Skocz do zawartości

Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie,oceni ,pomoże


lysywujta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to jeszcze aktualne.

wrzucam 3 fotki budki nr 6.

post-2768-0-83746300-1319660373_thumb.jpg

post-2768-0-20161200-1319660380_thumb.jpg

post-2768-0-12102200-1319660385_thumb.jpg

 

W nr 7 nic nie widac. Ale fotek bardzo mało.

W nr 8 też nic nie widać. ale uwaga nadal aktualna.

I w 9 też nic nie widać.

Przy okazji - to że nic nie widać, nie znaczy, że wad nie ma. Może nie być. Ale też pozostaje kwestia fotek - kiepskich i małej ilości.

 

G wielkie dzieki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budka nr 5 (połowa - uff): ...

...No i pytanie dl fanów Niewiadówek: Czy przednia bakista nie jest naszej rodzimej produkcji?

Jest - to kufer od przyczepy N126N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw czy przyczepa ze zdjęć jest do sprzedania. To ogłoszenie chyba ma bardziej poglądowy charakter,czyli facet oferuje różne przyczepy w tej lub innych cenach. Tak wywnioskowałem z opisu ( zresztą na ostatniej fotce, też jest inna przyczepka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw czy przyczepa ze zdjęć jest do sprzedania. To ogłoszenie chyba ma bardziej poglądowy charakter,czyli facet oferuje różne przyczepy w tej lub innych cenach. Tak wywnioskowałem z opisu ( zresztą na ostatniej fotce, też jest inna przyczepka).

 

Też tak myślę. Za tą cenę 94r. to łykam bez zastanowienia w dodatku jest z ABS-em :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !!!

Prosze o kolejna analize fotograficzna i informacyjna przyczepki ,która znalazłem

http://otomoto.pl/ho...a-T2667113.html

 

Jest jeden problem przyczepy Hobby od 1994r. były w innej barwie - niebieskie naklejki a ona jeszcze posiada czarne jak z 1991r. czyżby kolejne przekręty z rokiem produkcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 94 też były jeszcze czarne...a z resztą naklejki raczej łatwo wymienić. Według mnie patrzenie na naklejki to słaby sposób oceny przyczepy.

 

i tu się grubo mylisz. - widać że nowy jesteś na forum i po stanie zewnętrznym budy (patrz naklejki, listwy, bakistra) dużo można osądzić.. Grześ. (gfizyk) poprosimy Cię do tablicy abyś wyjaśnił koledze jaką rolę odgrywają orginalne naklejki.

PS. Jaki sens byłby zmieniać naklejki na starszy model + listwy.. chyba że był niezły dzwon.:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałem kilka przyczep z 94r. i każda miała czarne naklejki. Więc wtedy musiały też takie wychodzić. Chyba mało prawdopodobne jest żeby co druga nie miała ich seryjnych.

 

ty wiesz swoje - ja wiem swoje. :gitara:

 

PS. być może jesteś właśnie tym co sprzedaje przyczepy bo widać masz nieuzupełniony profil wiec z kim te pogawędki. :zolta:

A być może należało się przedstawić w dziale powitania a nie handlować przyczepkami na forum. tutaj mają tacy swój kącik.

Kończę dyskusje.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty wiesz swoje - ja wiem swoje. :gitara:

 

PS. być może jesteś właśnie tym co sprzedaje przyczepy bo widać masz nieuzupełniony profil wiec z kim te pogawędki. :zolta:

A być może należało się przedstawić w dziale powitania a nie handlować przyczepkami na forum. tutaj mają tacy swój kącik.

Kończę dyskusje.

 

:ok: :ok: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, czasem zdarza mi się sprowadzić jaką przyczepę, nie mówie że nie, ale też czasem wchodzę na forum zobaczyć sam dla siebie na co zwracać uwagę przy kupnie. Ale czasem jak czytam to trochę oceny są przesadzone. Tak jak w tym przypadku, według mnie naklejki mogą być czarne bo po prostu już takie wychodziły, a tu od razu pada hasło po uderzeniu jest czy coś...kiedyś moja przyczepa była oceniana i padły hasłą żę oś krzywa:) tylko nie wiadomo na jakiej podstawie, bo z nią jest wszystko na 100% ok :)tak samo jak i tu że naklejki są złe, gdy są ok tak naprawdę. Zgadza się że cena jest okazyjna i to może być aukcja reklamowa a nie dotycząca sprzedaży tej przyczepy. A rzucanie haseł bez zobaczenia przyczepy na żywo to jednak nie jest do końca rzetelna ocena( światłocienie, zły kąt zrobienia zdjęcia itp) zaraz wywołują reakcje że śmieć, krzywe osie, zacieki(a to cień) itd. Więc naprawdę żeby ocenić przyczepa ja jednak preferował bym żeby ktoś na żywo ją zobaczył i napisał opinie, a nie odradzał bo zdjęcie pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.