Skocz do zawartości

Mikołajkowe spotkanie Dolnoślązaków i przyjaciół


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie. Podczas pożegnań na ostatnim "Spontanie" w Czerwonej Wodzie prawie wszyscy pytali: kiedy się znowu spotkamy?

 

Nawiązując do spotkań jakie odbywają się w innych regionach Polski chciałem zaproponować MIKOŁAJKOWE spotkanie Dolnośląskiej (i nie tylko) Braci Karawaningowej .

Przyjeżdżamy bez naszych kochanych budek, gdyż pora już niezbyt karawaningowa.

 

Spotkanie zaplanowano w dniach 2 - 4 grudnia br., później ze względu na zbliżające się święta będzie trudno się spotkać.

Do dyspozycji dostajemy domki 3 i 4 osobowe z łazienkami i ogrzewaniem, salę biesiadną dużą lub małą w zależności od ilości przybyłych, w której do tańców, hulanki i plumkania bedzie przygrywał znany już niektórym DJFREDO, możemy zorganizować ognisko dla chętnych.

Lokalizacja : Ośrodek Sportów Wodnych "WITKA" http://www.witka.com.pl/

Jest to ośrodek zadbany, ogrodzony i chroniony.

 

Najważniejsze: koszt takiej imprezy Szefowa skalkulowała na 110 zł od osoby i kwota ta obejmuje 2 noclegi w w/w domkach oraz obiadokolację w sobotę 3 grudnia, salę biesiadną

 

Powyższa propozycja jest kierowana do Dolnoślązaków (lokalizacja spotkania) i wszystkich innych, którzy nam sprzyjają. Bardzo proszę o opinie na temat tego pomysłu i deklarowanie swojej obecności najpóźniej do środy 9 listopada, wtedy będzie można utwożyć jak zwykle listę albo podziękować za uwagę. Ośrodek jest wstępnie zarezerwowany na w/w okres i 10 listopada muszę potwierdzić rezerwację lub zrezygnować.

Proszę Koleżanki i Kolegów o zastanowienie się, zadeklarowanie, zaopiniowanie....

 

Zgodnie z mądrą podpowiedzią Fingera wklejam ważne informacje do pierwszego postu, żeby zaraz na początku wszystko było jasne :

 

1) po rozmowie z Panią Elą i ewntualne zapisy na spotkanie wydłużamy do 24 listopada, to dla tych którzy nie mogą się zdecydować. Doba hotelowa dla nas jest bardzo elastyczna tzn. możemy zacząć się zjeżdżać już z samego rana, tak około 9 rano, w niedzielę nie wygoni nas przed czasem ale jest tylko prośba, osoby które zadeklarują się do przyjazdu proszone są o wpłatę "zadatku" w wysokości 20 zł. od osoby, to na pokrycie kosztów związanych z obiadem i przygotowaniem domku. Co do golonki, gdybyśmy chcieli poplumkać wcześniej to możemy na miejscu dostać nie gorszą goloneczkę niż w Popularnej ale to później dogadamy. Jeżeli bedą chętni do przyjazdu np. w piątek (Piaskowy, ja itd) też nie ma problemu, po prostu doliczy dobę, ale to musi być wyjaśnione na dzień 24.11.2011. Myślę że warunki dostajemy jak najbardziej doskonale, niezdecydowani niech się decydują szybciej a zadowolenie będzie gwarantowane :))

 

2) podaję nr konta do wpłaty tzw zadatku: KREDYT BANK S.A. 16 1500 1429 1014 2020 9722 0000 w tytule proszę podać swój nick z forum, zadatek jest w wysokości 20 zł od osoby i ma pokryć koszty związane z zakupem produktów na obiadokolację. Zadatek proszę wpłacać najpóźniej do dnia 24 listopad, wpłata bedzie traktowana jako ostateczna deklaracja obecności, po w/w terminie osbom, które zrezygnują zadatek nie zostanie zwrócony. Dostajemy od właścicielki ośrodka sporo ale w zamian musimy coś dać od siebie. Gorąco wszystkich pozdrawiam i zachęcam do sptkania w przemiłym gronie ...

 

Miło byłoby się spotkać z tak wspaniałymi ludźmi jakimi są Karawaningowcy a i zabawa będzie przednia...

Pozdrawiam Wszystkich i zapraszam do dyskusji.

