Skocz do zawartości

Wrocław


trybeki

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd we Wrocławiu takie wiatry?

Irek napisał:

masz na myśli tem słynny kaptur, który nosi Batman, to silny wiatr zerwał mi go do wody. Poza tym ok.

Chyba wiatr był za silny bo wyrwał Ci jeszcze tę najbardziej ozdobną część czupryny - słynnego Irekeza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jacek I w swoim profilu pisze:

Sprzęt: przyczepa

Model: te 495 juz niestety b.stara

Nie ma starych przyczep , są tylko zaniedbane.

Za :bukiet: dziekuję. Z pewnością jak się z Irekezem znowu spotkamy to niejedno wypijemy. Ciebie zapraszam do wspólnej biesiady.

Zapewniam, że z nami warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest stara ale bardzo zadbana, znaczy o przyczepie mówię :hop1:

 

Jacek.

 

No, za tę odzywkę to mam manto pewne .

 

:hop1: a ja moge powiedzeć ,że moje to prawie z jednego rocznika żonka 1973 a przyczepka 1975 :hop1: i zadbane i sprawne i do jazdy... :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja jest stara ale bardzo zadbana, znaczy o przyczepie mówię :hop1:

 

Jacek.

 

No, za tę odzywkę to mam manto pewne .

 

:hop1: a ja moge powiedzeć ,że moje to prawie z jednego rocznika żonka 1973 a przyczepka 1975 :hop1: i zadbane i sprawne i do jazdy... :):)

 

 

Tylko świnstwa Panowie macie w głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Wybieram się z rodzinką 15/16/17 caerwca do Wrocławia zobaczyć zoo z afrikarium ,panoramę i jeszcze coś co mi doradzicie Zatrzymam się na kempingu przy stadionie ,napiszcie co jeszcze zobaczyć ciekawego w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś zoo, panorama jak kto lubi, mega droga ale raz w życiu warto zobaczyć. Z ciekawości to jeszcze ostrów tumski, nie wiem czy jeszcze jest taka opcja ale kiedyś w sky tower był taras widokowy. Jak jedziesz z dzieciakami to fajny jest aqua park. Tak na szybko to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś zoo, panorama jak kto lubi, mega droga ale raz w życiu warto zobaczyć. Z ciekawości to jeszcze ostrów tumski, nie wiem czy jeszcze jest taka opcja ale kiedyś w sky tower był taras widokowy. Jak jedziesz z dzieciakami to fajny jest aqua park. Tak na szybko to chyba tyle

 

Taras na Sky Tower funkcjonuje cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydropolis, fontanna multimedialna przy hali stulecia i oczywiście hala, ogród japoński, ogród botaniczny uniwersytetu wrocławskiego, kolejkowo ! polinka, rejs po Odrze. To poza tym co wymieniono wyżej atrakcje które się sprzedają aha i jeszcze oczywiście rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi

Zoo atakuj od drugiej strony, parkujesz bezpłatnie "Na Grobli" przechodzisz kładką rzekę, tam jest pojedyncza kasa dla wtajemniczonych. Wchodzicie pierwsi bez kolejki i od razu kierunek Afrykarium. Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zyskasz brak kolejek i brak opłat za parkowanie. Po zwiedzaniu oddalisz się bez korków na camping.

My spaliśmy tu http://www.camping-wroclaw.pl

 

Dołączona grafika

 

5min samochodem do Zoo, zero korków w tej dzielnicy, tramwaj co chwilę. Polecam, tylko opłatę sobie sam skalkuluj bo Pan Murzyn chciał skasować nas x2, zapytałem go jak to wyliczył, a on kamper + samochód + itd ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.