Skocz do zawartości

Mikołajkowe spotkanie Dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Liczymy na coraz szersze grono. Nr konta do wpłaty tzw zadatku podam jutro. A Wiecho to chyba raczej kopalni z perspektywy wycieczkowicza to jeszcze nie widział ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wcześniej wspomniałem podaję nr konta do wpłaty tzw zadatku: KREDYT BANK S.A. 16 1500 1429 1014 2020 9722 0000 w tytule proszę podać swój nick z forum, zadatek jest w wysokości 20 zł od osoby i ma pokryć koszty związane z zakupem produktów na obiadokolację. Zadatek proszę wpłacać najpóźniej do dnia 24 listopad, wpłata bedzie traktowana jako ostateczna deklaracja obecności, po w/w terminie osbom, które zrezygnują zadatek nie zostanie zwrócony. Dostajemy od właścicielki ośrodka sporo ale w zamian musimy coś dać od siebie. Gorąco wszystkich pozdrawiam i zachęcam do sptkania w przemiłym gronie ...

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny schabowy, ziemniaki surówka oraz zestaw sałatek. Jest też możliwość zamówienia innego dania, można dostać golonkę podobno nie gorszą niż w Popularnej albo.... itd. Myślę że jak nas zbierze się więcej to bedzie większe pole manewru. Nasi dwaj kowboje bogatyńscy wstępnie wyrazili chęć przybycia i to kto wie może z "opozycją"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opozycją i to koniecznie . Ktoś musi ten opozycyjny duet taneczny wyrywać zza stołu . :yay:

Co do menu to uważam , że jednak trzeba skorzystać ze sprawdzonej golonki działoszyńskiej . Jak poczujemy zew krwi to chętni zamówią sobie tą z ośrodka .

To takie moje skromne zdanie . :skromny:

A schabowy też musi być na wieczór bo do czego ma grać DJey jak nie do kotleta . :lol:

 

PS - Z goloneczką to myślę , że jeszcze ustalimy później co i jak . Wszystko zależeć będzie od ilości chętnych i od czasu wycieczki .

PS2 - Adaś (Turtl). Jest możliwość edycji postów , więc może wszelkie informacje , które dochodzą wrzucać do pierwszego postu .

Info z nr'em konta zginie w całości .

Dojdą pewnie jeszcze inne informacje , np. o dojeździe , więc chyba warto skorzystać z tej możliwości .

Zostawiam to Tobie do przemyślenia - Komandorze :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co doświadczenie to doświadczenie, oczywiście wszystkie ważne informacje dokleiłem do pierwszego postu żeby wszystko było jasne już na początku. Dziękuję za podpowiedź. Co do dojazdu to na stronie ośrodka (link) jest dokładnie opisane a sam myślałem że przy głównej drodze umieszczę informację - drogowskaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę ruszamy na stolycę . Do napisania po powrocie .

 

PS - Z ostatniej chwili . Nasz naczelny kibic zgorzeleckiego kosza - Wiecho57 po zakupie ;) MOTURA na meczach krzyczy MOTURÓW . :hehe: Sam widziałem wczoraj w TVPSPORT . :skromny:

PS2 - Jak będzie dobra pogoda to może Wiecho przyjedzie nowym nabytkiem na spotkanie . Ja już przygotowałem sobie trochę szmatek flanelowych . Może uda mi poczyścić szprychy .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fajne czyściwo do chromów, przyczekę towarową podstawię i w razie niepogody i tak to cudo przywiezie pokazać, niech tylko słówko szepnie a przyczepkę pcham do Zgorzelca :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu a tradycyjnie jakąś listę trzeba stworzyć.

Wobec powyższego otwieram listę chętnych do Mikołajkowego spotkania:

1 - TURTL / 2 lub 3 osoby

2 - Piaskowy / 2 osoby

3 - Finger / 2 osoby

4 - Wiecho57 / 2 osoby

5 - DJFredo / 2 osoby

6 - Endriu67 / 1 osoba

7 - Dżino / 1 osoba

 

Następnych chętnych proszę o skopiowanie listy i w odpowiedzi dopisanie siebie jako następny chętny do szaleństw

 

jest to lista poglądowa i skład może się zmienić, licze na to że nasi Kowboje nie przyjadą sami i że Agnieszka jednak wyrwie się z objęć małego czerwonego chrząszcza z kropeczkami, skład jak widać mamy podobny jak na ostatnim spontanie w Czerwonej Wodzie, zachęcam pozostałych do przemyśleń i zapisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeej !

Witam po wojażach . Stolyca przywitała nas piękną pogodą . Szkoda tylko , że pewne zajścia , które działy się dość blisko nas miały miejsce , no ale to już nie nasza wina .

 

;) Niby nas nie złapali ale bruk do dziś rana musiał wrócić na swoje miejsce . :hehe:

Dlatego też piszę dopiero teraz . ;)

 

Podsumowując już na poważnie . To był piękny weekend i długo będę go pamiętał .

 

Powracając do głównego tematu to chciałbym poinformować , Drogi Komandorze Turtliku , że zadatek na 2 os. wpłaciłem w dniu dzisiejszym na podane konto ze stronki 1 . :)

 

Pozdrawiam i do napisania . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteś to pewnie niewiele narozrabiałeś, mam nadzieję że nie skrawaciłeś się nam zanadto :) Dni mamy piękne, chętnych przybywa, dobrze się zapowiada spotkanie Mikołajkowe, strój wieczorowy jaki będzie odbowiązywał to czerwona czapeczka z wielkim worem prezentów, bez reszty się obejdziemy :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strój wieczorowy jaki będzie odbowiązywał to czerwona czapeczka z wielkim worem prezentów, bez reszty się obejdziemy :bevil:

 

No właśnie . Chyba obejdziemy się z obdarowywaniem na ... siłę . Wydaje mi się , że wystarczy jak pozostaniemy przy symbolicznym przebraniu . Tak chyba będzie najlepiej .

Co kierownictwo na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.