Skocz do zawartości

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie,oceni ,pomoże


lysywujta

Rekomendowane odpowiedzi

Grzesiek,

Mordo Ty Moja: na wstępie też Cię pozdrawiam, ale nie wiem skąd wytrzasnąłeś opinię, że próbowałem Cię znięchęcić do oglądania i oceniania fotek? Wielokrotnie pisałem coś zupełnie innego i dalej nie zmieniłem zdania. Powiem krótko: jak będę kupował następną budę, to jej zdjęcia zobaczysz wcześniej niż moja Żona :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy,

Co do waszych opinii często się zgadzam. Jedna z koleżanek na forum pytała się mnie czy może wrzucić przyczepę do oceny, powiedziałem że nie ma sprawy do momentu gdy będę miał foto aby potwierdzić że wszystko jest ok, gdyż teraz nie mam możliwości zrobienia większej ilości zdjęć.

2. Ja jak coś kupuję to chcę mieć coś (warte polecenia) a nie śmiecia, dlatego jako student dbam żeby wszystko było ok. Dlatego zawsze chętnie dosyłam więcej zdjęć.

3. Nigdy też nie kupuję przyczep od handlarzy/pół kempingowych itp. gdyż wiem że od osoby prywatnej są najlepiej utrzymane przyczepy.

4. Przyczepy które sprowadzam są w stanie bdb i nie boję się powiedzieć, że w razie przyjazdu klienta, jak ktoś znajdzie defekt to zwrocę pieniadzę wydane na przyjazd.

5. To jest dla mnie studencki sposób na "weekendowe piwo" i naprawdę staram się kupić coś co będzie zadowoleniem dla przyszłego użytkownika.

 

P.S. Są realia czystych handlarzy i są realia osób które dbają o klienta i chcą aby był zadowolony z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami trochę przeginacie z tymi ocenami. Przecież kiedyś była tu oceniana przyczepa którą ja wystawiłem na sprzedaż, ale sprzedawał ją mój znajomy i były opinie że jest krzywa oś, zacieki a nic takiego w niej nie ma miejsca, więc czasami powinniście trochę uważać z tymi ocenami na podstawie zdjęć...

 

Kolego gifzyk, to czym ja handluje to moja sprawa i czy powinienem to robić czy nie to pozwól że ja zdecyduje... Przyczep Hobby raczej nie kupuję dlatego się mogę na nich nie znać, a te paski czarne czy niebieskie to o nich nie pomyślałem bo w przypadku gdy są inne paski to od razu widać że cała buda jest inna a nie tylko paskami się różnią, więc widać na pierwszy rzut oka że to są dwa inne modele, bez patrzenia i zwracania uwagi na same naklejki.

 

Edytowane przez Przyczepo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Przyczepo grzecznie troszkę poprosimy.... tutaj nie ma miejsca na takich. druga sprawa to jest temat aby pomóc koledze w wyborze przyczepy

a nie przepychanie się, weź sobie na wstrzymanie bo jak wiesz zostałeś namierzony a co się z tym wiąże ciekawe co na to US że masz dochody...

Dobra rada - pomyśl zanim coś napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczep Hobby raczej nie kupuję dlatego się mogę na nich nie znać,

 

aha, czyli zielony kupujący szukający 1szej budki idzie do zielonego sprzedającego który nie wie czym handluje...

 

jak to dobrze, że jest to forum..., no ale nie wszyscy zaglądają tu przed zakupem

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem Hobby nie kupuję...Znam modele, a pojedyńcze naklejki średnio mnie interesują, w knausie natomiast wiem co i jak(ostatnio nawet jakiegoś ocenialiście azura jak dobrze pamiętam i wiem że tam cały tył był wymieniony a nikt o tym nic nie wspomniał).

Kolego ufolz, A co ma US gdy jest zarejestrowana działalność?

Ja nie jestem tu wrogo nastawiony, tylko wy też weźcie pod uwagę że popełniacie czsami/dość często błedy w ocenie.

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że możemy skończyć tę debatę, wy przemyślcie moje słowa, czyli żeby nie skreślać nic dopóki nikt na żywo jej nie zobaczy, a ja wezmę pod uwagę wasze opinie, gdyż wszystkim nam chodzi o to samo, czyli o zakup/sprzedaż dobre budki która nie ma ukrytych wad i z której każdy będzie mógł być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że trzeba zobaczyć na żywo. Tylko widzisz ja ostatnio żeby zobaczyć na żywo szroty zrobiłam ok 700km. Jak myślisz ile mnie to kosztowało? Zaznaczam, że jeździłam oglądać "super przyczepy, suche i w doskonałym stanie" oczywiście wg zapewnień sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rzeczywiście tak było to współczuje, też kupując kiedyś samochód w PL się najeździłem, nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie, bo mówienie że coś jest super a nie jest też jest nie fair. Ale to nawet na allegro widać, że ktoś wystawia coś na sprzedaż pisze że super a ewidentnie widać, każdy zobaczy że był uderzona i jest słabo zrobiona. Ale cóż niektórzy potrafią powiedzieć że coś jest super gdy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Przyczepo - w ten sposób daleko nie zajedziesz.

