Skocz do zawartości

Mikołajkowe spotkanie Dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Arek, pamiętaj że nie dosłownie jak betoniarka , proponuję raczaj ala pralka tj raz w jedną później w drugą, inaczej szybko się obalimy. Ja robię tradycyjną sałatkę majonezowo-ziemniaczaną, Ola rano zrobi żeberka duszone w kapuście czy coś w tym rodzaju oraz jaja w sosie a do grzańca chętnie się dołączymy i też flaszkę przywiozę. Gorzej a krawatem, w Bogatyni wymiotło te na 0,7 długie ale inny równie dobry i biały nabędę. Zobaczyłem że 12 godzin do startu i wpadłem w panikę, jestem po nocce i myślałem że przespałem imprezkę z fajnymi ludźmi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą betoniarką to nie chodziło mi o to w którą stronę będę się kręcił tylko z jaką gracją . To takie trafne porównanie . :skromny::hehe:

 

Z menu wynika , że jaj będzie dużo w przenośni i dosłownie . :lol:

 

Z tego co słyszałem to Wiecho będzie w niezłym krawacie . :look: ... Podobno stosownym do pojemności motoru . :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek juz czeka. A o gracji nawet nie wspomniałem gdyż to się rozumie samo przez się. Ale pamiętam kilka słów starej piosenki stosownej do naszego wirowania, szło coś tak : czery słonie, zielone słonie, każdy kokardke ma na ogonie (pewnie dla równowagi albo uciechy małżonek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawcie się dobrze i trochę dla nas zostawcie sił :mikolaj:

Oczywiście . Aby wytrzymać do północy na Wasz przyjazd zaraz po przyjeździe idę spać . :lol:

 

Jacuś , jedź ostrożnie . Mimo plusów lubi w nocy zeszklić niektóre odcinki drogi .

Czekamy na Was . Heeeeej !!! :mikolaj:

 

PS - Startujemy !!! :mikolaj::yay::jump:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również szczęśliwie dotarliśmy do domku .

Zmęczeni ale zadowoleni z tak udanego spotkania przeglądamy fotki aby coś wrzucić na forum .

Póki co to bardzo dziękujemy z wspaniałą atmosferę spotkania , którą to wspólnie stworzyliśmy . Serducho rośnie .

Komandorze Turtliku Adasiu ! :) Dla Ciebie szczególne podziękowania za organizację i przygotowanie . Miejscówka super .

Dodam , że miejsce warte jest tego aby je ponownie odwiedzić .

Lokalizacja daje nam duże możliwości aby ruszyć się zaliczając w kilka chwil 3 kraje .

Namiastkę tego mieliśmy na tym spotkaniu i choć jak na złość popadał , na marginesie długo oczekiwany deszcz , to myślę , że warto było pojechać i zobaczyć te kilka miejsc .

Pewne plany już mamy na przyszłość ale o tym to już Turtlik coś napisze .

 

Podziękowania również należą się Fredowi , który przetestował nas na parkiecie .

Super muzyczka , super zabawa , super atmosfera .

Mam nadzieję , że potańcówki będą stałym punktem programu na naszych spotkaniach .

 

Pozdrawiamy Was gorąco i do następnego spotkania . Oby czas szybko zleciał bo z taką ekipą warto się rozerwać ... jak powiedział pewien saper . :lol:

 

Dziś tylko jedna fotka .

post-1836-0-49925700-1323025866_thumb.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejście do jamy gdzie odbywały się tańce i plumkanie

post-6342-0-78942400-1323103740_thumb.jpg

 

Na wejściu witał Mikołaj tylko nie wiadomo czy aby na pewno święty

post-6342-0-79677000-1323103917_thumb.jpg

 

Czas na nabranie sił przed tańcami

post-6342-0-32387900-1323104169_thumb.jpg

 

 

Sprzęt naszego dj freda broniony zasiekami

post-6342-0-56095900-1323104285_thumb.jpg

 

Przygotowanie do śniadania

post-6342-0-49878300-1323104714_thumb.jpg

post-6342-0-07125700-1323104838_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.