Skocz do zawartości

KNAUS Eurostar II, DMC 1500


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Kristofer,

 

Przeglądam Twoje zdjęcia i bardzo się cieszę, że nie jestem jedyny na świecie, który wykonał szczegółowe zdjęcia każdego zakamarka przyczepy oraz elementu jej wyposażenia ;)

 

Pozdrawiam

 

Jacek

 

Jacku !

Ja też się cieszę, z tego samego powodu, po przeczytaniu Twojej wiadomości hehe%281%29.gif

 

Napiszę Ci jeszcze coś. Czasami nawet przeglądam te fotki i tak się zastanawiam, co można by jeszcze usprawnić :mlot:

 

Nie żeby mi czegoś bardzo brakowało, ale dla samej przyjemności popracowania przy budce :bzik:

 

:hej::hej::hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jednak warto długo szukać. Myślę, że będziesz zadowolony ze swojej przyczepki jak ze swojej :)

 

 

 

Dzięki !

Myślę, że wszyscy lubimy swoje budki (do czasu, kiedy przyjdzie nam do głowy nowy pomysł na zmiany) hehe%281%29.gif

Mam nadzieję, że jednak trochę to potrwa :hmm:

 

:hej:

 

P.S.

Świetny masz holownik :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Krzysiu - to u siebie nie poszalejesz.... prawie wszystko masz. Możesz za to popatrzeć do mojego wątku o Knausie Fizyków. Ostatnio trochę pracy włożyłem.

Ale chłopaki pisali o oświetleniu diodowym. Może to pomysł dla Ciebie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hej: i zapraszam czekających na część 6, czyli:

Sypialnia

 

Dozujesz napięcie jak w thrillerze :slina: . Ta przyczepa ma już długość autobusu przegubowego :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie Krzysiu - to u siebie nie poszalejesz.... prawie wszystko masz. Możesz za to popatrzeć do mojego wątku o Knausie Fizyków. Ostatnio trochę pracy włożyłem.

Ale chłopaki pisali o oświetleniu diodowym. Może to pomysł dla Ciebie? ;-)

 

Witaj Grzesiu !

Zaglądałem do Twojego wątku już kilka razy :look:

Nie wspominałem jeszcze nic na ten temat, aby nie przeszkadzać Ci w pracach, a rozmach z jakim podszedłeś do zagadnienia, budzi mój podziw. Myślę, że jak się spotkamy, to ustalimy też jakiś czas na prezentację Twoich dokonań na żywo.

Ciekawość mnie zżera, ale poczekam jak wszystko dopniesz do końca - trzymam kciuki. :ok:

 

Co do oświetlenia LED, to mam je u siebie, chyba jest w spisie mojej budki, a jeśli nie to zapomniałem :blagac:

Może jednak rzeczywiście jeszcze coś doświetlić ? hehe%281%29.gif pomyślę :swieca:

Czy zmieniałeś już bojler u siebie (chyba miałeś to w planach) ?

 

Dozujesz napięcie jak w thrillerze :slina: . Ta przyczepa ma już długość autobusu przegubowego :mlot:

 

Witaj 'beruang' !

 

Nie myślałem o tym w ten sposób, ale możesz mieć rację, więc nim nerwy puszczą czekającym na kolejną porcję fotek, zaraz zamieszczę kolejne.

Długa się zrobiła - fakt, ale wydaje mi się, że nikt z tego powodu jeszcze nie czekał na skrzyżowaniu :]

Tak na serio, to sam bardzo lubię oglądać fotki u innych i cieszę się, jeśli jest ich dużo :tuptup:

 

Do zobaczenia gdzieś :przyczepa:

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich podobnych do mnie czyli po prostu "Przyczepo-maniaków" ! :hej:

 

Docierają do mnie opinie, że w oczekiwaniu na kolejny odcinek zdjęć, napięcie sięga zenitu :krzykacz:

 

Pragnę więc Wszystkich uspokoić, już są ! Kolejne fotki, które obiecałem zamieścić.

