Skocz do zawartości

III zlot Listopadowy - Święto Niepodległości


Miejsce III zlotu   

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kaputy

  2. 2. Sandomierz

  3. 3. Częstochowa

  4. 4. Łódź

  5. 5. Toruń



Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie dokładnie w Sandomierzu ma być zlot, może jakiś namiar na pole? Co prawda jutro przyczepa miała zostać przygotowana na zimę, ale......propozycja kusząca żeby tylko mąż dostał urlop to może udałoby się nam przyjechać, bo mieliśmy w tym roku w planie zwiedzić Sandomierz. Z planów nic nie wyszło, a teraz byłaby okazja połaczyć przyjemne z pożytecznym. Zaliczylibyśmy też pierwszy nasz zlot.

 

zapraszamy, ptaku będzie miał komu kanapeczki zrobić waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jutro przyczepa miała zostać przygotowana na zimę, ale......propozycja kusząca żeby tylko mąż dostał urlop to może udałoby się nam przyjechać, bo mieliśmy w tym roku w planie zwiedzić Sandomierz. Z planów nic nie wyszło, a teraz byłaby okazja połaczyć przyjemne z pożytecznym. Zaliczylibyśmy też pierwszy nasz zlot.

 

to już zaklepać wolne dla męża i przyjazd 275490107-glaszcze.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już zaklepać wolne dla męża i przyjazd 275490107-glaszcze.gif

 

 

 

 

niestety to nie takie proste, mąż ma taki rodzaj pracy, że ciężka sprawa, ale liczę, że w tym terminie nikt nie będzie chciał wolnego. Poza tym mąż teraz w pracy i nic jeszcze nie wie :swiety: dowie się jutro. Ja jestem bardzo na tak. Kupiliśmy we wrześniu przyczepkę na dłużej i chcieliśmy ją gdzieś wypróbować, a tu nadarza się okazja. Poza tym miałabym też możliwość podziekować Panu Grzegorzowie /gfizyk/ / zauważyłam, że jest chętny na ten wyjazd/ osobiście za poświęcony czas przy doradzaniu, oglądaniu fotek i ogłoszeń, które z uporem maniaka wrzucałam od sierpnia. Oczywiście innym również. Poza tym im więcej poznam osób, które cieszy taka forma wypoczynku tym lepiej dla mnie, bo utwierdzi mnie to w przekonaniu, że ze mną wszystko w porządku. Oczywiście żart, ale w pracy patrzą na mnie jak na nierównoważoną, bo cieszy mnie każda najdrobniejsza pierdoła związana z przyczepą. Nie widzą nic ciekawego w spędzaniu wakacji w blaszaku na 2 kółkach, a my się wkręciliśmy na maksa. Mąż wędkarz zapalony to dla niego super sprawa.

Edytowane przez marko75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chętnie też bym się wybrał tn24camping.gif, nigdy nie byliśmy w Sandomierzu (chociaż nie głosowałem) , czekam na jakieś bliższe informacje od organizatorów, choć droga daleka to może się skuszę cfaniaczek.gif

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Panem Majsakiem z Kempingu Browarnego. Po krótkich negocjacjach ustaliliśmy, że mamy taką samą zniżkę jak camperteam - 10%. Dziś wysyłam mu maila z potwierdzeniem rezerwacji terminu. Potrzebuję tylko ilośc chętnych załóg. Wiem, że to się jeszcze zmieni ale na początek muszę mu coś napisać. Może jakaś wstępna lista??

 

1) Ptaku (jako Wódz)

2) Luksusowa Buda

3) Misiek69

4)....

 

Wiem, że były wcześniej jakieś listy, ale jako, że teraz podjęta została konkretna decyzja dotycząca miejsca, wolałbym to powtórzyć. Właścicielowi kempingu powiedziałem, że będzie ok 20 załóg. Mam nadzieję, ze się nie przeliczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem z Panem Majsakiem z Kempingu Browarnego. Po krótkich negocjacjach ustaliliśmy, że mamy taką samą zniżkę jak camperteam - 10%. Dziś wysyłam mu maila z potwierdzeniem rezerwacji terminu. Potrzebuję tylko ilośc chętnych załóg. Wiem, że to się jeszcze zmieni ale na początek muszę mu coś napisać. Może jakaś wstępna lista??

 

. Właścicielowi kempingu powiedziałem, że będzie ok 20 załóg. Mam nadzieję, ze się nie przeliczyłem.

 

czyli jako karawaning 10 % zniżek ,

jak już lista będzie pełniejsza to może coś utargujesz niewiem.gif

 

to może orientacyjny cennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.