 

Jak pokaż się inne ważne wiadomości również wkleję tu do pierwszego postu

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! :)

Fingerki deklarują swoje przybycie . Jest jednak mała niewiadoma . Nie bardzo wiemy czy Aga da radę na dwie doby załatwić wolne bo to w handlu okres przedświąteczny .

W tym okresie szał Mikołajkowy , więc zobaczymy co dalej .

Proszę nas wciągnąć na listę . Będziemy się jakoś naginać z wolnym .

 

Co do samego pobytu . Nie wiem czy Ania z Jackiem (Piaskowi) byli kiedyś w tym rejonie . Jeżeli nie to chętnie ich poobwożę po okolicy , tj. taras widokowy (wielkiej dziury) kopalni(robi wrażenie) , Zamek we Frydlancie i może coś jeszcze . To do ustalenia .

 

Przy okazji zapytam . Jacek , lubisz golonkę ? :slina: Pytam bo to może być jeden z punktów do zaliczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tak Fingerku, "Popularna" to żelazny punkt regionu. Co do jednodniowego pobytu to nasze spotkanie ogólnie może być tylko z jednym noclegiem, to wszystko zależy od opini chętnych ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingierku w tym rejonie byliśmy ale bez przewodnika czyli mile widziany przewodnik ale z kierowcą

 

za to mogę udostępnić samochód z pełnym bakiem (maksymalny zasięg 50 km na zbiorniku) siedmio osobowy

 

co do golonki strzał w dziesiątke :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Popularna" to żelazny punkt regionu.

Jadąc drogą główną (Zgorzelec - Bogatynia) można zauważyć , że jesteśmy świadkami podobnego zjawiska jak jazda autem z wyłączonym silnikiem pod górę w okolicach Szklarskiej Poręby , z tą tylko różnicą , że tu jedzie się normalnie a kierownica ;) sama skręca w dół miejscowości na golonkę . :lol:

Kto mieszka w regionie to wie i zna smak goloneczki . Eeech , już mi leci uziemienie :slina: Będąc tak blisko Działoszyna napewno nie odpuszczę okazji .

To musi być żelazny punkt imprezy . Jak będzie bliżej terminu to pogadamy jeszcze o tej sprawie . Mam tam wejścia :) .

 

Adaś . Wiesz jak u mnie jest . Muszę brać ewentualność jednej doby pod uwagę , więc tak się deklaruję . Pożyjemy , zobaczymy . Tak czy siak na liście rozumiem , że jestem . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingierku w tym rejonie byliśmy ale bez przewodnika czyli mile widziany przewodnik ale z kierowcą

 

za to mogę udostępnić samochód z pełnym bakiem (maksymalny zasięg 50 km na zbiorniku) siedmio osobowy

 

co do golonki strzał w dziesiątke :jesc:

Pisaliśmy w tym samym czasie . Cieszę się , że goloneczka wypali . Reszta pewnie też .

Pozdrawiam krajanów :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola wychowała się prawie w Popularnej, mianowicie mieszkała w bezpośrednim sąsiedztwie tejże knajpy, pozostałe menu też jest dobre. Co do jakiejś wycieczki to mam 2 auta z kierowcami w tym jedno 7 -mio osobowe, możemy jeszcze zaliczyć trójstyk ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z ;) Naczelnikiem kibiców Turowa . Właśnie jest na meczu .

Z tego co wiem to musimy brać pod uwagę terminy Barbórkowe .

O tym to już Wiecho57 napisze . Lekko wyprzedzając napiszę , że chyba najbardziej prawdopodobny termin spotkania to będzie z soboty na niedzielę czyli jednodobowy .

Dodam , że to nie powinno przeszkodzić nam w zaliczeniu ustalonego wstępnie planu .

 

PS - To tylko moje rozważania . Sprawa jest dalej otwarta . Plan ostateczny jeszcze przed nami .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu możesz mieć rację Arek, jak spotkamy się np. do godz. 12 to możemy oblecieć kilka ciekawych miejsc i zwalić się na obiadokolację i plumkanie do późnych godzinek a rozjedziemy się np w niedzielę około 18. Zresztą większość z naszych opozycji prowadzi auta, nasze cuda nie chcą tylko jeździć z budkami a z regóły plumkają One dużo mniej. Barbórka nie wiem w czym może nam przeszkodzić, tam raczej nie organizuje się takich imprez, może kidyś jak ośrodek był własnością Kopalni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.