www.camping-wroclaw.pl

Dołączona grafika

5min samochodem do Zoo, zero korków w tej dzielnicy, tramwaj co chwilę. Polecam, tylko opłatę sobie sam skalkuluj bo Pan Murzyn chciał skasować nas x2, zapytałem go jak to wyliczył, a on kamper + samochód + itd ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi