Skocz do zawartości

Mikołajkowe spotkanie Dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Adaś ! Wszystko się zgadza . Można w ten sposób się zorganizować .

A z Barbórką i później karczmą to nie miałem na myśli lokalizacji tylko uczestniczenia niektórych naszych współimprezowiczów w tym święcie czytaj - Wiecho57 . :)

 

Nasza impra odbędzie się nawet w dwie załogi ale zagadką pozostaje termin . Przynajmniej dla niektórych , np mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystko po staremu, dobrze że bez budek, bo znowu rano bym sie pytał skąd ta czepka się tu wzięła, podobnie jak kamper Elmo ale to wszystko wskutek niskiej temperatury, byłem w stanie hibernacji :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powoli nam się sprawa klaruje . Tak mi się wydaje . Co Ty na to Adasiu (Turtliku)???

Najbezpieczniejszy termin to sobota z niedzielą .

O której zaczyna się doba hotelowa ?

Będzie wiadomo o której najwcześniej można się pojawić na ośrodku aby wywalić graty .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doba hotelowa ? Myślę że to kwestia uzgodnienia i może kilku zł więcej np. 10 i mamy dobe od 10 rano do 20 dnia następnego. Zadzwonię do Pani Eli i jak uzgodnię to kliknę na forum, przy jednej dobie zapłacimy 65 zł od głowy, jak dodamy 10 to chyba nie zbiedniejemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że nie zbiedniejemy tylko chodziło mi o to , żeby nie siedzieć na walizkach 2 godziny bo przyjechaliśmy za wcześnie .

Adaś , jak ustalisz to daj znać . Będzie wszystko jasne o której się mniej więcej spotkamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z Panią Elą i ewntualne zapisy na spotkanie wydłużamy do 24 listopada, to dla tych którzy nie mogą się zdecydować. Doba hotelowa dla nas jest bardzo elastyczna tzn. możemy zacząć się zjeżdżać już z samego rana, tak około 9 rano, w niedzielę nie wygoni nas przed czasem ale jest tylko prośba, osoby które zadeklarują się do przyjazdu proszone są o wpłatę "zadatku" w wysokości 20 zł. od osoby, to na pokrycie kosztów związanych z obiadem i przygotowaniem domku. Co do golonki, gdybyśmy chcieli poplumkać wcześniej to możemy na miejscu dostać nie gorszą goloneczkę niż w Popularnej ale to później dogadamy. Jeżeli bedą chętni do przyjazdu np. w piątek (Piaskowy, ja itd) też nie ma problemu, po prostu doliczy dobę, ale to musi być wyjaśnione na dzień 24.11.2011. Myślę że warunki dostajemy jak najbardziej doskonale, niezdecydowani niech się decydują szybciej a zadowolenie będzie gwarantowane :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne . Adaś jak będziesz miał info o zadatku (np. na konto) to daj znać .

 

Tymczasem ja wymacałem obiekt , który będzie przez nas oplumkiwany .

Ten obiekt jest od niedawna własnością załogi Wiecho57 .

Dzisiaj był u mnie na jeździe testowej .

Jak on będzie ciągał przyczepę , tego nie wiem ale wiem ile pali . 1 litr , 40 oktanowej na wieczór . :lol:

Gratulacje !!! :piwko:

 

post-1836-0-77820200-1320595148_thumb.jpg Wehikuł czasu Wiecha57 . :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!! Czytam i widzę że wzorem Filipa 68 zostałem obsmarowany na forum hehehe . Ale na serio to w sobotę Mamy wielką ochotę spotkać się z Wami.Nie nastąpi to rankiem ponieważ o 5.min 15plamujemy powrót z wcześniej wykupionej imprezy , ale po regeneracji powinniśmy do Was dołączyć. Pominie nas planowana wycieczka ale mam to na co dzień dla karawaningowców z dalszych okolic może to być coś ciekawego (polecam). Po rozmowie z komandorem Fingerkiem doszedłem do porozumienia że dołączymy do Was po Waszym powrocie z ciepłymi golonkami na Witce (chyba że wprowadzicie zmiany )Będę śledził forum ,ale wpisuję się na listę pozdrawiamy .:gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

ja na razie nie wiem jeszcze czy praca pozwoli mi na przyjazd - jest za wcześnie na pewną informacje,

 

temat mam na uwadze i czasu jeszcze troszkę jest więc postaramy się wszystko zrobić aby się z Wami spotkać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.