Skocz do zawartości

VIII Zlotowisko Beskidników - 7-9.10.2011 Gródek n.Dunajcem


Rekomendowane odpowiedzi

Czas biegnie nieubłaganie,do zimy coraz bliżej,wiec trzeba wykorzystać ciepłe dni jesieni.Na ostatnim zlocie zadecydowaliśmy o kolejnym terminie i miejscu spotkania-padło na Gródek n.Dunajcem .Myślę że miejsce jest tak znane że nie trzeba go szerzej przedstawiać.Miejsce zlotu to Ośrodek Wypoczynkowy ,,Barbara,, z polem namiotowym,domkami kempingowymi i restauracją .Oto link do strony internetowej ośrodka . http://www.barbara.p....pl/kontakt.htm Pole posiada dobry dojazd,pełny węzeł sanitarny,przyłącza prądu.Jeżeli ktoś chciałby przyjechać bez przyczepy,istnieje możliwość zakwaterowania w domkach kempingowych - koszt wynajmu to 35 złotych za dobę od osoby. Na stronce ośrodka widnieje cennik pobytu,orientacyjna cena pobytu dla 2 osób z przyczepą i przyłączem to ok 26 zł.za dobę.

 

http://maps.geoporta...88&variant=ORTO

Termin spotkania 7-9.10.2011r.jednak tradycyjnie będziemy wcześniej w okolicach środy ,czwartku.

Plan spotkania:

Nie będę się rozpisywał w temacie grafiku zlotu,jeżeli ktoś chciałby zwiedzić okolicę (warto) to służę informacjami na miejscu.

Oczywiście nie może zabraknąć kulinariów,kociołek Rafała dymi na okrągło. Na ostatnim zlocie świetnie się sprawdziła formuła nalewkowa,dlatego też wszelkie nastawy owocowe będą mile widziane Mile widziani są również czlonkowie Camperteamu,ze szczególnym uwzględnieniem pewnego osobnika z Zakopanego zwanego ,,Wielkim Oscypem" hehe%281%29.gif

 

 

 

 

Lista chętnych:

1)Rafał K

2)Trafko

3)Mesert

4)Witek- ten który zaraża ,,Dżemem" matki chrońcie swoje dzieci hehe%281%29.gif

 

 

Gdyby ktoś miał jakieś zapytania to śmiało proszę pisać lub dzwonić

 

post-1473-0-25939600-1317202362_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

emeryci tak mają

:krzykacz:

 

Mają ,mają, w wy kolego nie kombinujcie z tym ZUS-em, tylko płaczcie i płaćcie uczciwie. :policja: Problem jest z wodą w jeziorze-społeczeństwo doniosło że poziom w jeziorze niski i maratonu pływackiego nie będzie. :puk:. A na poważnie to w temacie kulinariów zrobię fasolkę po bretońsku,taką tłustą , pikantna i niezdrową

 

 

Lista chętnych:

1)Rafał K

2)Trafko

3)Mesert

4)Witek- ten który zaraża ,,Dżemem" matki chrońcie swoje dzieci

5)Tomo NS

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nie dopisywanie mnie na listę bo.....

Hehe bo już jestem zapisany. :ok:

Gródek jest mi szczególnie bliski z pewnych powodów i dlatego chętnie się z wami spotkam.

Skoro Mesercisko przygotuje niezdrową fasolkę , to ja przywiozę ze sobą bardzo tuczące duszonki.

Będą już zrobione , a my tylko je przyfajczymy na ognisku. :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego mi nie pozostaje jak tylko płakać i płacić, bo gdybym nie zapłacił to nie miał byś za co pojechać na zlocik :bevil::boks:

 

 

A ja tym razem nic nie przywiozę, he he. to będzie niespodziewanka. he he. :thank::ee:

Edytowane przez Rafal_K (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego mi nie pozostaje jak tylko płakać i płacić, bo gdybym nie zapłacił to nie miał byś za co pojechać na zlocik :bevil::boks:

 

 

A ja tym razem nic nie przywiozę, he he. to będzie niespodziewanka. he he. :thank::ee:

 

.... i nic nie przywoź,ostatnio nastawiałeś furażu jak na 3 zloty.W nagrodę będziesz mieszał grochówę w kotle.Nie wiem jak wygląda tam sytuacja z drewnem,trzeba będzie coś zaimprowizować

Ps.Kolego Kajman - to jedyna słuszna decyzja

 

 

Lista chętnych:

1)Rafał K

2)Trafko

3)Mesert

4)Witek- ten który zaraża ,,Dżemem" matki chrońcie swoje dzieci

5)Tomo NS

6)Kajman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano była tylko jakoś po niej spać nie mogłem :bzik: .Zapuszczę wśród zapisanych krótką sondę - kto lubi tatara? mogę zrobić,tylko muszę wiedzieć czy komuś religia nie zabrania :lol:

Ps.Grażynaaa,roboty nie przerobicie , a żyje się tylko raz, no może z wyjątkiem Mohera z Częstochowy,który ma kilka wcieleń ....

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.