Po pierwsze - wypowiedziałeś sie w sprawie rocznika budki podanej w linku. Zanegowałeś post Kolegi, który zwrócił uwagę, że rocznik jest błędnie podany bez absolutnie żadnych podstaw merytorycznych do takiej negacji. Jeżeli na czymś się nie znasz, lub czegoś nie wiesz - po prostu się nie wypowiadaj, zgodnie z zasadą:

"lepiej siedzieć cicho i uchodzić za idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszytskie wątpliwości" :-)

Oczywiście - powyższe w kwestii żartu, ponieważ nie uważam Cię za idiotę.

 

Co więcej - nie wiem skad wziąłeś swoje statystyki odnośnie :

wy też weźcie pod uwagę że popełniacie czsami/dość często błedy w ocenie.

 

Jesteś tu jeszcze dość krótko, skoro dziwi Cię sytuacja ElaOli. Może zajrzyj do mojej galerii, a zmienisz zdanie?

Zresztą ja Ciebie nie mam zamiaru przekonywać. Powtórzę - już kilka "handlarzy" próbowało zniechęcać nas do pomocy. A my (ja na pewno) w dalszym ciągu będę to robić. Jeżeli przyjdzie mi ocenić budkę sprzedawaną przez Ciebie, zrobię to równie obiektywnie jak kogoś innego. Nie widzę również problemu, żebyś się odniósł do moich/naszych zastrzeżeń poprzez wysyłkę dodatkowych fotek.

 

Z drugiej strony - ostatnio jest sporo nowych userów, którym nasz proceder się nie podoba. Przypadek? Mnie to utwierdza, że robimy dobrą robotę :-)

 

Nikt tu nie napisał, że jest nieomylny. Każdy może się pomylić. Ale ja wolę się pomylić na korzyść moich forumowych Kolegów niż na korzyść jakiegoś handlarza.

Najczęściej nie odradzam wyjazdu na oględziny. Raczej sugeruję na co zwrócić uwagę. Chyba, że jest to szrot ewidentny.

A co do Azura - możesz zapodać link i zwrócić naszą uwagę na malowanie tyłu. Bardzo chętnie skorzystamy z Twojej wiedzy o danej budki. Domyślam się, ze widziałeś ją w realu, bo jak sam zaznaczasz - tak neiwiele można z fotek wyczytać i tak często można się pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Hobby może być rocznikiem 93, ale nie z przyczyny że był uderzony i przód wymieniany tylko po prostu dlatego że w NL rocznik w dokumentach od daty prod. może się różnić, ale to u nich jest normalne, często sie to zdarza, więc ona po prostu może być modelem i rocznikowo 93 a w dokumentach ma 94. Też nie będzie to oszustwo świadome człowieka który ją sprzedaje, tak samo jak i każda z waszych budek może być starsza niż wam się wydaje.

A jeden z waszych błędów w ocenie był na przykładzie mojej przyczepy, no a tu mam pewność że wszystko było ok, a były wyciągnięte jakieś dziwne błędy, a co do innych się nie wypowiadam bo nie mam pewności, niedługo wrzucę moją do oceny i wtedy będę też mógł powiedzieć czy macie w 100% rację czy to będzie druga moja którą błędnie ocenicie na podstawie zdjęć. Bo niektóre defekty które wskazujecie widać rzeczywiście na pierwszy niemalże rzut oka, ale niektóre to nawet jak się przyglądałem to nie widziałem więc też mogły być błędne(tak jak na przykładzie mojej)

Edytowane przez Przyczepo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Hobby może być rocznikiem 93, ale nie z przyczyny że był uderzony i przód wymieniany tylko po prostu dlatego że w NL rocznik w dokumentach od daty prod. może się różnić, ale to u nich jest normalne, często sie to zdarza, więc ona po prostu może być modelem i rocznikowo 93 a w dokumentach ma 94. Też nie będzie to oszustwo świadome człowieka który ją sprzedaje, tak samo jak i każda z waszych budek może być starsza niż wam się wydaje.

 

Proszę :banned:!

nie chce już tego słuchać......:sciana:

 

Chcemy pomóc lysywujta a nie rozwodzić się nad handlarzami....

Jego wysokości admini proszę posprzątajcie tu - bo to do niczego dobrego nie doprowadzi a lysywujta będzie miała zamęt..

A ty Grzesiu czyń swoją powinność w oglądaniu budek - za to cię uwielbiamy, szanujemy i doceniamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.