Miłego oglądania, pozdrawiam Wszystkich :bukiet:

 

Część 7

czyli miejsce w którym powstają różne przysmaki podczas naszych wypraw :slina:

 

Kuchnia

post-8228-0-84653700-1321643917_thumb.jpg

post-8228-0-97500400-1321643930_thumb.jpg

post-8228-0-30596900-1321643985_thumb.jpg

post-8228-0-23360000-1321644001_thumb.jpg

post-8228-0-10279100-1321644018_thumb.jpg

post-8228-0-94976600-1321644040_thumb.jpg

post-8228-0-18440900-1321644066_thumb.jpg

post-8228-0-10475200-1321644080_thumb.jpg

post-8228-0-15668100-1321644099_thumb.jpg

post-8228-0-99576400-1321644116_thumb.jpg

post-8228-0-14681400-1321644130_thumb.jpg

post-8228-0-69679000-1321644143_thumb.jpg

post-8228-0-60293000-1321644156_thumb.jpg

post-8228-0-64474700-1321644169_thumb.jpg

17.jpg

sterownik MT5.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego oglądania, pozdrawiam Wszystkich :bukiet:

Część 7

 

Czyli miejsce w którym powstają różne przysmaki podczas naszych wypraw :slina:

 

 

Kuchnia

 

Dwa TELEWIZORY w jednej przyczepce !

 

 

To już rozpusta - jutro idę do sklepu... :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa TELEWIZORY w jednej przyczepce !

 

 

To już rozpusta - jutro idę do sklepu... :mlot:

 

:brawo: dobre, dobre !

Muszę jednak wyprowadzić Cię z błędu. Nie jestem takim maniakiem telewizyjnym :nono: .

W ciągu całego sezonu 2011, TV pracował może 2, 3 godziny.

Ramię na którym umocowany jest TV daje możliwość ustawienia go albo od strony sypialni, albo na część dzienną, w dowolnych pozycjach. Na czas jazdy jest wsunięty do szafki, która posiada z dwóch stron drzwiczki w formie żaluzji. Jeśli TV ma ekran od strony sypialni, to zasuwa się drzwiczki od strony dziennej i na odwrót, jak ekran od strony dziennej można (nie koniecznie) zasunąć drzwiczki od strony sypialni.

Myślę, że po tych wyjaśnieniach już to widzisz :bzik:

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdopingowałeś mnie Krzyś do zaktualizowania mojego wątku. Zmiana bojlera w przyszłym roku (leży i czeka). ;-)

tzn bojler - leży i czeka :-)

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdopingowałeś mnie Krzyś do zaktualizowania mojego wątku. Zmiana bojlera w przyszłym roku (leży i czeka). ;-)

tzn bojler - leży i czeka :-)

 

Grzesiu, już tam idę - ciekawość.

Na marginesie: jaki to bojler, dlaczego zmieniasz i może masz jego fotkę ?

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu jest szafka z harmonijkowymi drzwiczkami , czy one są plastykowe ? Byłbym wdzięczny za fotki tego właśnie elementu , prowadnic itp ... :dzieki:

 

Tak, są z jakiegoś b. lekkiego tworzywa, idealnie imitującego pozostałe meble. Poszperam wśród zdjęć, które mam, ale obawiam się, że nie znajdę z takimi szczegółami. Myślę, że bardziej interesuje Cię konstrukcja i mechanizm przesuwania, niż widok ogólny.

Postaram się przy najbliższej okazji zaglądania do budki, zrobić jakieś fotki pod tym kątem.

Jeśli w ciągu tygodnia ich nie będzie, to proszę przypomnij mi :mlot:

Postaram się jednak pamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu jest szafka z harmonijkowymi drzwiczkami , czy one są plastykowe ? Byłbym wdzięczny za fotki tego właśnie elementu , prowadnic itp ... :dzieki:

 

Jak mogę pomóc to w sklepach z akcesoriami stolarskimi ( drzwi przesówne, zabudowa wnętrz itp.)

Są takie elementy razem z prowadnicami, harmonijkami, narożnikami itp. w różnych kolorach, (fi.) narożników itp.

Poszukaj w swojej okolicy, na pewno znajdziesz :ok:

PS. Dla takiej "złotej rączki" nie będzie problemem sklecić to w całość.

 

PS.2 Gratuluję zakupu :bukiet: SUPER BUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnim zdjęciu jest szafka z harmonijkowymi drzwiczkami , czy one są plastykowe ? Byłbym wdzięczny za fotki tego właśnie elementu , prowadnic itp ... :dzieki:

 

Kolega "Maciek 76" mnie uprzedził, ale miałem Ci również o tym wspomnieć. Powiem więcej, osobiście widziałem takie komplety w Lublinie w sklepach, przeznaczone do małych szafek, wszystko jest i to w różnych kolorach, wystarczy wyfrezować w meblu szczeliny na prowadnice.

 

 

PS.2 Gratuluję zakupu :bukiet: SUPER BUDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Dzięki Maćku ! :hej: :hej: :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.