Skocz do zawartości

VIII Zlotowisko Beskidników - 7-9.10.2011 Gródek n.Dunajcem


Rekomendowane odpowiedzi

chyba mnie Marcin rozszyfrował, ale myślałem o waniljówke ale czekam cały czas na przepis mam nadzieję że zdążę.

 

Zrób kawówkę bo to sprawdzone arcydzieło.

Waniliówkę zrobisz na 11 listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

co prawda to prawda nieprzerobimy gadałam wczoraj z Marcinem i mówił że musimy jechać.Tylko chyba zapomniał że mamy świniobicie umówione na sobote .Bo dziś mi się przypomniało i musze mu powiedzieć żeby to przełozył jeszcze o tydzień.

Marcin tatara uwielbia a na mnie nielicz niepomoge Wam w konsumpcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda to prawda nieprzerobimy gadałam wczoraj z Marcinem i mówił że musimy jechać.Tylko chyba zapomniał że mamy świniobicie umówione na sobote .Bo dziś mi się przypomniało i musze mu powiedzieć żeby to przełozył jeszcze o tydzień.

Marcin tatara uwielbia a na mnie nielicz niepomoge Wam w konsumpcji.

 

Świniak nie zając,nie ucieknie, a przez tydzień jeszcze przybierze na wadze.Pilnuj tam Marcina żeby przez omyłkę obuchem nie dostał hehe%281%29.gif Już jest 3 chętnych na tatara ,więc jest sens robić.Do tatara oczywiście schłodzony odkażalnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moherku jeśli tatar będzie w piatek :mlot:, to mnie też dolicz :-]

odkażalnik jakiś wezmę, bo na browar już za zimno i nie wchodzi ;):yes:

zresztą po wizycie w Warce mam dość :-] ... tzn nie syf, ale ilość mnie dobiła ;)

 

niestety październik mam napięty jak guma w majtach i cieżko będzie się wybrać na cały weekend ...

ale w piątek może wpadnę do Was "kamperem" :-]

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kondziu że tak na krótko może wam się uda coś wykombinować, fajnie by było się znowu spotkać.

 

Kondziu jak mówi to mówi.

Wiem , że w piątek przyjedzie i posiedzi.

Zawsze może budkę z żonką i dzieciakami zostawić , a w sobotę z rana pojechać samym holownikiem do obowiązków. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś Rafał o tym jak naszego Kondzia siłą od zbiornika z piwem odrywali?,przyssała się bestia do kranu .

Martwię sie trochę o pogodę , od wtorku coś marudzą o załamaniu pogody, a ja nie mam zacięcia do survivalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondziu jak mówi to mówi.

Wiem , że w piątek przyjedzie i posiedzi.

będę się starał :drive::biwak:

tatar z mohera hehe%281%29.gif nie często jest taka okazja ;)

 

Zawsze może budkę z żonką i dzieciakami zostawić , a w sobotę z rana pojechać samym holownikiem do obowiązków. palacz.gif

 

znasz mojego młodszego szkodnika :bzik: , oj cienko go tam widzę, tyle wody dookoła hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martwię sie trochę o pogodę , od wtorku coś marudzą o załamaniu pogody, a ja nie mam zacięcia do survivalu

 

 

Spokojnie jak na wojnie. :puk:

Do czwartku ma być słońce i +18 st , a od piątku deszcz i tylko + 7 st.

Dla Beskidników pogoda nie ma znaczenia. :yay::pub::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i lipa bizonki niejada Grazyna ma reke zepsuta w szynie.

Wczoraj tak skakala .A dzis do szpitala trzeba bylo jechac.

Marcin -zasadniczo kobita ma 2 ręce, znaczy to że drugą ma sprawną, no to gdzie tu dramat? Stanowczo powinieneś myśleć bardziej pozytywnie. przyjmujemy że jedną rękę ma sprawną i nie stanowi to przeszkody w przyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.