Skocz do zawartości

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie,oceni ,pomoże


lysywujta

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko dodam, że w ofercie linkowanej przez Lysegowujta nie wiadomo czy rok dotyczy Adrii, czy Hobby. Ale dla Kolegi Przyczepo - nie ma to większego znaczenia. Jak również to, że bezpośrednio zainteresowany czeka na informację od sprzedawcy o co chodzi z przyczepką.

 

Ufolz - :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trochę przeginacie z tymi ocenami. Przecież kiedyś była tu oceniana przyczepa którą ja wystawiłem na sprzedaż, ale sprzedawał ją mój znajomy i były opinie że jest krzywa oś, zacieki a nic takiego w niej nie ma miejsca, więc czasami powinniście trochę uważać z tymi ocenami na podstawie zdjęć...

 

Kolego gifzyk, to czym ja handluje to moja sprawa i czy powinienem to robić czy nie to pozwól że ja zdecyduje... Przyczep Hobby raczej nie kupuję dlatego się mogę na nich nie znać, a te paski czarne czy niebieskie to o nich nie pomyślałem bo w przypadku gdy są inne paski to od razu widać że cała buda jest inna a nie tylko paskami się różnią, więc widać na pierwszy rzut oka że to są dwa inne modele, bez patrzenia i zwracania uwagi na same naklejki.

 

 

Cieniutkie wejście masz na to forum a szkoda bo jeżeli handlujesz cepkami to mogłeś pomóc niejednemu. A tu kicha. :oslabiony:

Nawet Dzień Dobry nie było.:nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk napisał kolega ufolz skończmy tą debatę, bo raczej będziemy ciężko mieli znależć kompromis, ja jeżeli będę mógł to chętnie pomogę i jeżeli będę potrzebował pomocy to również do was się zgłoszę. Wejście na forum może średnie było no ale może jeszcze kiedyś się zrekompensuje. I proponuję na tym zakończyć ten spór bo raczej nigdzie nie dojdziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Nie odzywalem sie,ale śledziłem wątek-niezle się rozwinął. Hobby nieaktualne, Adria nieaktualna -wszystko poszło. Teraz jest Ecclez Topaz 440 .Sprzedający nie wie dokładnie jaki rok,zdjec tylko tyle ile widać.Opisu wyposażenia tez brak.Nic szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Nie odzywalem sie,ale śledziłem wątek-niezle się rozwinął. Hobby nieaktualne, Adria nieaktualna -wszystko poszło. Teraz jest Ecclez Topaz 440 .Sprzedający nie wie dokładnie jaki rok,zdjec tylko tyle ile widać.Opisu wyposażenia tez brak.Nic szukam dalej.

 

No i nie ma co się dziwić po sezonie ceny trochę mniejsze :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!

Nie odzywalem sie,ale śledziłem wątek-niezle się rozwinął. Hobby nieaktualne, Adria nieaktualna -wszystko poszło. Teraz jest Ecclez Topaz 440 .Sprzedający nie wie dokładnie jaki rok,zdjec tylko tyle ile widać.Opisu wyposażenia tez brak.Nic szukam dalej.

 

dziwisz się??? jak się dowiedział jak prześwietlamy przyczepy to też bym powiedział że sprzedana... hahaha

tak kiedyś miałem z kutnem.. jak szukałem przyczepy dotarłem do właściciela przyczepy i jak powiedział mi co mam szukać i zbijać cenę to od razu odszedł ode mnie sprzedający i powiedział że tak w ogóle to ona jest zarezerwowana.. :( hahaha a przez kolejne 3 tygodnie była wystawiana na allegro.. paranoja..

wiec uważaj na handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ściema Adria stoi w Holandii pod tym linkiem http://www.speurders.nl/overzicht/caravans-en-kamperen/caravans-adria/adria-optima-425-td-bouwjaar-1988-met-wintertent-95436298.html

A rocznik 1988 i malowanie mówi wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Hobby masz tutaj http://www.speurders.nl/overzicht/caravans-en-kamperen/caravans-hobby/hobby-classic-420-bouwjaar-1992-met-voortent-en-luifel-94831523.html

Ta holenderska strona to strona na której można licytować .Już wiesz dlaczego niby sprzedane i nie aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.