Skocz do zawartości

VIII Zlotowisko Beskidników - 7-9.10.2011 Gródek n.Dunajcem


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czas się zbierać - Marcin nie zapomnij o occie do sałatki :-]

 

Ocet już zapakowany , ale niestety dopadła mnie gorączka. beksa.gif

Jednak duch Beskidnika jest większy niż choroba i myślę , że do jutra przejdzie.

Beskidzka kuracja mikstur babci musi pomóc. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,w takim razie będziemy.Musimy jeszce tylko ustalić jakie wpisowe .

 

Zapraszam na kolejne Zlotowisko: IX Zlotowisko Beskidników – „Reaktywacja Zrytego Beretu” odbędzie się w dniach 10-13 listopada 2011 r. na Polu Namiotowym "CYPEL" w Kroscienku nad Dunajcem http://www.cypel.pieniny.net/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki ile bym dał żeby tam z wami był.Kombinowałem żeby w sobotę po południu choćby na chwilę sie wyrwać ale nie da rady. Nawet bez ogona i na chwilę.siedze na uczelni do 18.30

ale mam nadzieję że odbijemy to sobie w Krościenku

Acha

I musimy nadrobić to co nie było zrobione w Poroninie ( Rafał nie zapomnij do Krościenka wziąć łychy :])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje,w takim razie będziemy.Musimy jeszce tylko ustalić jakie wpisowe .

 

Nie myśl o wpisowym.

Jak wieczorem nie trafisz do przyczepy to będzie oznaka dobrego przyjęcia do grona pozytywnie zakręconych.

P.s

1-0 dla naszych w pierwszej połowie , więc czas ruszać w drogę.

Do zobaczenia wszystkim na miejscu. :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero jutro się chyba doczłapie ... proszę mi tam miski po tatarze nie myć to coś jeszcze wyliże hehe%281%29.gif

(zimno jest to może się nie zaśmierdzi)

 

ps postawcie na noc straże bo ten cypel może zalać jak zaczną spiętrzać wodę :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawcie na noc straże bo ten cypel może zalać jak zaczną spiętrzać wodę :-]

 

 

Konradku to akurat nam nie grozi , rano co niektórzy pili wodę z jeziora .

 

Pogoda w piątek nie rozpieszczała , ale za to dziś było i jest super. :ok:

Za chwilę będą gotode duszonki , jest śpiew i zabawa. :yay: :yay: :yay: .

Z rana nazbieraliśmy grzybów , a sos grzybowy to poprostu poezja.

Nie wspomnę o rydzach duszonych na masełku . :slina:

Edytowane przez Trafko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po ptokach,był zlot i po zlocie.Pogoda była do przeżycia,tylko piątku żal. Dziękuję za przybycie starym grzechotnikom zlotowym ale i miło było powitać nową załogę z Krakowa.Najgorsze w tym wszystkim jest to że ostatnio zaczął mi śmietnik spadać a po powrocie z Gródka widzę że cały misterny plan odchudzania poooszedł :-].

Trzeba będzie pomyśleć nad jakimś pawilonem na jesienno wiosenne spotkania,żeby nie trzeba było improwizować namiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze w tym wszystkim jest to że ostatnio zaczął mi śmietnik spadać a po powrocie z Gródka widzę że cały misterny plan odchudzania poooszedł :-].

 

jak żeś mi zezarł całego tatara to jak ma nie spadać ? :lol:

 

Mnie na krótko ale udało się załapać na zlocik ... fajnie było Was zobaczyć i poznać nowych Krakusów ... rośniemy w siłę ;)

Podziwiam Trafków że się wybrali z 8m córcią :ok: dziewczyna już jest zarażona karawaningiem ekstremalnym na 200% :-]

 

Pozdrowionka dla Wszystkich i do zobaczenia za miesiąc :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.